x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    J-Line kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 22
    • J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205018339.jpg
      J-Line J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Groen Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Groen Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Groen J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Groen (1)
      J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Groen
      • 05400924176488
      1
      36.90 EUR
    • J-Line Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205018707.jpg
      J-Line J-Line Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Groen Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Groen Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Groen J-Line Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Groen (1)
      J-Line Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Groen
      • 05400924176471
      1
      36.90 EUR
    • J-Line Tak Gras Rotan Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203451031.jpg
      J-Line J-Line Tak Gras Rotan Beige Tak Gras Rotan Beige Tak Gras Rotan Beige J-Line Tak Gras Rotan Beige (1)
      J-Line Tak Gras Rotan Beige
      • 05400924157531
      1
      78.41 EUR
    • J-Line Bundel Pluimen Fijn Miscanthus Floridulus Gedroogd Creme
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205014303.jpg
      J-Line J-Line Bundel Pluimen Fijn Miscanthus Floridulus Gedroogd Creme Bundel Pluimen Fijn Miscanthus Floridulus Gedroogd Creme Bundel Pluimen Fijn Miscanthus Floridulus Gedroogd Creme J-Line Bundel Pluimen Fijn Miscanthus Floridulus Gedroogd Creme (1)
      J-Line Bundel Pluimen Fijn Miscanthus Floridulus Gedroogd Creme
      • 05400924176532
      1
      35.28 EUR
    • J-Line Bundel Pluim Hazenstaart Gedroogd Gras Naturel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205010916.jpg
      J-Line J-Line Bundel Pluim Hazenstaart Gedroogd Gras Naturel Bundel Pluim Hazenstaart Gedroogd Gras Naturel Bundel Pluim Hazenstaart Gedroogd Gras Naturel J-Line Bundel Pluim Hazenstaart Gedroogd Gras Naturel (1)
      J-Line Bundel Pluim Hazenstaart Gedroogd Gras Naturel
      • 05400924026189
      1
      25.45 EUR
    • J-Line Strelitzia Plastiek Groen Large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174053632.jpg
      J-Line J-Line Strelitzia Plastiek Groen Large Strelitzia Plastiek Groen Large Strelitzia Plastiek Groen Large J-Line Strelitzia Plastiek Groen Large (1)
      J-Line Strelitzia Plastiek Groen Large
      • 05415203931177
      1
      449.00 EUR
    • J-Line Bundel Gypsophilia Gedroogd Ecru
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181868772.jpg
      J-Line J-Line Bundel Gypsophilia Gedroogd Ecru Bundel Gypsophilia Gedroogd Ecru Bundel Gypsophilia Gedroogd Ecru J-Line Bundel Gypsophilia Gedroogd Ecru (1)
      J-Line Bundel Gypsophilia Gedroogd Ecru
      • 05400924123673
      1
      32.45 EUR
    • J-Line Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190887048.jpg
      J-Line J-Line Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Medium Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Medium Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Medium J-Line Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Medium (1)
      J-Line Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Medium
      • 05400924026165
      1
      21.94 EUR
    • J-Line Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Bordeaux
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205018002.jpg
      J-Line J-Line Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Bordeaux Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Bordeaux Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Bordeaux J-Line Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Bordeaux (1)
      J-Line Bundel Eucalyptus Plat Gedroogd Bordeaux
      • 05400924176495
      1
      36.90 EUR
    • J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Roest
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205010948.jpg
      J-Line J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Roest Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Roest Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Roest J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Roest (1)
      J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Roest
      • 05400924176525
      1
      36.90 EUR
    • J-Line Grassen Wild In Pot Metaal Groen Plastiek Groen Small
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180499989.jpg
      J-Line J-Line Grassen Wild In Pot Metaal Groen Plastiek Groen Small Grassen Wild In Pot Metaal Groen Plastiek Groen Small Grassen Wild In Pot Metaal Groen Plastiek Groen Small J-Line Grassen Wild In Pot Metaal Groen Plastiek Groen Small (1)
      J-Line Grassen Wild In Pot Metaal Groen Plastiek Groen Small
      • 05415203834621
      1
      63.09 EUR
    • J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Bordeaux
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205016966.jpg
      J-Line J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Bordeaux Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Bordeaux Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Bordeaux J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Bordeaux (1)
      J-Line Bundel Eucalyptus Wild Gedroogd Bordeaux
      • 05400924176501
      1
      36.90 EUR
    • J-Line Bundel Eucalyptus Fijn Gedroogd Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205018916.jpg
      J-Line J-Line Bundel Eucalyptus Fijn Gedroogd Groen Bundel Eucalyptus Fijn Gedroogd Groen Bundel Eucalyptus Fijn Gedroogd Groen J-Line Bundel Eucalyptus Fijn Gedroogd Groen (1)
      J-Line Bundel Eucalyptus Fijn Gedroogd Groen
      • 05400924176464
      1
      36.90 EUR
    • J-Line Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203305640.jpg
      J-Line J-Line Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Large Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Large Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Large J-Line Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Large (1)
      J-Line Tak Pluim Pampasgras Gedroogd Naturel Large
      • 05400924026172
      1
      23.86 EUR
    • J-Line Grassen In Pot Metaal Plastiek Blauw/Groen Small
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175946318.jpg
      J-Line J-Line Grassen In Pot Metaal Plastiek Blauw/Groen Small Grassen In Pot Metaal Plastiek Blauw/Groen Small Grassen In Pot Metaal Plastiek Blauw/Groen Small J-Line Grassen In Pot Metaal Plastiek Blauw/Groen Small (1)
      J-Line Grassen In Pot Metaal Plastiek Blauw/Groen Small
      • 05400924027353
      1
      39.95 EUR
    • J-Line Cactus Pot Zwart Poly Groen Medium
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175593945.jpg
      J-Line J-Line Cactus Pot Zwart Poly Groen Medium Cactus Pot Zwart Poly Groen Medium Cactus Pot Zwart Poly Groen Medium J-Line Cactus Pot Zwart Poly Groen Medium (1)
      J-Line Cactus Pot Zwart Poly Groen Medium
      • 05415203720092
      1
      60.50 EUR
    • J-Line Cactus Pot Groen/Cement Small
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143041809.jpg
      J-Line J-Line Cactus Pot Groen/Cement Small Cactus Pot Groen/Cement Small Cactus Pot Groen/Cement Small J-Line Cactus Pot Groen/Cement Small (1)
      J-Line Cactus Pot Groen/Cement Small
      • 05415203804532
      1
      64.82 EUR
    • J-Line Bundel Gypsophilia Gedroogd Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175614618.jpg
      J-Line J-Line Bundel Gypsophilia Gedroogd Roze Bundel Gypsophilia Gedroogd Roze Bundel Gypsophilia Gedroogd Roze J-Line Bundel Gypsophilia Gedroogd Roze (1)
      J-Line Bundel Gypsophilia Gedroogd Roze
      • 05400924123703
      1
      41.45 EUR
    • J-Line Bundel Lamsoor Gedroogd Grijsblauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205017088.jpg
      J-Line J-Line Bundel Lamsoor Gedroogd Grijsblauw Bundel Lamsoor Gedroogd Grijsblauw Bundel Lamsoor Gedroogd Grijsblauw J-Line Bundel Lamsoor Gedroogd Grijsblauw (1)
      J-Line Bundel Lamsoor Gedroogd Grijsblauw
      • 05400924176457
      1
      36.77 EUR
    • J-Line Bundel Vlasbloem Gedroogd Vlas Geel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191024714.jpg
      J-Line J-Line Bundel Vlasbloem Gedroogd Vlas Geel Bundel Vlasbloem Gedroogd Vlas Geel Bundel Vlasbloem Gedroogd Vlas Geel J-Line Bundel Vlasbloem Gedroogd Vlas Geel (1)
      J-Line Bundel Vlasbloem Gedroogd Vlas Geel
      • 05400924026196
      1
      30.80 EUR
    • J-Line Cactus Pot Zwart Poly Groen Large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175449808.jpg
      J-Line J-Line Cactus Pot Zwart Poly Groen Large Cactus Pot Zwart Poly Groen Large Cactus Pot Zwart Poly Groen Large J-Line Cactus Pot Zwart Poly Groen Large (1)
      J-Line Cactus Pot Zwart Poly Groen Large
      • 05415203720108
      1
      115.00 EUR
    • J-Line Bundel Vergeet Mij Nietje Gedroogd Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175741964.jpg
      J-Line J-Line Bundel Vergeet Mij Nietje Gedroogd Paars Bundel Vergeet Mij Nietje Gedroogd Paars Bundel Vergeet Mij Nietje Gedroogd Paars J-Line Bundel Vergeet Mij Nietje Gedroogd Paars (1)
      J-Line Bundel Vergeet Mij Nietje Gedroogd Paars
      • 05400924026219
      1
      25.45 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomon (bloomon)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • PLNTS.com (plnts_com)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl