x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    OTTO kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • OTTO Kunsttak Penningkruid
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182220970.jpg
      OTTO OTTO Kunsttak Penningkruid Kunsttak Penningkruid Kunsttak Penningkruid Kunsttak Penningkruid (1)
      OTTO Kunsttak Penningkruid
      • 04003529218570
      1
      23.94 EUR
    • OTTO Kunstboom Haagbeuk in pot met magische sneeuw (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182224817.jpg
      OTTO OTTO Kunstboom Haagbeuk in pot met magische sneeuw (1 stuk) Kunstboom Haagbeuk in pot met magische sneeuw (1 stuk) Kunstboom Haagbeuk in pot met magische sneeuw (1 stuk) Kunstboom Haagbeuk in pot met magische sneeuw (1 stuk) (1)
      OTTO Kunstboom Haagbeuk in pot met magische sneeuw (1 stuk)
      • 04003529921098
      1
      63.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156730981.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant (set, 2 stuks) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844713560
      1
      23.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156731245.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844720407
      1
      35.94 EUR
    • OTTO HOME AFFAIRE kunstplant »Vetplantje« (set van 2)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108548449.jpg
      OTTO OTTO HOME AFFAIRE kunstplant »Vetplantje« (set van 2) HOME AFFAIRE kunstplant »Vetplantje« (set van 2) HOME AFFAIRE kunstplant »Vetplantje« (set van 2) Vetplantjes-mix. Artikeldetails: * In gehavende pot van kunststof Afm.: * Afm. (bxdxh): 11x10x17 en 12x12x13 cm Materiaal/kwaliteit: * Kunststof (1)
      OTTO HOME AFFAIRE kunstplant »Vetplantje« (set van 2)
      • 04019844657802
      1
      30.94 EUR
    • OTTO HOME AFFAIRE kunstbloem »Orchidee« in pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141554723.jpg
      OTTO OTTO HOME AFFAIRE kunstbloem »Orchidee« in pot HOME AFFAIRE kunstbloem »Orchidee« in pot HOME AFFAIRE kunstbloem »Orchidee« in pot Ingestoken bloemstuk van een orchidee en accessoires. Artikeldetails: * Vast gearrangeerd in een keramieken potAfm.: * Afm. (bxdxh): 22x24x50 cmMateriaal/kwaliteit: * Polyester, kunststof, (1)
      OTTO HOME AFFAIRE kunstbloem »Orchidee« in pot
      • 04019844677749
      1
      35.94 EUR
    • OTTO HOME AFFAIRE kunstbloem »Mini roosjes«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144950276.jpg
      OTTO OTTO HOME AFFAIRE kunstbloem »Mini roosjes« HOME AFFAIRE kunstbloem »Mini roosjes« HOME AFFAIRE kunstbloem »Mini roosjes« Elegantie en bevalligheid - daarvoor staat dit arrangement van kunstbloemen. De kunstbloemen van HOME AFFAIRE zien er bijzonder natuurlijk uit - blaadjes en bloemen zijn een tot in het detail (1)
      OTTO HOME AFFAIRE kunstbloem »Mini roosjes«
      • 04019844642907
      1
      28.94 EUR
    • OTTO Kunstplant »Sanseveria«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108715495.jpg
      OTTO OTTO Kunstplant »Sanseveria« Kunstplant »Sanseveria« Kunstplant »Sanseveria« I.GE.A. Kunstplant Senseverie (1 stuk) (1)
      OTTO Kunstplant »Sanseveria«
      • 04019844676681
      1
      86.94 EUR
    • OTTO »Zyperngras in Wasserhyazinthentopf« kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153632553.jpg
      OTTO OTTO »Zyperngras in Wasserhyazinthentopf« kunstplant »Zyperngras in Wasserhyazinthentopf« kunstplant »Zyperngras in Wasserhyazinthentopf« kunstplant I.GE.A. Kunstplant Cypergras in pot van waterhyacint (1 stuk) (1)
      OTTO »Zyperngras in Wasserhyazinthentopf« kunstplant
      • 04019844698201
      1
      79.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156730270.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844722463
      1
      54.94 EUR
    • OTTO kunstplant »Phalaenopsis in Schale«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156730540.jpg
      OTTO OTTO kunstplant »Phalaenopsis in Schale« kunstplant »Phalaenopsis in Schale« kunstplant »Phalaenopsis in Schale« I.GE.A. Kunstplant Vlinderorchidee in kuip (1)
      OTTO kunstplant »Phalaenopsis in Schale«
      • 04019844714864
      1
      26.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156730551.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant Opstelling in kom (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844742621
      1
      29.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156729803.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844727444
      1
      44.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156729826.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844688967
      1
      39.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156730029.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844713409
      1
      27.94 EUR
    • OTTO kunstgras
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156730939.jpg
      OTTO OTTO kunstgras kunstgras kunstgras I.GE.A. Kunstgras Bos van gras met bloemen (1 stuk) (1)
      OTTO kunstgras
      • 04019844721626
      1
      34.94 EUR
    • OTTO kunst-potplanten »Mini Calla«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157550482.jpg
      OTTO OTTO kunst-potplanten »Mini Calla« kunst-potplanten »Mini Calla« kunst-potplanten »Mini Calla« I.GE.A. Kunstplant Mini calla (set, 3 stuks) (1)
      OTTO kunst-potplanten »Mini Calla«
      • 04019844746360
      1
      22.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157294511.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant Regeling op steen (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844714604
      1
      24.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157294569.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844713225
      1
      27.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157294301.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844713447
      1
      30.94 EUR
    • OTTO kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157294348.jpg
      OTTO OTTO kunstplant kunstplant kunstplant I.GE.A. Kunstplant (1 stuk) (1)
      OTTO kunstplant
      • 04019844728540
      1
      77.94 EUR
    • OTTO Kunstplant-arrangement in 2 varianten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153398461.jpg
      OTTO OTTO Kunstplant-arrangement in 2 varianten Kunstplant-arrangement in 2 varianten Kunstplant-arrangement in 2 varianten I.GE.A. Kunstplant (1 stuk) (1)
      OTTO Kunstplant-arrangement in 2 varianten
      • 04019844690502
      1
      31.94 EUR
    • OTTO HOME AFFAIRE kunstbloem »Zachte magnolia«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108714392.jpg
      OTTO OTTO HOME AFFAIRE kunstbloem »Zachte magnolia« HOME AFFAIRE kunstbloem »Zachte magnolia« HOME AFFAIRE kunstbloem »Zachte magnolia« Een bijzonder ingestoken bloemstuk van zachte bloemen en accessoires. Artikeldetails: * Vast gearrangeerd in een bokaal van keramiekAfm.: * Afm. (bxdxh): 39x23x65 cmMateriaal/kwaliteit: * (1)
      OTTO HOME AFFAIRE kunstbloem »Zachte magnolia«
      • 04019844677909
      1
      35.94 EUR
    • OTTO HOME AFFAIRE Kunstplant Gras
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144950156.jpg
      OTTO OTTO HOME AFFAIRE Kunstplant Gras HOME AFFAIRE Kunstplant Gras HOME AFFAIRE Kunstplant Gras Kunstplant Gras van HOME AFFAIRE. Deze plant is gemakkelijk in onderhoud, het gehele jaar door. De kunstplant ziet er bijzonder natuurlijk uit: de grassen zijn tot in detail nagebootst van een echte (1)
      OTTO HOME AFFAIRE Kunstplant Gras
      • 04019844604448
      1
      32.94 EUR
    2 5
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • HEINE (heine)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl