x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ebi Krabton - Côte d'ivoire - Kat krabpaal - EBI - Beige - Hout - 431 - Krab meubel voor katten - EBI- Beige Hout - 431

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ebi Krabton - Côte d'ivoire - Kat krabpaal - EBI - Beige - Hout - 431 - Krab meubel voor katten - EBI- Beige Hout - 431
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ebi Krabton - Côte d'ivoire - Kat krabpaal - EBI - Beige - Hout - 431 - Krab meubel voor katten - EBI- Beige Hout - 431
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ebi Krabton - Côte d'ivoire - Kat krabpaal - EBI - Beige - Hout - 431 - Krab meubel voor katten - EBI- Beige Hout - 431
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199399490.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199447846.jpg?ts=1
Ebi Ebi Krabton - Côte d'ivoire - Kat krabpaal - EBI - Beige - Hout - 431 - Krab meubel voor katten - EBI- Beige Hout - 431 Krabton - Côte d'ivoire - Kat krabpaal - EBI - Beige - Hout - 431 - Krab meubel voor katten - EBI- Beige Hout - 431 Krabton - Côte d'ivoire - Kat krabpaal - EBI - Beige - Hout - 431 - Krab meubel voor katten - EBI- Beige Hout - 431 Omschrijving Deze krabton is ideaal voor je kat. Het biedt een ruim kraboppervlakte zodat je kat zijn energie goed kwijt kan! Daarnaast heeft de krabton wel 3 liggedeeltes zodat je kat ook heerlijk kan ontspannen. Voordelen Stevig model Meerdere liggedeeltes Moderne look Nadelen Niet geschikt voor grote katten Voor welke kat is deze krabton geschikt? De krabton is geschikt voor kleine en middelgrote katten. Voor grote katten raden wij deze krabton niet aan. Materiaal De basis van de krabton i... (1)
  • 04047059431849
2
  • Design
    • Kleur: Creme, Beige
    • Materiaal: Hout, Fluweel
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 72 cm
    • Breedte (cm): 34 cm
    • Gewicht: 5 kg
    • Lengte: 34 cm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 72.99 104.95 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      D&D Cote Ivoire - Krabton - Crème - 34 x 34 x 72 cm72.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Krabpaal.nl Krabpaal.nl
      Omschrijving Deze krabton is ideaal voor je kat. Het biedt een ruim kraboppervlakte zodat je kat zijn energie goed kwijt kan! Daarnaast h...104.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Flamingo Huisdierenmand met kussen Enya rond 34x18 cm beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223566140.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227087208.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227089316.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227089320.jpg?ts=1
      Flamingo Flamingo Huisdierenmand met kussen Enya rond 34x18 cm beige Huisdierenmand met kussen Enya rond 34x18 cm beige Huisdierenmand met kussen Enya rond 34x18 cm beige Kattenmand Enya Rond beige- Afmeting: 34x18cm Deze leuke gevlochten mand is een fijne plek voor jouw kat waar hij zich kan terugtrekken en heerlijk kan slapen. De mand heeft een hoge instap en kan gewassen worden op 30 graden. (1)
      Flamingo Huisdierenmand met kussen Enya rond 34x18 cm beige
      • 05400585118018
      1
    • Usorteret Let's Sleep Pet Cave Chunk - Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145567471.jpg?ts=1
      Usorteret Usorteret Let's Sleep Pet Cave Chunk - Antraciet Let's Sleep Pet Cave Chunk - Antraciet Let's Sleep Pet Cave Chunk - Antraciet Geef uw kat een warme en stevige slaapplaats met deze stijlvolleSleep Pet Cave Chunk van Let's. De mand is gemaakt van sterk vilt en zal daarom lang meegaan. De mand is in twee kleuren verkrijgbaar en wordt geleverd met bijpassend kussen. Afmetingen: 40 x 40 cm Merk Let's Verkrijgbaar in Grijs Antraciet De warme en betrouwbare plek voor uw kat (1)
      Usorteret Let's Sleep Pet Cave Chunk - Antraciet
      • 08716759550797
      2
    • Lief! lifestyle Lief! Unisex Katten- hondenmand - Ovaal - Denim - 46.5 x 36 x 18 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176605632.jpg?ts=1
      Lief! lifestyle Lief! lifestyle Lief! Unisex Katten- hondenmand - Ovaal - Denim - 46.5 x 36 x 18 cm Lief! Unisex Katten- hondenmand - Ovaal - Denim - 46.5 x 36 x 18 cm Lief! Unisex Katten- hondenmand - Ovaal - Denim - 46.5 x 36 x 18 cm Lief! Kattenmand Uni Ovaal 46.5X36X18 CM (3)
      Lief! lifestyle Lief! Unisex Katten- hondenmand - Ovaal - Denim - 46.5 x 36 x 18 cm
      • 08712901149659
      1
    • Flamingo Simons cat bed rood 46x17 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81592444.jpg?ts=1
      Flamingo Flamingo Simons cat bed rood 46x17 cm Simons cat bed rood 46x17 cm Simons cat bed rood 46x17 cm Simons cat bed rood 46x17 cm (1)
      Flamingo Simons cat bed rood 46x17 cm
      • 04016598629499
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 84.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 84.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 84.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 104.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 84.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 70.14
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 71.64
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 71.64
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 71.49
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 71.84
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 104.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 70.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 71.19
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 71.94
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 72.84
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 72.99
    • partner@vergelijk.nl