x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Hellum kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Hellum Feestelijke LED-poster met kaarsen, rood en goud
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/5/1/hellum-feestelijke-led-poster-met-kaarsen-rood-en-goud-97967851.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/9/3/0/7/hellum-feestelijke-led-poster-met-kaarsen-rood-en-goud-99359307.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/1/5/0/hellum-feestelijke-led-poster-met-kaarsen-rood-en-goud-105963150.jpg
      Hellum Feestelijke LED-poster met kaarsen, rood en goud (1)
      Hellum Feestelijke LED-poster met kaarsen, rood en goud
      DirectSale.nl DirectSale.nl
      8.308373518813976 (9)
      20.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      DirectSale.nl DirectSale.nl
      8.308373518813976 (9)
      20.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
      good_buy
      most_sold
    • Populair (quick_questions):
      • Fairybell DEFAULT
        • fairybell
      • Luca Lighting DEFAULT
        • luca_lighting
    • Merk (brand):
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Luca (luca)
      • Lumineo (lumineo)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Sirius (sirius)
      • 123led (123led)
      • Amsel (amsel)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Best Season (best_season)
      • Black Box (black_box)
      • Boltze (boltze)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Fairybell (fairybell)
      • HEINE (heine)
      • Hellum (hellum)
      • IGEA (igea)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Klingel (klingel)
      • Lesara (lesara)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luxform (luxform)
      • Merkloos (merkloos)
      • Nampook (nampook)
      • Ninyas (ninyas)
      • Näve (na_ve)
      • OTTO (otto)
      • Philips (philips)
      • Reinart Faelens Kunstgewerbe (reinart_faelens_kunstgewerbe)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • RWH (rwh)
      • Star Trading (star_trading)
      • Tewa (tewa)
      • Villa Collection (villa_collection)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • > €50 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Toepassing (toepassing):
      • Binnen, Buiten (binnen_buiten)
    • Maat (maat):
      • 134 (134)
      • 68 (68)
    • Producttype (producttype):
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Anders (anders)
      • Glas (glas)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Papier (papier)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Snoerlengte (snoerlengte):
      • 10 meter (snoerlengte_10.0)
    • Hoogte (hoogte):
      • 10.5 cm (hoogte_10.5)
      • 68.0 cm (hoogte_68.0)
    • partner@vergelijk.nl