x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Blokker Vesper V-cube Kattenkast - Bananenblad

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Blokker Vesper V-cube Kattenkast - Bananenblad
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Blokker Vesper V-cube Kattenkast - Bananenblad
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Blokker Vesper V-cube Kattenkast - Bananenblad
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223682835.jpg
Blokker Blokker Vesper V-cube Kattenkast - Bananenblad Vesper V-cube Kattenkast - Bananenblad Vesper V-cube Kattenkast - Bananenblad Vesper Krabpaal Meubel V-Cube Banaanblad - 52X52X63 CM (1)
  • 00022517520598
3
  • Design
    • Materiaal: Sisal
    • Kleur: Zilver, Bruin
  • Algemene kenmerken
    • Soort krabpaal: Krabpaal
  • 186.22 259.97 EUR 3
    3
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Vesper Cat Furniture, Banana Leaf, V-Cube Banana Leaf186.22, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Vesper Krabpaal Meubel V-Cube Banaanblad - 52X52X63 CM254.66, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      259.97, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Gebr. De Boon Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160376679.jpg
      Gebr. De Boon Gebr. De Boon Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe (1)
      Gebr. De Boon Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe
      • 08712901076290
      1
    • Ferplast kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159355278.jpg
      Ferplast Ferplast kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart (1)
      Ferplast kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart
      • 08010690175195
      1
    • Flamingo Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177230318.jpg
      Flamingo Flamingo Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM (1)
      Flamingo Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM
      • 04016598100769
      1
    • Ferplast KRABPAAL PA 4012
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159517355.jpg
      Ferplast Ferplast KRABPAAL PA 4012 KRABPAAL PA 4012 KRABPAAL PA 4012 FERPLAST KRABPAAL PA 4012 (1)
      Ferplast KRABPAAL PA 4012
      • 08010690107035
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 482.21
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 238.64
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 219.64
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 209.19
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 482.21
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 482.21
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 209.19
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 209.19
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 186.22
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 186.22
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 186.22
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 186.22
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 186.22
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 186.22
    • partner@vergelijk.nl