x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    House of Seasons kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • House of Seasons winterboeket magnolia's 100 cm bruin/roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173377862.jpg
      House of Seasons House of Seasons winterboeket magnolia's 100 cm bruin/roze winterboeket magnolia's 100 cm bruin/roze winterboeket magnolia's 100 cm bruin/roze House Of Seasons Winterboeket Magnolia's 100 Cm Bruin/roze (1)
      House of Seasons winterboeket magnolia's 100 cm bruin/roze
      • 08718861725940
      2
      deal
      38.90 EUR
    • House of Seasons kersttak met sneeuw 52 x 15 cm wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190070999.jpg
      House of Seasons House of Seasons kersttak met sneeuw 52 x 15 cm wit kersttak met sneeuw 52 x 15 cm wit kersttak met sneeuw 52 x 15 cm wit House Of Seasons Kersttak Met Sneeuw 52 X 15 Cm Wit (1)
      House of Seasons kersttak met sneeuw 52 x 15 cm wit
      • 08718861804362
      2
      deal
      18.90 EUR
    • House of Seasons kersttak met sneeuw 52 x 15 cm rood/groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190868196.jpg
      House of Seasons House of Seasons kersttak met sneeuw 52 x 15 cm rood/groen kersttak met sneeuw 52 x 15 cm rood/groen kersttak met sneeuw 52 x 15 cm rood/groen House of Seasons kersttak met sneeuw Decoreer jouw woning met deze supergave kersttak! De tak heeft prachtige groene en rode kleuren en is bedolven onder de sneeuw. Hierdoor breng je de magische kerstsfeer in no time tot leven in jouw huis! Specificaties: Kleur: rood, groen Geslacht: unisex Materiaal: kunststof Afmetingen: 52 x 15 cm (L x B) (1)
      House of Seasons kersttak met sneeuw 52 x 15 cm rood/groen
      • 08718861804348
      2
      deal
      18.90 EUR
    • House of Seasons kersttak met sneeuw 52 x 14 cm rood/groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189650151.jpg
      House of Seasons House of Seasons kersttak met sneeuw 52 x 14 cm rood/groen kersttak met sneeuw 52 x 14 cm rood/groen kersttak met sneeuw 52 x 14 cm rood/groen House Of Seasons Kersttak Met Sneeuw 52 X 14 Cm Rood/groen (1)
      House of Seasons kersttak met sneeuw 52 x 14 cm rood/groen
      • 08718861804409
      2
      deal
      18.90 EUR
    • House of Seasons kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166404173.jpg
      House of Seasons House of Seasons kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester blauw kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester blauw kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester blauw House of Seasons Combineer deze magnolia tak met andere toffe kunstbloemen en maak zo een gaaf boeket. Je kunt de tak natuurlijk ook gebruiken voor andere decoratie in je huis. Specificaties: Kleur: blauw Geslacht: unisex Materiaal: polyester Afmetingen: 100 x 38 x 5 cm (L x B x H) (1)
      House of Seasons kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester blauw
      • 08718861724301
      2
      deal
      18.90 EUR
    • House of Seasons kersttak 52 x 15 cm groen/wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189710192.jpg
      House of Seasons House of Seasons kersttak 52 x 15 cm groen/wit kersttak 52 x 15 cm groen/wit kersttak 52 x 15 cm groen/wit House Of Seasons Kersttak 52 X 15 Cm Groen/wit (1)
      House of Seasons kersttak 52 x 15 cm groen/wit
      • 08718861804386
      2
      deal
      18.90 EUR
    • House of Seasons kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166562647.jpg
      House of Seasons House of Seasons kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester bruin kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester bruin kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester bruin House Of Seasons Kunsttak Magnolia 100x38x5cm Polyester Bruin (1)
      House of Seasons kunsttak magnolia 100x38x5cm polyester bruin
      • 08718861724318
      2
      deal
      18.90 EUR
    • House of Seasons Bijsteker Tak 65 X 10 Cm Groen/wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173453901.jpg
      House of Seasons House of Seasons Bijsteker Tak 65 X 10 Cm Groen/wit Bijsteker Tak 65 X 10 Cm Groen/wit Bijsteker Tak 65 X 10 Cm Groen/wit House Of Seasons Bijsteker Tak 65 X 10 Cm Groen/wit (1)
      House of Seasons Bijsteker Tak 65 X 10 Cm Groen/wit
      • 08718861804393
      1
      14.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • HEINE (heine)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl