x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    GBC kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • GBC 70.3000.18 decoratieve verlichting Lichtdecoratie ketting 20 lampen LED
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121191974.jpg
      GBC GBC 70.3000.18 decoratieve verlichting Lichtdecoratie ketting 20 lampen LED 70.3000.18 decoratieve verlichting Lichtdecoratie ketting 20 lampen LED 70.3000.18 decoratieve verlichting Lichtdecoratie ketting 20 lampen LED GBC 70.3000.18 decoratieve verlichting Lichtdecoratie ketting 20 lampen LED - van GBC in de categorie Kerstverlichting figuur. (1)
      GBC 70.3000.18 decoratieve verlichting Lichtdecoratie ketting 20 lampen LED
      • 08719152321834
      1
      28.44 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
    • Merk (brand):
      • Twinkly (twinkly)
      • Lumineo (lumineo)
      • Luca (luca)
      • 8Seasons (8seasons)
      • 24hShop (24hshop)
      • 123led (123led)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Arti Casa (arti_casa)
      • Best Season (best_season)
      • Boland (boland)
      • Briloner (briloner)
      • Brisa (brisa)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creotime (creotime)
      • Ct (ct)
      • Day (day)
      • Decor (decor)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Deuba (deuba)
      • Dhink (dhink)
      • Diverse (diverse)
      • Décoris (de_coris)
      • Easymaxx (easymaxx)
      • Eurolite (eurolite)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Fairybell (fairybell)
      • Folat (folat)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Garden Royal (garden_royal)
      • GBC (gbc)
      • Generic (generic)
      • Groenovatie (groenovatie)
      • Grundig (grundig)
      • Haushalt (haushalt)
      • Heitronic (heitronic)
      • HHCP (hhcp)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • J-Line (j_line)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman (koopman)
      • Ksd (ksd)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • Lemax (lemax)
      • Lifetime (lifetime)
      • LOKS (loks)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luxform (luxform)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Mustard (mustard)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Nampook (nampook)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nijntje (nijntje)
      • No name (no_name)
      • Noname (noname)
      • Näve (na_ve)
      • Oh My Home (oh_my_home)
      • OTTO (otto)
      • Overig (overig)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PMS (pms)
      • Powerplus (powerplus)
      • PR Home (pr_home)
      • Praxis (praxis)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Proplus (proplus)
      • RattanArt (rattanart)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Reled (reled)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • S.I.A (s_i_a)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Sunware (sunware)
      • Teknofun (teknofun)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • Trend24 (trend24)
      • Tronix (tronix)
      • Unigro (unigro)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valetti (valetti)
      • VB (vb)
      • Velleman (velleman)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wetelux (wetelux)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 55 (price_3)
      • ≥ € 55 (price_4)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtboom (lichtboom)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Led (led)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 20 (aantal_1)
      • 20 - 200 (aantal_2)
      • 200 - 240 (aantal_3)
      • ≥ 240 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kristal (kristal)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl