x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    HQ kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • HQ Christmas Light 160 LED 5.6 W 14.220 m Warm White Indoor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125585309.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115832158.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124898913.jpg
      HQ HQ Christmas Light 160 LED 5.6 W 14.220 m Warm White Indoor Christmas Light 160 LED 5.6 W 14.220 m Warm White Indoor Christmas Light 160 LED 5.6 W 14.220 m Warm White Indoor HQ HQCLS48662 Kerstverlichting 160 LEDs 3W 14,22M Warm Wit Binnen (2)
      HQ Christmas Light 160 LED 5.6 W 14.220 m Warm White Indoor
      • 05412810248971
      1
      14.95 EUR
    • HQ Kerstverlichting | 9.5 meter (100 LEDs, Binnen)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125585349.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166039800.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124898915.jpg
      HQ HQ Kerstverlichting | 9.5 meter (100 LEDs, Binnen) Kerstverlichting | 9.5 meter (100 LEDs, Binnen) Kerstverlichting | 9.5 meter (100 LEDs, Binnen) Kerstverlichting 100 Led's - Warm wit (1)
      HQ Kerstverlichting | 9.5 meter (100 LEDs, Binnen)
      • 05412810248964
      2
      17.95 EUR
    • HQ Kerstverlichting 200 Led's - Warm wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125585318.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116350021.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105606205.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161126995.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98623877.jpg
      HQ HQ Kerstverlichting 200 Led's - Warm wit Kerstverlichting 200 Led's - Warm wit Kerstverlichting 200 Led's - Warm wit Kerstverlichting 200 Led's - Warm wit (1)
      HQ Kerstverlichting 200 Led's - Warm wit
      • 05412810248995
      1
      20.95 EUR
    • HQ Kerstverlichting 160 LEDs 3W 14,22M Warm Wit Binnen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207119423.jpg
      HQ HQ Kerstverlichting 160 LEDs 3W 14,22M Warm Wit Binnen Kerstverlichting 160 LEDs 3W 14,22M Warm Wit Binnen Kerstverlichting 160 LEDs 3W 14,22M Warm Wit Binnen Kerstverlichting 160 LEDs 3W 14,22M Warm Wit Binnen (1)
      HQ Kerstverlichting 160 LEDs 3W 14,22M Warm Wit Binnen
      • 09508877712176
      1
      23.95 EUR
    • HQ Ivor lantaarn - Lantaarn - hout - Kerstsfeer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173851897.jpg
      HQ HQ Ivor lantaarn - Lantaarn - hout - Kerstsfeer Ivor lantaarn - Lantaarn - hout - Kerstsfeer Ivor lantaarn - Lantaarn - hout - Kerstsfeer Ivor lantaarn - Lantaarn - hout - Kerstsfeer (1)
      HQ Ivor lantaarn - Lantaarn - hout - Kerstsfeer
      • 07421933753734
      1
      34.95 EUR
    • HQ MAG-LAMP21
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107515673.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124862711.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135016291.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137583920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137584339.jpg
      HQ HQ MAG-LAMP21 MAG-LAMP21 MAG-LAMP21 HQ MAG-LAMP21 verlichting spot - Loeplamp met 3D Lens (1)
      HQ MAG-LAMP21
      • 05412810136674
      1
      58.50 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
    • Merk (brand):
      • Twinkly (twinkly)
      • Lumineo (lumineo)
      • HEMA (hema)
      • Praxis (praxis)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • 2Heat (2heat)
      • 8Seasons (8seasons)
      • 123led (123led)
      • Aa (aa)
      • ABC-led (abc_led)
      • Alessi (alessi)
      • Ambiance (ambiance)
      • Amscan (amscan)
      • Andas (andas)
      • Anna club plush (anna_club_plush)
      • Arditex (arditex)
      • Aukey (aukey)
      • Automax (automax)
      • Basic (basic)
      • Bellatio (bellatio)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boland (boland)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Briloner (briloner)
      • Brisa (brisa)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Calex (calex)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Casa (casa)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • Central Park (central_park)
      • Ceruzo (ceruzo)
      • CF label (cf_label)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Colortime (colortime)
      • Coppens (coppens)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Creotime (creotime)
      • Cs (cs)
      • Ct (ct)
      • Day (day)
      • Deco (deco)
      • Decor (decor)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Deltaco (deltaco)
      • Deuba (deuba)
      • Dickensville (dickensville)
      • Dolphix (dolphix)
      • Durable (durable)
      • Durawise (durawise)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Edco (edco)
      • Eglo (eglo)
      • Emos (emos)
      • Enjoy the Sun (enjoy_the_sun)
      • Enzo (enzo)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Evestar (evestar)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Exihand (exihand)
      • Fairybell (fairybell)
      • Folat (folat)
      • Fun (fun)
      • Gardebruk (gardebruk)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Generic (generic)
      • Giardino (giardino)
      • GOUDA (gouda)
      • Grundig (grundig)
      • H&S (h_s)
      • Happy Lights (happy_lights)
      • Haushalt (haushalt)
      • Heitronic (heitronic)
      • HHCP (hhcp)
      • Hi (hi)
      • Hit (hit)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hofftech (hofftech)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home&Style Decoration (home_style_decoration)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Hortus (hortus)
      • Hossner - Homecollection (hossner_homecollection)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • HS (hs)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hyundai (hyundai)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Jäger DIREKT (ja_ger_direkt)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kerbl (kerbl)
      • Kidrobot (kidrobot)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman (koopman)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Kortpack (kortpack)
      • Ksd (ksd)
      • König (ko_nig)
      • Le Klint (le_klint)
      • LEDR (ledr)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leluakatemia (leluakatemia)
      • Lemax (lemax)
      • LOKS (loks)
      • Luca (luca)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luckyboysunday (luckyboysunday)
      • LumenXL (lumenxl)
      • Lupine (lupine)
      • Luville (luville)
      • Magic By Peha (magic_by_peha)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Makro (makro)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • ML (ml)
      • Monzana (monzana)
      • Morethanhip (morethanhip)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Home (my_home)
      • Nampook (nampook)
      • Nature (nature)
      • Nedis (nedis)
      • Nee (nee)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • No name (no_name)
      • Noname (noname)
      • Nordic Home Culture (nordic_home_culture)
      • Nordlux (nordlux)
      • NZXT (nzxt)
      • Näve (na_ve)
      • Onbekend (onbekend)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • Opposuits (opposuits)
      • OTTO (otto)
      • Overig (overig)
      • Palomar (palomar)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Partyfunlights (partyfunlights)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peha (peha)
      • Pequetren (pequetren)
      • Perel (perel)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Playboy (playboy)
      • PMS (pms)
      • Premier (premier)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • Proplus (proplus)
      • RattanArt (rattanart)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Reled (reled)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • S.I.A (s_i_a)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Seletti (seletti)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Sompex (sompex)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • STAR SHOWER (star_shower)
      • Star Trading (star_trading)
      • Star-Max (star_max)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Teknofun (teknofun)
      • Telestore (telestore)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • Tom (tom)
      • TRIO (trio)
      • Tristar (tristar)
      • Triumph tree (triumph_tree)
      • Tronix (tronix)
      • Tronje (tronje)
      • Ultimate Guard (ultimate_guard)
      • Unigro (unigro)
      • Uyuni (uyuni)
      • V-TAC (v_tac)
      • Vaessen creative (vaessen_creative)
      • Valetti (valetti)
      • Varios (varios)
      • VB (vb)
      • Velleman (velleman)
      • Vellight (vellight)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Warentuin (warentuin)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wetelux (wetelux)
      • Whadda (whadda)
      • White Label (white_label)
      • Witbaard (witbaard)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WT trading (wt_trading)
      • Xmasdeco (xmasdeco)
      • Yeelight (yeelight)
      • Zonwerendefolie.com (zonwerendefolie_com)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 50 (price_3)
      • ≥ € 50 (price_4)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Gordijnverlichting (gordijnverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtboom (lichtboom)
      • Lichtgordijnen (lichtgordijnen)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
      • Lichttakken (lichttakken)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Koud wit (koud_wit)
      • Led (led)
      • Multi (multi)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 100 (aantal_1)
      • 100 - 200 (aantal_2)
      • 200 - 400 (aantal_3)
      • ≥ 400 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Sisal (sisal)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zijde (zijde)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl