x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Blokker Trixie Scratchy Krabpaalplaat - Blauw - Voor Cat

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Blokker Trixie Scratchy Krabpaalplaat - Blauw - Voor Cat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Blokker Trixie Scratchy Krabpaalplaat - Blauw - Voor Cat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Blokker Trixie Scratchy Krabpaalplaat - Blauw - Voor Cat
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215946486.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216919779.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197929499.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189460515.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215201252.jpg
Blokker Blokker Trixie Scratchy Krabpaalplaat - Blauw - Voor Cat Trixie Scratchy Krabpaalplaat - Blauw - Voor Cat Trixie Scratchy Krabpaalplaat - Blauw - Voor Cat Dit Krabkarton Scratchy laat uw kat in alle rust krabben en zijn/haar nagels verzorgen. Krabben is een ontspannende bezigheid voor katten maar dat is niet het enigste ontspannende aan dit product. Dit krabkarton bevat namelijk ook catnip en het is bekend dat katten hier minder gestrest van worden. Afmetingen: 48 × 5 × 13 cm Merk Trixie Samenvattend Voor de katten die houden van krabben Gemaakt van karton Met catnip Makkelijk mee te nemen karton voor de krabbende kat (1)
  • 04011905043272
1
  • Design
    • Materiaal: Karton
    • Kleur: Bruin
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 11.20 11.20 EUR 1
    1
    • Junai.nl Junai.nl
      Dit Krabkarton Scratchy laat uw kat in alle rust krabben en zijn/haar nagels verzorgen. Krabben is een ontspannende bezigheid voor katten...11.20, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Kerbl Krabplank Wave
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180949238.jpg
      Kerbl Kerbl Krabplank Wave Krabplank Wave Krabplank Wave Krabplank Wave- Afmeting: 51x28,5x18cm.- Kleur: beigeDeze krabplank is perfect voor je kat of kitten om zijn nagels te scherpen. De krabplank is mooi compast waardoor hij weinig ruimte inneemt. ook kan je kat er op liggen en mee spelen. (1)
      Kerbl Krabplank Wave
      • 04018653992258
      1
    • Petrebels krabton champions only barrel 90 cream 38cm x 38cm x 90cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159585854.jpg
      Petrebels Petrebels krabton champions only barrel 90 cream 38cm x 38cm x 90cm krabton champions only barrel 90 cream 38cm x 38cm x 90cm krabton champions only barrel 90 cream 38cm x 38cm x 90cm Petrebels - Krabton - Champions Only - Barrel 90 - cream - 90cm - 16,2 kg (1)
      Petrebels krabton champions only barrel 90 cream 38cm x 38cm x 90cm
      • 08719425791524
      1
    • Wielink Krabpaal Tower Dark grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128619624.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156619258.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156619257.jpg
      Wielink Wielink Krabpaal Tower Dark grey Krabpaal Tower Dark grey Krabpaal Tower Dark grey Krabpaal Tower Lounge Grijs- Totale afmetingen: 60x60x160cm.- Diameter sisalpaal: 22cm.- Bekleding: 580 grams pluche (extra luxe, zacht en stevig)Krabpaal Tower Lounge grijs van het merk Quapas! is speciaal ontworpen voor grotere en zwaardere katten. De krabpaal heeft een dikke bodemplaat voor extra stabiliteit en is voorzien van sisalpalen met een diameter van maar liefst 22cm.De dikke sisalpaal zit met 4 schroeven bevestigd aan de bodemplaat zodat de krabpaal staat als een huis. Het speelto... (1)
      Wielink Krabpaal Tower Dark grey
      • 08718591254062
      2
    • Wielink Krabpaal Charm Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128619621.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156620015.jpg
      Wielink Wielink Krabpaal Charm Grey Krabpaal Charm Grey Krabpaal Charm Grey De charm krabpaal welke meerdere plateaus heeft voor meerdere katten. Ook grotere en zwaardere katten kunnen gebruik maken van deze krabpaal. De krabpaal heeft een dikke bodemplaat voor extra stevigheid en is voorzien van dikke sisalpalen omringd met 10mm dik sisaltouw. De ligplateaus hebben een zachte foam laag afgedekt met heerlijk zacht pluche. Hierdoor kunnen de katten op elke hoogte genieten van het beste ligcomfort. Het bovenste mandje heeft een uitneembaar kussen waarvan de hoes ook is... (1)
      Wielink Krabpaal Charm Grey
      • 08718591254055
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 11.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 11.75
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 11.75
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 11.80
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 11.65
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 11.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 11.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 11.65
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 11.75
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 11.80
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 12.20
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 12.20
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 11.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 11.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 11.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 11.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 11.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 11.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 11.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 11.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 11.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 11.85
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 12.59
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 12.59
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 12.59
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 12.54
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 12.54
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 12.64
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 18.10
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 12.20
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 12.20
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 18.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 18.10
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 12.20
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 10.98
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 11.20
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 11.20
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 11.20
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 10.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 11.20
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 11.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 11.20
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 11.20
    • partner@vergelijk.nl