x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kaemingk kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Kaemingk Kunstplant Taro in Pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187356929.jpg
      Kaemingk Kaemingk Kunstplant Taro in Pot Kunstplant Taro in Pot Kunstplant Taro in Pot Kunstplant Taro in PotDeze Kunstplant Taro in Potheeft een natuurlijke uitstraling en is bijna niet van echt te onderscheiden. Geef de Taro een mooie plek in uw woonkamer, hal of badkamer. De kunstplant is lekker vol en geeft een heerlijk natuurlijke uitstraling aan uw ruimte.Kunstplantvan HaxoDe kunstplanten van haxo zijn stuk voor stuk geselecteerd op de niet van echt te onderscheiden natuurlijke uitstraling. Plaats de kunstplanten in een mooie bloempot zodat de plaatje helemaal af is. Wilt... (1)
      Kaemingk Kunstplant Taro in Pot
      • 08718533613995
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Kaemingk Kunstplant Bamboe Hangend
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183474332.jpg
      Kaemingk Kaemingk Kunstplant Bamboe Hangend Kunstplant Bamboe Hangend Kunstplant Bamboe Hangend Kunstplant Bamboe HangendDeze hangende bamboe kunstplant heeft een natuurlijke uitstraling en is bijna niet van echt te onderscheiden. U kunt deze hangende kunstplant over een kast of rek heen hangen. Staat erg leuk in bijvoorbeeld de woonkamer of badkamer. Hang de kunstplant over uw douchemuurtje en geef de ruimte een heerlijk natuurlijke uitstraling.Kunstplantvan HaxoDe kunstplanten van haxo zijn stuk voor stuk geselecteerd op de niet van echt te onderscheiden natuurlijke uitstraling. Plaat... (1)
      Kaemingk Kunstplant Bamboe Hangend
      • 08718533907384
      1
      deal
      21.90 EUR
    • Kaemingk Kunstplant Strelitzia in Pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183474326.jpg
      Kaemingk Kaemingk Kunstplant Strelitzia in Pot Kunstplant Strelitzia in Pot Kunstplant Strelitzia in Pot Kunstplant Strelitzia in PotDeze Strelitziakunstplant in potheeft een natuurlijke uitstraling en is bijna niet van echt te onderscheiden. Geef de Strelitziaeen mooie plek in uw woonkamer, hal of badkamer. De kunstplant is lekker vol en geeft een heerlijk natuurlijke uitstraling aan uw ruimte.Kunstplantvan HaxoDe kunstplanten van haxo zijn stuk voor stuk geselecteerd op de niet van echt te onderscheiden natuurlijke uitstraling. Plaats de kunstplanten in een mooie bloempot zodat de plaatje hele... (1)
      Kaemingk Kunstplant Strelitzia in Pot
      • 08718533677157
      1
      deal
      36.90 EUR
    • Kaemingk Kunstplant Gras in Pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187357497.jpg
      Kaemingk Kaemingk Kunstplant Gras in Pot Kunstplant Gras in Pot Kunstplant Gras in Pot Kunstplant Gras in PotDeze Kunstplant Gras in Potheeft een natuurlijke uitstraling en is bijna niet van echt te onderscheiden. Geef het graseen mooie plek in uw woonkamer, hal of badkamer. De kunstplant is lekker vol en geeft een heerlijk natuurlijke uitstraling aan uw ruimte.Kunstplantvan HaxoDe kunstplanten van haxo zijn stuk voor stuk geselecteerd op de niet van echt te onderscheiden natuurlijke uitstraling. Plaats de kunstplanten in een mooie bloempot zodat de plaatje helemaal af is. Wilt... (1)
      Kaemingk Kunstplant Gras in Pot
      • 08720093905373
      1
      deal
      31.90 EUR
    • Kaemingk Kunstplant Bananenplant in Pot | Bananenboom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187357197.jpg
      Kaemingk Kaemingk Kunstplant Bananenplant in Pot | Bananenboom Kunstplant Bananenplant in Pot | Bananenboom Kunstplant Bananenplant in Pot | Bananenboom Kunstplant Bananenplant in Pot| BananenboomDeze Kunstplant Bananenplant in Pot heeft een natuurlijke uitstraling en is bijna niet van echt te onderscheiden. Geef de bananenplant een mooie plek in uw woonkamer, hal of badkamer. De kunstplant is lekker vol en geeft een heerlijk natuurlijke uitstraling aan uw ruimte.Kunstplantvan HaxoDe kunstplanten van haxo zijn stuk voor stuk geselecteerd op de niet van echt te onderscheiden natuurlijke uitstraling. Plaats de kunstplanten in een mooie bloempot... (1)
      Kaemingk Kunstplant Bananenplant in Pot | Bananenboom
      • 08718533897418
      1
      deal
      79.95 EUR
    • Kaemingk Kunstplant Aralia in Pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187356918.jpg
      Kaemingk Kaemingk Kunstplant Aralia in Pot Kunstplant Aralia in Pot Kunstplant Aralia in Pot Kunstplant Aralia in PotDeze Kunstplant Aralia in Potheeft een natuurlijke uitstraling en is bijna niet van echt te onderscheiden. Geef de Aralia een mooie plek in uw woonkamer, hal of badkamer. De kunstplant is lekker vol en geeft een heerlijk natuurlijke uitstraling aan uw ruimte.Kunstplantvan HaxoDe kunstplanten van haxo zijn stuk voor stuk geselecteerd op de niet van echt te onderscheiden natuurlijke uitstraling. Plaats de kunstplanten in een mooie bloempot zodat de plaatje helemaal af is... (1)
      Kaemingk Kunstplant Aralia in Pot
      • 08719152791910
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomon (bloomon)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • PLNTS.com (plnts_com)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl