x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trixie kattenmand mijou creme

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trixie kattenmand mijou creme
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trixie kattenmand mijou creme
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trixie kattenmand mijou creme
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231905407.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81896181.jpg?ts=1
Trixie Trixie kattenmand mijou creme kattenmand mijou creme kattenmand mijou creme Kattenmand Trixie Mijou Crème - Kattenhoofd (1)
  • 04047974286326
7
good_buy
deal
  • Design
    • Kleur: Creme, Beige
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.3 kg
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 18.98 32.16 EUR 7
    7
    • Zooplus.nl Zooplus.nl
      Het knuffelbed Mijou van Trixie is een zacht, met liefde ontworpen ligplaats voor uw kat. Het schattige pluche bed in de vorm van een kat...
      18.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Junai.nl Junai.nl
      Mand mijou is een zachte mand waarin uw kat een heerlijk dutje kan doen. De mand heeft de vorm van een kattenhoofd en heeft een schapenva...19.90, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Kattenmand Trixie Mijou Crème - Kattenhoofd19.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Medpets.nl Medpets.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Jouw kat kan heerlijk slapen en dutten in deze zachte mand van Trixie. De mand heeft een schapenvacht look en gezellig kattengezichtje!21.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Trixie kattenmand mijou creme 48X37 CM29.15, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Tims.nl Tims.nl
      Trixie Kattenmand Mijou Crème 48x37 cmSchapenvacht lookPolyester bekledingSchuimrubber/polyestervlies vullingMateriaal: polyesterKleur: c...29.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Trixie Knuffelbed Mijou 48 × 37 Cm Creme Voor Katten32.16, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211731036.jpg?ts=1
      Croci Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM (1)
      Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM
      • 08023222228849
      2
    • Ferplast COCOON 45 LICHTGRIJS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220832484.jpg?ts=1
      Ferplast Ferplast COCOON 45 LICHTGRIJS COCOON 45 LICHTGRIJS COCOON 45 LICHTGRIJS COCOON 45 LICHTGRIJS (1)
      Ferplast COCOON 45 LICHTGRIJS
      • 08010690169200
      2
    • Zeller Present Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213226364.jpg?ts=1
      Zeller Present Zeller Present Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm Zeller Present Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm (1)
      Zeller Present Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm
      • 04003368143774
      1
    • Adori Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90320101.jpg?ts=1
      Adori Adori Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti Adori Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti (1)
      Adori Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti
      • 08711621948481
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 17.98
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 17.98
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.98
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.98
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.98
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 13.49
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 13.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 13.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 13.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 13.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 13.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 13.49
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 18.48
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 18.48
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 18.48
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 18.48
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 18.48
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 18.25
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 18.25
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 18.25
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 18.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 18.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 18.98
    • partner@vergelijk.nl