x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Schneider kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 17
    • Schneider Zichtbescherming Bladeren (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201533289.jpg
      Schneider Schneider Zichtbescherming Bladeren (1 stuk) Zichtbescherming Bladeren (1 stuk) Zichtbescherming Bladeren (1 stuk) Schneider Zichtbescherming Bladeren (1 stuk) (1)
      Schneider Zichtbescherming Bladeren (1 stuk)
      • 04061149120024
      1
      183.94 EUR
    • Schneider Kunst-potplanten Afmeting (bxdxh): 20x50x140 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185202939.jpg
      Schneider Schneider Kunst-potplanten Afmeting (bxdxh): 20x50x140 cm Kunst-potplanten Afmeting (bxdxh): 20x50x140 cm Kunst-potplanten Afmeting (bxdxh): 20x50x140 cm Schneider Kunst-potplanten Afmeting (bxdxh): 20x50x140 cm (1)
      Schneider Kunst-potplanten Afmeting (bxdxh): 20x50x140 cm
      • 04042882222947
      1
      303.94 EUR
    • Schneider Kunstplant Cypergras
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182226021.jpg
      Schneider Schneider Kunstplant Cypergras Kunstplant Cypergras Kunstplant Cypergras Schneider Kunstplant Cypergras (1)
      Schneider Kunstplant Cypergras
      • 04042882263537
      1
      83.94 EUR
    • Schneider Kunstkrans
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157294476.jpg
      Schneider Schneider Kunstkrans Kunstkrans Kunstkrans Schneider Kunstkrans (1)
      Schneider Kunstkrans
      • 04061149089208
      1
      123.94 EUR
    • Schneider Zichtbescherming Klimop Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185242903.jpg
      Schneider Schneider Zichtbescherming Klimop Groen Zichtbescherming Klimop Groen Zichtbescherming Klimop Groen Schneider Zichtbescherming Klimop Groen (1)
      Schneider Zichtbescherming Klimop Groen
      • 04042882046444
      1
      73.94 EUR
    • Schneider Kunstplant Bamboe
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185238657.jpg
      Schneider Schneider Kunstplant Bamboe Kunstplant Bamboe Kunstplant Bamboe Schneider Kunstplant Bamboe (1)
      Schneider Kunstplant Bamboe
      • 04042882124067
      1
      253.94 EUR
    • Schneider Kunstplant Bamboeboom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182223973.jpg
      Schneider Schneider Kunstplant Bamboeboom Kunstplant Bamboeboom Kunstplant Bamboeboom Schneider Kunstplant Bamboeboom (1)
      Schneider Kunstplant Bamboeboom
      • 04042882098832
      1
      163.94 EUR
    • Schneider Kunstpalm (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185202678.jpg
      Schneider Schneider Kunstpalm (1 stuk) Kunstpalm (1 stuk) Kunstpalm (1 stuk) Schneider Kunstpalm (1 stuk) (1)
      Schneider Kunstpalm (1 stuk)
      • 04061149114818
      1
      123.94 EUR
    • Schneider Kunstplant Ranken Wanddecoratie
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185214589.jpg
      Schneider Schneider Kunstplant Ranken Wanddecoratie Kunstplant Ranken Wanddecoratie Kunstplant Ranken Wanddecoratie Schneider Kunstplant Ranken Wanddecoratie (1)
      Schneider Kunstplant Ranken Wanddecoratie
      • 04061149067657
      1
      33.94 EUR
    • Schneider Kunstpalm Afmeting (H / Ø): 150/71 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185202597.jpg
      Schneider Schneider Kunstpalm Afmeting (H / Ø): 150/71 cm Kunstpalm Afmeting (H / Ø): 150/71 cm Kunstpalm Afmeting (H / Ø): 150/71 cm Schneider Kunstpalm Afmeting (H / Ø): 150/71 cm (1)
      Schneider Kunstpalm Afmeting (H / Ø): 150/71 cm
      • 04061149100569
      1
      203.94 EUR
    • Schneider Kunstplant Ficus Benjamini
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156729839.jpg
      Schneider Schneider Kunstplant Ficus Benjamini Kunstplant Ficus Benjamini Kunstplant Ficus Benjamini Schneider Kunstplant Ficus Benjamini (1)
      Schneider Kunstplant Ficus Benjamini
      • 04042882111432
      1
      133.94 EUR
    • Schneider Kunstplant Roomdivider-gras«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182225183.jpg
      Schneider Schneider Kunstplant Roomdivider-gras« Kunstplant Roomdivider-gras« Kunstplant Roomdivider-gras« Schneider Kunstplant Roomdivider-gras« (1)
      Schneider Kunstplant Roomdivider-gras«
      • 04042882290892
      1
      303.94 EUR
    • Schneider Kunstplant Wild gras
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182225178.jpg
      Schneider Schneider Kunstplant Wild gras Kunstplant Wild gras Kunstplant Wild gras Schneider Kunstplant Wild gras (1)
      Schneider Kunstplant Wild gras
      • 04042882222954
      1
      103.94 EUR
    • Schneider Kunstorchidee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168924166.jpg
      Schneider Schneider Kunstorchidee Kunstorchidee Kunstorchidee Schneider Kunstorchidee (1)
      Schneider Kunstorchidee
      • 04042882046345
      1
      53.94 EUR
    • Schneider Kunstboom Afmeting (H / Ø): 150/80 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185185959.jpg
      Schneider Schneider Kunstboom Afmeting (H / Ø): 150/80 cm Kunstboom Afmeting (H / Ø): 150/80 cm Kunstboom Afmeting (H / Ø): 150/80 cm Schneider Kunstboom Afmeting (H / Ø): 150/80 cm (1)
      Schneider Kunstboom Afmeting (H / Ø): 150/80 cm
      • 04061149100545
      1
      213.94 EUR
    • Schneider Kunstplant Orchidee
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168929252.jpg
      Schneider Schneider Kunstplant Orchidee Kunstplant Orchidee Kunstplant Orchidee Schneider Kunstplant Orchidee (1)
      Schneider Kunstplant Orchidee
      • 04042882033291
      1
      63.94 EUR
    • Schneider Kunstplant Philo boom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182225228.jpg
      Schneider Schneider Kunstplant Philo boom Kunstplant Philo boom Kunstplant Philo boom Schneider Kunstplant Philo boom (1)
      Schneider Kunstplant Philo boom
      • 04042882168542
      1
      233.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomon (bloomon)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • PLNTS.com (plnts_com)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl