x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

vidaXL Trixie Cozy Shelter Lukas - 35x33x65cm - Grijs En Taupe - Voor Cat

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews vidaXL Trixie Cozy Shelter Lukas - 35x33x65cm - Grijs En Taupe - Voor Cat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties vidaXL Trixie Cozy Shelter Lukas - 35x33x65cm - Grijs En Taupe - Voor Cat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
vidaXL Trixie Cozy Shelter Lukas - 35x33x65cm - Grijs En Taupe - Voor Cat
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212490480.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212490482.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212490479.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212490481.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212490478.jpg?ts=1
vidaXL vidaXL Trixie Cozy Shelter Lukas - 35x33x65cm - Grijs En Taupe - Voor Cat Trixie Cozy Shelter Lukas - 35x33x65cm - Grijs En Taupe - Voor Cat Trixie Cozy Shelter Lukas - 35x33x65cm - Grijs En Taupe - Voor Cat Deze comfortabele TRIXIE Junior Lukas kattengrot is een perfect, speels toevluchtsoord voor je sluwe kattenvriend! Hij biedt je kat eindeloze mogelijkheden om te spelen, ontdekken en ontspannen. De Junior Lukas, stevig genoeg voor katten van alle leeftijden en activiteitenniveaus, is perfect voor elke kat. Je kat kan krabben op het grote, duurzame sisal kraboppervlak en een dutje doen of zich verstoppen in de comfortabele, pluche grot. Deze kattengrot heeft ook ritselende folie op de oren en ... (1)
  • 04011905362908
6
good_buy
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Kunststof, Sisal, Fluweel
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 2.2 kg
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 53.25 74.99 EUR 6
    6
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Plüsch-Bezug Schaumstoff-Füllungmit Sisal-KratzflächeOhren mit Raschelfolie herausnehmbares Kissen mit Polyestervlies-Füllungmit Spielzeu...53.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      TRIXIE | Trixie Kattenmand Lukas Muis Grijs / Taupe58.39, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vida XL.nl Vida XL.nl
      3.808662856186269 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze comfortabele TRIXIE Junior Lukas kattengrot is een perfect, speels toevluchtsoord voor je sluwe kattenvriend! Hij biedt je kat einde...
      64.89, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Junai.nl Junai.nl
      Relax-muis Lukas is een schuilplaats waar uw kitten kan uitrusten of meespelen. De oren van de muis bevatten ritselfolie en bovenop bevin...64.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Trixie Cozy Shelter Lukas - 35x33x65cm - Grijs En Taupe - Voor Cat
      68.06, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Tims.nl Tims.nl
      Trixie Kattenmand Lukas Muis Grijs/Taupe 35x33x65 cmPluche bekleding en sisal-krabvlakSchuimrubber vullingOren met ritselfolieUitneembaar...74.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211731036.jpg?ts=1
      Croci Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM (1)
      Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM
      • 08023222228849
      2
    • Zeller Present Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213226364.jpg?ts=1
      Zeller Present Zeller Present Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm Zeller Present Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm (1)
      Zeller Present Dierenmand Vilt, 45x38x33 cm
      • 04003368143774
      1
    • Adori Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90320101.jpg?ts=1
      Adori Adori Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti Adori Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti (1)
      Adori Mand Rond Dublin \xd850 cm Assorti
      • 08711621948481
      1
    • 40 WINKS kattenmand snuggle grijs / creme 38 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225899014.jpg?ts=1
      40 WINKS 40 WINKS kattenmand snuggle grijs / creme 38 cm kattenmand snuggle grijs / creme 38 cm kattenmand snuggle grijs / creme 38 cm 40 WINKS | 40 Winks Kattenmand Snuggle Grijs / Creme (1)
      40 WINKS kattenmand snuggle grijs / creme 38 cm
      • 05025659043791
      3
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 56.24
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 56.24
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 56.24
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 56.24
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.24
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 53.25
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 53.25
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 53.25
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 53.25
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 53.25
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 53.25
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 53.25
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 53.25
    • partner@vergelijk.nl