x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kerstverlichting verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    8Seasons kerstverlichting

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kerstverlichting categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • 8Seasons Decoratieve LED lichtbloem Shining Flower
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108927455.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165050474.jpg
      8Seasons 8Seasons Decoratieve LED lichtbloem Shining Flower Decoratieve LED lichtbloem Shining Flower Decoratieve LED lichtbloem Shining Flower Indrukwekkend LED-buitenlicht Shining Flower in bloemvorm Glanzende Bloem brengt kleur in het spel! Het maakt niet uit of u overdag in een goed humeur wilt zijn of 's avonds een sfeervolle, romantische flair wilt hebben - deze LED-buitenverlichting geeft uw terras of balkon een bijzonder kleurtje. De mooie bloem van formaat verandert de kleur met een druk op de knop in drie selecteerbare snelheidsniveaus en de geïntegreerde dimmer kan ook worden geregeld via de afstandsbediening. Voor woonkam... (1)
      8Seasons Decoratieve LED lichtbloem Shining Flower
      • 04033802722685
      1
      117.90 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Buitenverlichting DEFAULT
        • buitenverlichting
      • Kerststerren DEFAULT
        • kerststerren
    • Merk (brand):
      • Twinkly (twinkly)
      • Led (led)
      • HEMA (hema)
      • Lumineo (lumineo)
      • Luca (luca)
      • 8Seasons (8seasons)
      • 123led (123led)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benson (benson)
      • Best Season (best_season)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Black Box (black_box)
      • Boland (boland)
      • Buitengewoon Boet (buitengewoon_boet)
      • Cbd (cbd)
      • Christmas gifts (christmas_gifts)
      • Christmas United (christmas_united)
      • Coenbakker (coenbakker)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Decor (decor)
      • Decorative Lighting (decorative_lighting)
      • Deuba (deuba)
      • Décoris (de_coris)
      • Everlands (everlands)
      • Fairybell (fairybell)
      • GBC (gbc)
      • Generic (generic)
      • Grundig (grundig)
      • Haushalt (haushalt)
      • Heitronic (heitronic)
      • HHCP (hhcp)
      • Hit (hit)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Hossner - Homecollection (hossner_homecollection)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HQ (hq)
      • HQ Power (hq_power)
      • Huismerk (huismerk)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • J-Line (j_line)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kamparo (kamparo)
      • Konstmide CHRISTMAS (konstmide_christmas)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman (koopman)
      • Krinner (krinner)
      • Ksd (ksd)
      • LEDmaxx (ledmaxx)
      • Lemax (lemax)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Luca Lightning (luca_lightning)
      • Luville (luville)
      • Magic Flame (magic_flame)
      • Makro (makro)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marvel (marvel)
      • ML (ml)
      • Moree (moree)
      • Mustard (mustard)
      • My Dream Day (my_dream_day)
      • Nampook (nampook)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • No name (no_name)
      • Noname (noname)
      • OTTO (otto)
      • Overig (overig)
      • PerfectLED (perfectled)
      • Phanteks (phanteks)
      • PMS (pms)
      • Praxis (praxis)
      • Proplus (proplus)
      • QAZQA (qazqa)
      • RattanArt (rattanart)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • ROTPFEIL (rotpfeil)
      • S.I.A (s_i_a)
      • Saico (saico)
      • Sirius (sirius)
      • Sirius Home (sirius_home)
      • Small Foot (small_foot)
      • Snowflake (snowflake)
      • Sompex (sompex)
      • Star Trading (star_trading)
      • Star-Max (star_max)
      • Sunware (sunware)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • Tom (tom)
      • Trend24 (trend24)
      • Tronix (tronix)
      • Valetti (valetti)
      • Velleman (velleman)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wetelux (wetelux)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 25 (budget)
      • € 25 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 50 (price_3)
      • ≥ € 50 (price_4)
    • Product conditie (product_condition):
      • Lichte gebruikssporen (few_signs_of_use)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort kerstverlichting (soort_kerstverlichting):
      • Buitenverlichting (buitenverlichting)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Kaarsen (kaarsen)
      • Kandelaars (kandelaars)
      • Kerststerren (kerststerren)
      • Led (led)
      • LED figuur (led_figuur)
      • LED lantaarns (led_lantaarns)
      • Lichtboom (lichtboom)
      • Lichtgordijnen (lichtgordijnen)
      • Lichtnetten (lichtnetten)
      • Lichtsnoer (lichtsnoer)
      • Lichtstrip (lichtstrip)
      • Lichttakken (lichttakken)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Meerkleurig (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Transparant (transparant)
    • Licht kleur (light_colour):
      • Extra warm wit (extra_warm_wit)
      • Led (led)
      • Multi (multi)
      • Warm wit (warm_wit)
    • Aantal lichtpunten (aantal):
      • < 80 (aantal_1)
      • 80 - 200 (aantal_2)
      • 200 - 350 (aantal_3)
      • ≥ 350 (aantal_4)
    • Energiebron (power_source_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • PVC (pvc)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl