x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lex & Max tivoli kattenmand grijs 40x50cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lex & Max tivoli kattenmand grijs 40x50cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lex & Max tivoli kattenmand grijs 40x50cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lex & Max tivoli kattenmand grijs 40x50cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230745672.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231312896.jpg?ts=1
Lex & Max Lex & Max tivoli kattenmand grijs 40x50cm tivoli kattenmand grijs 40x50cm tivoli kattenmand grijs 40x50cm pDe Lex en Max ?Kattenmand Tivoli? is mooi door zijn eenvoud. De mand kan rechtstreeks op de grond worden geplaatst en zal daar fungeren als lekkere loungeplek voor uw royal cat./pp? Materiaal: de kattenmand is gemaakt van 100% kwaliteitskatoen en is in meerdere kleuren te verkrijgen./pp? Afmeting: de totale afmeting is ±50x40x12cm (LxBxH). Deze afmeting is geschikt voor de meeste kattenrassen./ph3? Sluiting: de kattenmand Tivoli heeft geen rits./h3p? Wasvoorschrift: de katoenenstof is goed a... (1)
  • 08719733011956
1
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Kunststof, Katoen
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 29.90 29.90 EUR 1
    1
    • Tims.nl Tims.nl
      pDe Lex en Max ?Kattenmand Tivoli? is mooi door zijn eenvoud. De mand kan rechtstreeks op de grond worden geplaatst en zal daar fungeren ...29.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Huismerk Cat Comfort - Radiatorbed voor Katten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188538862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222303418.jpg?ts=1
      Huismerk Huismerk Cat Comfort - Radiatorbed voor Katten Cat Comfort - Radiatorbed voor Katten Cat Comfort - Radiatorbed voor Katten Wil jij graag je Katten graag Laten slapen op een zachte en warme plek? met deze originele kattenmand lukt dat zeker. De hangmand heeft een metalen frame en een afneembare hoes met pels-look. (1)
      Huismerk Cat Comfort - Radiatorbed voor Katten
      • 08711252294506
      1
      deal
    • vidaXL Kattenhuis Met Kussen - Grijs - 70 x 36 x 50 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90166578.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157486748.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224724823.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224724824.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138586461.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Kattenhuis Met Kussen - Grijs - 70 x 36 x 50 cm Kattenhuis Met Kussen - Grijs - 70 x 36 x 50 cm Kattenhuis Met Kussen - Grijs - 70 x 36 x 50 cm Dit kattenhuis geeft uw huisdier niet alleen een comfortabele plaats om te slapen en ontspannen, maar het klassieke wilgen ontwerp past bij ieder interieur. Het is een fantastisch cadeau voor uw huisdier of vriend die van dieren houdt! Dit is een extravagant en complex geweven kattenbed. De inbegrepen dik gevoerde zachte kussens maken hem erg knus en behaaglijk. Doordat het gemaakt is van milieuvriendelijk wilgenhout, is dit huisdierenhuis stevig, maar lichtgewicht genoeg om mee te nemen. Dit... (1)
      vidaXL Kattenhuis Met Kussen - Grijs - 70 x 36 x 50 cm
      • 08718475946915
      1
    • Lex & Max emma losse hoes voor kattenkussen rechthoek rood 60x45cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209448319.jpg?ts=1
      Lex & Max Lex & Max emma losse hoes voor kattenkussen rechthoek rood 60x45cm emma losse hoes voor kattenkussen rechthoek rood 60x45cm emma losse hoes voor kattenkussen rechthoek rood 60x45cm pBehandel een Lex en Max kattenkussen als je eigen dekbed! Lex en Max biedt voor al haar kattenkussens losse hoezen aan. Als je meerdere hoezen hebt aangeschaft kan de ene hoes worden gewassen in de wasmachine terwijl er een schone frisse hoes al om het kussen zit./ppDe Lex en Max buitenhoes ?Emma? 60x45cm is een stijlvolle en heerlijk warme hoes./pp? Materiaal: Deze chique fluwelen buitenhoes uit de Lex en Max collectie is gemaakt van 100% kwaliteitskatoen en is in meerdere kleuren te verkri... (1)
      Lex & Max emma losse hoes voor kattenkussen rechthoek rood 60x45cm
      • 08719733005542
      1
    • Lex & Max tivoli kattenmand lime 40x50cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223859567.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231312838.jpg?ts=1
      Lex & Max Lex & Max tivoli kattenmand lime 40x50cm tivoli kattenmand lime 40x50cm tivoli kattenmand lime 40x50cm pDe Lex en Max ?Kattenmand Tivoli? is mooi door zijn eenvoud. De mand kan rechtstreeks op de grond worden geplaatst en zal daar fungeren als lekkere loungeplek voor uw royal cat./pp? Materiaal: de kattenmand is gemaakt van 100% kwaliteitskatoen en is in meerdere kleuren te verkrijgen./pp? Afmeting: de totale afmeting is ±50x40x12cm (LxBxH). Deze afmeting is geschikt voor de meeste kattenrassen./ph3? Sluiting: de kattenmand Tivoli heeft geen rits./h3p? Wasvoorschrift: de katoenenstof is goed a... (1)
      Lex & Max tivoli kattenmand lime 40x50cm
      • 08719733011925
      1
    • min
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 25.19
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 25.19
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 25.19
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 23.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 22.79
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 22.79
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 22.79
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 22.79
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 29.90
    • partner@vergelijk.nl