x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Plantenwinkel.nl kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Plantenwinkel.nl Kunstplant Bonsai ficus mini M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173949920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162703142.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Kunstplant Bonsai ficus mini M Kunstplant Bonsai ficus mini M Kunstplant Bonsai ficus mini M Houdt u van planten, maar ontbreken groene vingers of de tijd om er voor te zorgen? Dan is deze Emerald ficus bonsai kunstboom een perfecte keuze voor het decoreren van uw kamer! De mini bonsai ficus is levensecht en erg mooi. Het enige wat u hoeft te doen is een mooie plek in uw interieur vinden voor dit unieke artikel. De ovale pot en stenen zijn bij de levering inbegrepen. (5)
      Plantenwinkel.nl Kunstplant Bonsai ficus mini M
      • 08714344265187
      4
      good_buy
      41.59 EUR
    • Plantenwinkel.nl Kunstplant Strelitzia M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204913676.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Kunstplant Strelitzia M Kunstplant Strelitzia M Kunstplant Strelitzia M Specificaties:\\n Hoogte: 120 cm (3)
      Plantenwinkel.nl Kunstplant Strelitzia M
      • 08714344263565
      2
      deal
      89.95 EUR
    • Plantenwinkel.nl Areca palm Pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171294939.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Areca palm Pot Areca palm Pot Areca palm Pot Areca palm Pot (2)
      Plantenwinkel.nl Areca palm Pot
      • 08718233098269
      2
      53.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Kunstplant Aloe vera M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174457866.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Kunstplant Aloe vera M Kunstplant Aloe vera M Kunstplant Aloe vera M Voeg met deze levensechte aloë van Emerald een vleugje groen toe aan je interieur! Emerald maakt prachtige kunstplanten die niet van echt te onderscheiden zijn. De trendy uitstraling van deze aloë maakt hem tot een mooie aanvulling op je interieur. Kunstplanten zijn supergemakkelijk te onderhouden omdat ze geen water nodig hebben en niet ziek worden. Ze blijven altijd mooi en kunnen overal in huis geplaatst worden. (1)
      Plantenwinkel.nl Kunstplant Aloe vera M
      • 08714344267358
      2
      69.99 EUR
    • Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot esra mystic grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102401.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102566.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102400.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot esra mystic grey Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot esra mystic grey Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot esra mystic grey Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot esra mystic grey (1)
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot esra mystic grey
      • 07442917610676
      1
      31.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris mint
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166101897.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166104144.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166104089.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris mint Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris mint Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris mint Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris mint (1)
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris mint
      • 07442917610683
      1
      34.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta ice blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102147.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102250.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta ice blue Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta ice blue Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta ice blue Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta ice blue (1)
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta ice blue
      • 07442917610669
      1
      29.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Monstera obliqua XS gatenplant kamerplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102017.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102016.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166104487.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Monstera obliqua XS gatenplant kamerplant Monstera obliqua XS gatenplant kamerplant Monstera obliqua XS gatenplant kamerplant Specificaties:\\n Potmaat: 19\\n Breedte: 25 cm\\n Hoogte: 40 cm (1)
      Plantenwinkel.nl Monstera obliqua XS gatenplant kamerplant
      • 08718233259462
      1
      27.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Sansevieria coral black S plant in pot terracotta
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102144.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102254.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Sansevieria coral black S plant in pot terracotta Plantenwinkel Sansevieria coral black S plant in pot terracotta Plantenwinkel Sansevieria coral black S plant in pot terracotta Plantenwinkel Sansevieria coral black S plant in pot terracotta (1)
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Sansevieria coral black S plant in pot terracotta
      • 07442917610614
      1
      31.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris turqoise
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166101931.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166103843.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166104012.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris turqoise Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris turqoise Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris turqoise Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris turqoise (1)
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot iris turqoise
      • 07442917610690
      1
      34.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Monstera Deliciosa M gatenplant kamerplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166101980.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166105328.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166105078.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Monstera Deliciosa M gatenplant kamerplant Monstera Deliciosa M gatenplant kamerplant Monstera Deliciosa M gatenplant kamerplant Specificaties:\\n Potmaat: 21\\n Breedte: 60 cm\\n Hoogte: 70 cm (1)
      Plantenwinkel.nl Monstera Deliciosa M gatenplant kamerplant
      • 08718233225405
      1
      34.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Yucca elephantipes stam S kamerplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102052.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Yucca elephantipes stam S kamerplant Yucca elephantipes stam S kamerplant Yucca elephantipes stam S kamerplant Specificaties:\\n Potmaat: 21\\n Hoogte: 95 cm (1)
      Plantenwinkel.nl Yucca elephantipes stam S kamerplant
      • 08718233027450
      1
      29.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta pure witte bloempot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166101997.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166104200.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166104340.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166104339.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta pure witte bloempot Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta pure witte bloempot Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta pure witte bloempot Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta pure witte bloempot (1)
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Alocasia zebrina XS plant in pot cresta pure witte bloempot
      • 07442917610652
      1
      29.94 EUR
    • Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Zamioculcas zenzi S plant in pot terracotta
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102106.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102369.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166102370.jpg
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Zamioculcas zenzi S plant in pot terracotta Plantenwinkel Zamioculcas zenzi S plant in pot terracotta Plantenwinkel Zamioculcas zenzi S plant in pot terracotta Plantenwinkel Zamioculcas zenzi S plant in pot terracotta (1)
      Plantenwinkel.nl Plantenwinkel Zamioculcas zenzi S plant in pot terracotta
      • 07442917599599
      1
      27.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • HEINE (heine)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl