x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Trixie kattenmand iglo minou roze / grijs 36x26x41 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Trixie kattenmand iglo minou roze / grijs 36x26x41 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Trixie kattenmand iglo minou roze / grijs 36x26x41 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Trixie kattenmand iglo minou roze / grijs 36x26x41 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212490459.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212490458.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212490461.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212490456.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215946530.jpg?ts=1
Trixie Trixie kattenmand iglo minou roze / grijs 36x26x41 cm kattenmand iglo minou roze / grijs 36x26x41 cm kattenmand iglo minou roze / grijs 36x26x41 cm Trixie Koekoeksschuilplaats Voor Kat En Hond (1)
  • 04011905363011
4
  • Design
    • Kleur: Roze
    • Materiaal: Kunststof
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.47 kg
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 23.85 37.77 EUR 4
    4
    • Junai.nl Junai.nl
      Soft Schuilplaats Minou is een zachte plek waar katten op kunnen uitrusten. Het bed is gemaakt met zachte pluche, polyester bekleding en ...23.85, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Zachte pluche overtrek. Schuimrubberen vulling. Omkeerbaar kussen met twee designvarianten en polyestervliesvulling. Antislip bodem.24.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Trixie Kattenmand Iglo Minou Roze / Grijs - 36X26X41 CM25.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Trixie Koekoeksschuilplaats Voor Kat En Hond37.77, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Lex & Max Kattenmand Tivoli 50 X 40 X 12 Cm Polykatoen Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230745672.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231312896.jpg?ts=1
      Lex & Max Lex & Max Kattenmand Tivoli 50 X 40 X 12 Cm Polykatoen Grijs Kattenmand Tivoli 50 X 40 X 12 Cm Polykatoen Grijs Kattenmand Tivoli 50 X 40 X 12 Cm Polykatoen Grijs Lex & Max Kattenmand Tivoli 50 X 40 X 12 Cm Polykatoen Grijs (1)
      Lex & Max Kattenmand Tivoli 50 X 40 X 12 Cm Polykatoen Grijs
      • 08719733011956
      2
    • Lex & Max tivoli kattenmand lime 40x50cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223859567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231312838.jpg?ts=1
      Lex & Max Lex & Max tivoli kattenmand lime 40x50cm tivoli kattenmand lime 40x50cm tivoli kattenmand lime 40x50cm De Lex en Max ?Kattenmand Tivoli? is mooi door zijn eenvoud. De mand kan rechtstreeks op de grond worden geplaatst en zal daar fungeren als lekkere loungeplek voor uw royal cat.? Materiaal: de kattenmand is gemaakt van 100% kwaliteitskatoen en is in meerdere kleuren te verkrijgen.? Afmeting: de totale afmeting is ±50x40x12cm (LxBxH). Deze afmeting is geschikt voor de meeste kattenrassen.? Sluiting: de kattenmand Tivoli heeft geen rits.? Wasvoorschrift: de katoenenstof is goed afneembaar met e... (1)
      Lex & Max tivoli kattenmand lime 40x50cm
      • 08719733011925
      1
    • Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211731036.jpg?ts=1
      Croci Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM (1)
      Croci Ligmat Voor Kattenhuis Domus 35X35 CM
      • 08023222228849
      2
    • Pets Collection Dierenmand 68 X 20 Cm Zeegras/staal Bruin/grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179554604.jpg?ts=1
      Pets Collection Pets Collection Dierenmand 68 X 20 Cm Zeegras/staal Bruin/grijs Dierenmand 68 X 20 Cm Zeegras/staal Bruin/grijs Dierenmand 68 X 20 Cm Zeegras/staal Bruin/grijs Pets Collection Dierenmand 68 X 20 Cm Zeegras/staal Bruin/grijs (1)
      Pets Collection Dierenmand 68 X 20 Cm Zeegras/staal Bruin/grijs
      • 08719987797781
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 23.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 23.85
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 24.82
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 26.69
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.69
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.69
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.69
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 26.69
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 26.04
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 26.69
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.69
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 26.69
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.69
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.69
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.69
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.69
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.85
    • partner@vergelijk.nl