x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kerbl Krabplank Lizzy

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kerbl Krabplank Lizzy
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kerbl Krabplank Lizzy
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kerbl Krabplank Lizzy
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143106167.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143106168.jpg
Kerbl Kerbl Krabplank Lizzy Krabplank Lizzy Krabplank Lizzy Krabplank LIzzy- kleur: beigeHandige krabplank voor plaatsing om een hoek. Kan zowel naar binnen als naar buiten worden gemonteerd. Eenvoudige maar praktische bescherming van uw meubels. (1)
  • 04018653832295
  • 83229
2
  • Algemene kenmerken
    • Soort krabpaal: Krabplank
    • Aantal: 1
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.84 kg
  • 21.94 28.89 EUR 2
    2
    • De Huisdiersuper.nl De Huisdiersuper.nl
      Krabplank LIzzy- kleur: beigeHandige krabplank voor plaatsing om een hoek. Kan zowel naar binnen als naar buiten worden gemonteerd. Eenvo...21.94, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Afmeting: 49x23cm Voor montage op de muur of in hoeken Materiaal: Sisal.28.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Gebr. De Boon Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160376679.jpg
      Gebr. De Boon Gebr. De Boon Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe (1)
      Gebr. De Boon Boon Krabpaal Klimmeubel 2-Gaats Creme / taupe
      • 08712901076290
      1
    • Ferplast kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159355278.jpg
      Ferplast Ferplast kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart (1)
      Ferplast kattenhuis Cleo 53 x 27 cm katoen zwart
      • 08010690175195
      1
    • Flamingo Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177230318.jpg
      Flamingo Flamingo Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM (1)
      Flamingo Karlie Krabpaal 34892 - 46 CM
      • 04016598100769
      1
    • Ferplast KRABPAAL PA 4012
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159517355.jpg
      Ferplast Ferplast KRABPAAL PA 4012 KRABPAAL PA 4012 KRABPAAL PA 4012 FERPLAST KRABPAAL PA 4012 (1)
      Ferplast KRABPAAL PA 4012
      • 08010690107035
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 21.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 21.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 20.24
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.24
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.24
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.24
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 21.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 21.94
    • partner@vergelijk.nl