x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kapstokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mira Home kapstok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kapstok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Mira Home | Wandkapstok Lea hout zwart 88x30x27 cm wandkapstokken | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198469859.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200457538.jpg
      Mira Home Mira Home | Wandkapstok Lea hout zwart 88x30x27 cm wandkapstokken | NADUVI | Wandkapstok Lea hout zwart 88x30x27 cm wandkapstokken | NADUVI | Wandkapstok Lea hout zwart 88x30x27 cm wandkapstokken | NADUVI Verminder de rommel op de grond in je hal en upgrade naar een XL wandkapstok aan de muur, die jou en jouw gasten voldoende ruimte biedt om je jassen, sleutels, portemonnees en meer op te hangen na een lange dag op het werk. Dit multifunctionele rek wordt geleverd met 6 haken, een plank voor al jouw accessoires en een rails waar je hangers aan kunt hangen voor jouw jassen. Het industriële en strakke ontwerp van deze kapstok is perfect voor mensen die wat sfeer willen toevoegen aan de gang. De ... (6)
      Mira Home | Wandkapstok Lea hout zwart 88x30x27 cm wandkapstokken | NADUVI
      • 07424918569504
      1
      deal
      160.00 EUR
    • Mira Home | Wandkapstok Noor metaal zwart 60x40x21 cm wandkapstokken | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186038612.jpg
      Mira Home Mira Home | Wandkapstok Noor metaal zwart 60x40x21 cm wandkapstokken | NADUVI | Wandkapstok Noor metaal zwart 60x40x21 cm wandkapstokken | NADUVI | Wandkapstok Noor metaal zwart 60x40x21 cm wandkapstokken | NADUVI Wandkapstok: Te weinig vloeroppervlak in de hal of wil je het vrij van rommel houden? Dit wandkapstokpaneel is het antwoord op jouw langverwachte wensen. Met 3 haken, een ophangstang en een plank, is onze aan de muur gemonteerde kapstok zo ongeveer de one-stop-shop voor alles wat met 'entree' te maken heeft. Meerdere ophangmogelijkheden: Met 3 knoppen kun je gemakkelijk een tas of rugzak op deze aan de muur gemonteerde kapstok hangen voor gemakkelijke opslag. De ophangstang is ideaal voor het... (5)
      Mira Home | Wandkapstok Noor metaal zwart 60x40x21 cm wandkapstokken | NADUVI
      • 07424929286216
      1
      deal
      104.95 EUR
    • Mira Home | Wandkapstok Buz mdf wit 75x47x19 cm wandkapstokken | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186038736.jpg
      Mira Home Mira Home | Wandkapstok Buz mdf wit 75x47x19 cm wandkapstokken | NADUVI | Wandkapstok Buz mdf wit 75x47x19 cm wandkapstokken | NADUVI | Wandkapstok Buz mdf wit 75x47x19 cm wandkapstokken | NADUVI Wandkapstok: Te weinig vloeroppervlak in de hal of wil je het vrij van rommel houden? Dit wandkapstokpaneel is het antwoord op jouw langverwachte wensen. Met 3 haken, een ophangstang en een plank, is onze aan de muur gemonteerde kapstok zo ongeveer de one-stop-shop voor alles wat met 'entree' te maken heeft. Meerdere ophangmogelijkheden: Met 3 knoppen kun je gemakkelijk een tas of rugzak op deze aan de muur gemonteerde kapstok hangen voor gemakkelijke opslag. De ophangstang is ideaal voor het... (1)
      Mira Home | Wandkapstok Buz mdf wit 75x47x19 cm wandkapstokken | NADUVI
      • 07424925192184
      1
      deal
      104.95 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • Spinder DEFAULT
        • spinder
      • Spinder Design DEFAULT
        • spinder_design
    • Prijs (price):
      • < € 45 (budget)
      • € 45 - € 105 (price_2)
      • € 105 - € 225 (price_3)
      • ≥ € 225 (price_4)
    • Merk (brand):
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &tradition (_tradition)
      • Alco (alco)
      • Alessi (alessi)
      • Andas (andas)
      • AnLi Style (anli_style)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Bambolino toys (bambolino_toys)
      • Basic (basic)
      • Baytex (baytex)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bestlock (bestlock)
      • Bigjigs Toys (bigjigs_toys)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bobrick (bobrick)
      • Boland (boland)
      • Boltze (boltze)
      • Bony Design (bony_design)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Born In Sweden (born_in_sweden)
      • Brabantia (brabantia)
      • Brix (brix)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • By boo (by_boo)
      • Byboo (byboo)
      • Cane-Line (cane_line)
      • Cascando (cascando)
      • CF label (cf_label)
      • Childhome (childhome)
      • Childwood (childwood)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clayre en eef (clayre_en_eef)
      • Coart By Artikel (coart_by_artikel)
      • Compactor (compactor)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Coppens (coppens)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Dahle (dahle)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Deuba (deuba)
      • Dick bruna (dick_bruna)
      • Differnz (differnz)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Djeco (djeco)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Everloc (everloc)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • FMD (fmd)
      • Formani (formani)
      • Forte (forte)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • Gazzda (gazzda)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Ggg Möbel (ggg_mo_bel)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goki (goki)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Gorillz (gorillz)
      • GPF bouwbeslag (gpf_bouwbeslag)
      • H&S (h_s)
      • Haceka (haceka)
      • Haku (haku)
      • Haluta (haluta)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hermeta (hermeta)
      • Hess (hess)
      • Hinz & Kunst (hinz_kunst)
      • Hmw (hmw)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homexperts (homexperts)
      • Hooks & Co (hooks_co)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch Interior (hubsch_interior)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • HygieneShopBasics (hygieneshopbasics)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Inosign (inosign)
      • Intersteel (intersteel)
      • Intersteel Aqua (intersteel_aqua)
      • J-Line (j_line)
      • J.i.p (j_i_p)
      • Jax Design (jax_design)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kerkmann (kerkmann)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kitchen Trend (kitchen_trend)
      • Kitsch Kitchen (kitsch_kitchen)
      • Kleine wolke (kleine_wolke)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LEGO (lego)
      • Leifheit (leifheit)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • Light & Living (light_living)
      • Lind DNA (lind_dna)
      • Linddna (linddna)
      • Linea (linea)
      • Livin24 (livin24)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • Loft42 (loft42)
      • Loods 1 (loods_1)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • Made.com (made_com)
      • Magis (magis)
      • Mars & More (mars_more)
      • MAUL (maul)
      • Maze (maze)
      • MCA (mca)
      • Menu (menu)
      • Metaltex (metaltex)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mira Home (mira_home)
      • MOEBE (moebe)
      • MOOS (moos)
      • Mottez (mottez)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nichba-Design (nichba_design)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nijntje (nijntje)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Nordiq (nordiq)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • O'daddy (o_daddy)
      • Orange85 (orange85)
      • OTTO (otto)
      • OYOY (oyoy)
      • PaperFlow (paperflow)
      • Paroli (paroli)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Qualy (qualy)
      • Queence (queence)
      • Radius (radius)
      • Rauch (rauch)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Room copenhagen (room_copenhagen)
      • Roommate (roommate)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Selecta (selecta)
      • Sevi (sevi)
      • Simply For Kids (simply_for_kids)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Snip (snip)
      • Solutions (solutions)
      • Songmics (songmics)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Starx (starx)
      • String (string)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Tecnos (tecnos)
      • TecTake (tectake)
      • Tenzo (tenzo)
      • The ColleQtion (the_colleqtion)
      • The zoo (the_zoo)
      • Tiger (tiger)
      • Tom (tom)
      • Tomado (tomado)
      • TOOLFLEX (toolflex)
      • Torna (torna)
      • Trendteam (trendteam)
      • Uatt (uatt)
      • Umbra (umbra)
      • Unilux (unilux)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • V-Part (v_part)
      • Van esch (van_esch)
      • Vasco (vasco)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vepa Bins (vepa_bins)
      • Verpan (verpan)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vij5 (vij5)
      • Vinter & bloom (vinter_bloom)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • VXL (vxl)
      • Walltastic (walltastic)
      • Walplus (walplus)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • We Do Wood (we_do_wood)
      • Wenko (wenko)
      • Wilmes (wilmes)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zack (zack)
      • Zeller (zeller)
      • Zeller Present (zeller_present)
      • Zijlstra (zijlstra)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Type kapstok (type_kapstok):
      • Deurkapstok (deurkapstok)
      • Hoedenplank (hoedenplank)
      • Kapstokhaken (kapstokhaken)
      • Staande kapstok (staande_kapstok)
      • Wandkapstok (wandkapstok)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Polyvinylchloride (polyvinylchloride)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Zilver (zilver)
      • Zink (zink)
    • Kleur product (kleur):
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 15 cm (hoogte_cm_1)
      • 15 cm - 135 cm (hoogte_cm_2)
      • ≥ 135 cm (hoogte_cm_3)
    • Aantal haken (aantal_haken):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
      • 14 (14)
      • 16 (16)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 24 (24)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Klassiek (klassiek)
      • Modern (modern)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
      • Traditioneel (traditioneel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl