x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Everlands kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Everlands Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165665451.jpg
      Everlands Everlands Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen) Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen) Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen) Kerstboom kunst in jutezak - Als jij op zoek bent naar een kerstboompje voor thuis, is dit exemplaar precies wat je zoekt. De takjes van deze mini kunstkerstboom zijn voorzien van zilverkleurige kerstversieringen en 20 warm witte LEDs. Met dit item haal je dus een bijzonder sfeervol item in huis en maak je jouw woning helemaal klaar voor de feestdagen.Kleine kerstboom voor in de woonkamerMet dit compacte nep kerstboompje maak je jouw huiskamer helemaal klaar voor de kerstdagen. Dit sfeervolle... (1)
      Everlands Kunstkerstboom met versiering - 60 centimeter (20 LEDs, Batterijen, Timer, Zilver, Binnen)
      • 08720093395310
      1
      20.90 EUR
    • Everlands Krans Met Kandelaren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166226244.jpg
      Everlands Everlands Krans Met Kandelaren Krans Met Kandelaren Krans Met Kandelaren Bestel Everlands Krans Met Kandelaren online bij fonQ. Alle Everlands Kerstartikelen uit voorraad leverbaar. Voor 22:00 besteld, morgen in huis (1)
      Everlands Krans Met Kandelaren
      • 08719152092529
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
    • Merk (brand):
      • Twinkly (twinkly)
      • Lumineo (lumineo)
      • Praxis (praxis)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Luca (luca)
      • 8Seasons (8seasons)
      • 24hShop (24hshop)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Aeotec (aeotec)
      • Best Season (best_season)
      • Briloner (briloner)
      • Casaria (casaria)
      • Cbd (cbd)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Day (day)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Deuba (deuba)
      • Dhink (dhink)
      • Diverse (diverse)
      • Europalms (europalms)
      • Everlands (everlands)
      • Fairybell (fairybell)
      • Generic (generic)
      • Grundig (grundig)
      • Heitronic (heitronic)
      • HHCP (hhcp)
      • Hit (hit)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman (koopman)
      • Ksd (ksd)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • Lemax (lemax)
      • Lifetime (lifetime)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luxform (luxform)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Metabo (metabo)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Monzana (monzana)
      • Moses (moses)
      • Nampook (nampook)
      • Nijntje (nijntje)
      • No name (no_name)
      • Näve (na_ve)
      • OTTO (otto)
      • Overig (overig)
      • Party Lighting (party_lighting)
      • Partyxplosion (partyxplosion)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Peha (peha)
      • PerfectLED (perfectled)
      • PMS (pms)
      • Powerplus (powerplus)
      • PR Home (pr_home)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Proplus (proplus)
      • QAZQA (qazqa)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Small Foot (small_foot)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • Tristar (tristar)
      • Tronix (tronix)
      • Unigro (unigro)
      • Velleman (velleman)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wetelux (wetelux)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 55 (price_3)
      • ≥ € 55 (price_4)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtgordijnen (lichtgordijnen)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Led (led)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 40 (aantal_1)
      • 40 - 200 (aantal_2)
      • 200 - 240 (aantal_3)
      • ≥ 240 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Papier (papier)
      • PVC (pvc)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Wicker (wicker)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl