x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ebi Classic Eco Tree Rodo - Krabpaal - Grijs - 38 x 38 x 110 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ebi Classic Eco Tree Rodo - Krabpaal - Grijs - 38 x 38 x 110 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ebi Classic Eco Tree Rodo - Krabpaal - Grijs - 38 x 38 x 110 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ebi Classic Eco Tree Rodo - Krabpaal - Grijs - 38 x 38 x 110 cm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199399373.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199447850.jpg
Ebi Ebi Classic Eco Tree Rodo - Krabpaal - Grijs - 38 x 38 x 110 cm Classic Eco Tree Rodo - Krabpaal - Grijs - 38 x 38 x 110 cm Classic Eco Tree Rodo - Krabpaal - Grijs - 38 x 38 x 110 cm Krabpaal - Rodo - Grijs (4)
  • 04047059406861
3
  • Gewicht en omvang
    • Hoogte: 110 cm
    • Breedte (cm): 38 cm
    • Lengte: 3 cm
    • Gewicht: 8.7 kg
  • Design
    • Materiaal: Hout, Fluweel
    • Kleur: Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Soort krabpaal: Krabpaal
  • 59.95 68.95 EUR 3
    3
    • Krabpaal.nl Krabpaal.nl
      Omschrijving De Rodo krabpaal is een heerlijk kattenmeubel voor jouw kat! Aan de onderkant zit een heerlijk slaaphok waar jouw kat lekker...59.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Ebi Krabpaal Classic Eco Tree Rodo - Grijs - 38 x 38 x 110cm68.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Krabpaal - Rodo - Grijs68.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Trixie Krabpaal Harvey Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212575173.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212575185.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212575182.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212575181.jpg
      Trixie Trixie Krabpaal Harvey Bruin Krabpaal Harvey Bruin Krabpaal Harvey Bruin Krabpaal Harvey is een lage krabpaal voor de krabbehoeftes van uw kat. Deze krabpaal is gemaakt met jute: ø 4 mm/langharige pluche (polyester): 310 g/m² en mand met gevoerde rand. Binnen de schuilplaats bevind zich fleece (polyester) en wendbaar kussen (handwas). Het mandje bovenop heeft een gevoerde rand. Afmetingen: 73 cmGrondvlak: 54 × 40 cmStam: ø 9 cmKleur:grijs, bruin of wit-roze Merk Trixie Samenvattend Met jute Bevat een wendbaar kussens Mandje met gevoerde rand Een krabpaal voor e... (1)
      Trixie Krabpaal Harvey Bruin
      • 04047974445372
      3
    • Petrebels Cottage 169 krabpaal - Cappuccino - 169 cm - ook voor oude katten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219706227.jpg
      Petrebels Petrebels Cottage 169 krabpaal - Cappuccino - 169 cm - ook voor oude katten Cottage 169 krabpaal - Cappuccino - 169 cm - ook voor oude katten Cottage 169 krabpaal - Cappuccino - 169 cm - ook voor oude katten Petrebels Cottage 169 krabpaal - Cappuccino - 169 cm - ook voor oude katten (1)
      Petrebels Cottage 169 krabpaal - Cappuccino - 169 cm - ook voor oude katten
      • 08719425792996
      2
    • Adori Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145732046.jpg
      Adori Adori Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit Adori Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit (1)
      Adori Krabpaal Sam 40x40x90 cm - Krabpaal - Creme&Wit
      • 08711621962852
      1
    • Pet Rebels Denver 50 krabhuis - Creme - 50 cm - voor kleine katten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219692911.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217029354.jpg
      Pet Rebels Pet Rebels Denver 50 krabhuis - Creme - 50 cm - voor kleine katten Denver 50 krabhuis - Creme - 50 cm - voor kleine katten Denver 50 krabhuis - Creme - 50 cm - voor kleine katten Petrebels Denver 50 krabhuis - Creme - 50 cm - voor kleine katten (1)
      Pet Rebels Denver 50 krabhuis - Creme - 50 cm - voor kleine katten
      • 08719425791982
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 68.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 68.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
    • partner@vergelijk.nl