x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    LeGer By Lena Gercke kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • LeGer By Lena Gercke Kunstguirlande Jade met dennenappels in frozen look, lengte ca. 127 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185200538.jpg
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Kunstguirlande Jade met dennenappels in frozen look, lengte ca. 127 cm Kunstguirlande Jade met dennenappels in frozen look, lengte ca. 127 cm Kunstguirlande Jade met dennenappels in frozen look, lengte ca. 127 cm LeGer Home by Lena Gercke Kunstguirlande Jade met dennenappels in frozen look, lengte ca. 127 cm (1)
      LeGer By Lena Gercke Kunstguirlande Jade met dennenappels in frozen look, lengte ca. 127 cm
      • 04064118066590
      1
      23.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Kunsttak Fania Prothea, eucalyptus-populierentak, venushaartak (set, 3 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185209848.jpg
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Kunsttak Fania Prothea, eucalyptus-populierentak, venushaartak (set, 3 stuks) Kunsttak Fania Prothea, eucalyptus-populierentak, venushaartak (set, 3 stuks) Kunsttak Fania Prothea, eucalyptus-populierentak, venushaartak (set, 3 stuks) LeGer Home by Lena Gercke Kunsttak Fania Prothea, eucalyptus-populierentak, venushaartak (set, 3 stuks) (1)
      LeGer By Lena Gercke Kunsttak Fania Prothea, eucalyptus-populierentak, venushaartak (set, 3 stuks)
      • 04064118066583
      1
      28.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Kunsttak Fay Varentak, leren varentak, steranijs (set, 3 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185200543.jpg
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Kunsttak Fay Varentak, leren varentak, steranijs (set, 3 stuks) Kunsttak Fay Varentak, leren varentak, steranijs (set, 3 stuks) Kunsttak Fay Varentak, leren varentak, steranijs (set, 3 stuks) LeGer Home by Lena Gercke Kunsttak Fay Varentak, leren varentak, steranijs (set, 3 stuks) (1)
      LeGer By Lena Gercke Kunsttak Fay Varentak, leren varentak, steranijs (set, 3 stuks)
      • 04064118066576
      1
      23.94 EUR
    • LeGer By Lena Gercke Kunstguirlande JILIEN besneeuwd, lengte ca. elk 180 cm (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199492270.jpg
      LeGer By Lena Gercke LeGer By Lena Gercke Kunstguirlande JILIEN besneeuwd, lengte ca. elk 180 cm (set, 2 stuks) Kunstguirlande JILIEN besneeuwd, lengte ca. elk 180 cm (set, 2 stuks) Kunstguirlande JILIEN besneeuwd, lengte ca. elk 180 cm (set, 2 stuks) LeGer Home by Lena Gercke Kunstguirlande JILIEN besneeuwd, lengte ca. elk 180 cm (set, 2 stuks) (1)
      LeGer By Lena Gercke Kunstguirlande JILIEN besneeuwd, lengte ca. elk 180 cm (set, 2 stuks)
      • 04064118066613
      1
      28.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomon (bloomon)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • PLNTS.com (plnts_com)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl