x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fleurdirect kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Fleurdirect Bananenplant Musa Tropicana L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202797391.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149725390.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Bananenplant Musa Tropicana L Bananenplant Musa Tropicana L Bananenplant Musa Tropicana L Bananenplant Musa Tropicana L (2)
      Fleurdirect Bananenplant Musa Tropicana L
      • 07442103817827
      1
      108.95 EUR
    • Fleurdirect Philodendron Imperial Red M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158833902.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Philodendron Imperial Red M Philodendron Imperial Red M Philodendron Imperial Red M Philodendron Imperial Red M (1)
      Fleurdirect Philodendron Imperial Red M
      • 07442103895856
      1
      32.95 EUR
    • Fleurdirect Goudpalm Areca in Zelfwatergevende Quadro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206209198.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158671556.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Goudpalm Areca in Zelfwatergevende Quadro Goudpalm Areca in Zelfwatergevende Quadro Goudpalm Areca in Zelfwatergevende Quadro Goudpalm Areca in Zelfwatergevende Quadro (1)
      Fleurdirect Goudpalm Areca in Zelfwatergevende Quadro
      • 07442103886861
      1
      205.95 EUR
    • Fleurdirect Orchidee wit in vaas
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158731788.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203972155.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Orchidee wit in vaas Orchidee wit in vaas Orchidee wit in vaas Orchidee wit in vaas (1)
      Fleurdirect Orchidee wit in vaas
      • 07442103912904
      1
      38.95 EUR
    • Fleurdirect Lepelplant in Zelfwatergevende Kubus
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173573215.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149113328.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Lepelplant in Zelfwatergevende Kubus Lepelplant in Zelfwatergevende Kubus Lepelplant in Zelfwatergevende Kubus Lepelplant in Zelfwatergevende Kubus (1)
      Fleurdirect Lepelplant in Zelfwatergevende Kubus
      • 07442103886823
      1
      181.95 EUR
    • Fleurdirect Anthurium wit in zelfwatergevende Puro
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158657698.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173572113.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Anthurium wit in zelfwatergevende Puro Anthurium wit in zelfwatergevende Puro Anthurium wit in zelfwatergevende Puro Anthurium wit in zelfwatergevende Puro (1)
      Fleurdirect Anthurium wit in zelfwatergevende Puro
      • 07442103857878
      1
      43.95 EUR
    • Fleurdirect Humata teyermanii in greenville hangpot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158606582.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Humata teyermanii in greenville hangpot Humata teyermanii in greenville hangpot Humata teyermanii in greenville hangpot Humata teyermanii in greenville hangpot (1)
      Fleurdirect Humata teyermanii in greenville hangpot
      • 07442103870877
      1
      49.95 EUR
    • Fleurdirect Philodendron Xanadu luchtwortels
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168561231.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Philodendron Xanadu luchtwortels Philodendron Xanadu luchtwortels Philodendron Xanadu luchtwortels Philodendron Xanadu luchtwortels (1)
      Fleurdirect Philodendron Xanadu luchtwortels
      • 07442103816820
      1
      157.95 EUR
    • Fleurdirect Quadro All Inclusive L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173280900.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149724899.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Quadro All Inclusive L Quadro All Inclusive L Quadro All Inclusive L Quadro All Inclusive L (1)
      Fleurdirect Quadro All Inclusive L
      • 07442103888841
      1
      96.95 EUR
    • Fleurdirect Dracaena reflexa kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173282486.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Dracaena reflexa kunstplant Dracaena reflexa kunstplant Dracaena reflexa kunstplant Dracaena reflexa kunstplant (1)
      Fleurdirect Dracaena reflexa kunstplant
      • 07442103854822
      1
      362.95 EUR
    • Fleurdirect Euphorbia Erytrea XXL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170065282.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Euphorbia Erytrea XXL Euphorbia Erytrea XXL Euphorbia Erytrea XXL Euphorbia Erytrea XXL (1)
      Fleurdirect Euphorbia Erytrea XXL
      • 07442103787755
      1
      181.95 EUR
    • Fleurdirect Croton Wonderstruik Mammi L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168305887.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Croton Wonderstruik Mammi L Croton Wonderstruik Mammi L Croton Wonderstruik Mammi L Croton Wonderstruik Mammi L (1)
      Fleurdirect Croton Wonderstruik Mammi L
      • 07442103911952
      1
      151.95 EUR
    • Fleurdirect Boeket Shine XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206923658.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Boeket Shine XL Boeket Shine XL Boeket Shine XL Boeket Shine XL (1)
      Fleurdirect Boeket Shine XL
      • 07442103865866
      1
      145.95 EUR
    • Fleurdirect Sinaasappelboom XXL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206933468.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Sinaasappelboom XXL Sinaasappelboom XXL Sinaasappelboom XXL Sinaasappelboom XXL (1)
      Fleurdirect Sinaasappelboom XXL
      • 07442103912980
      1
      241.95 EUR
    • Fleurdirect Dracaena kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149724785.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Dracaena kunstplant Dracaena kunstplant Dracaena kunstplant Dracaena kunstplant (1)
      Fleurdirect Dracaena kunstplant
      • 07442103844892
      1
      145.95 EUR
    • Fleurdirect Foxtail wild grass kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173860440.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Foxtail wild grass kunstplant Foxtail wild grass kunstplant Foxtail wild grass kunstplant Foxtail wild grass kunstplant (1)
      Fleurdirect Foxtail wild grass kunstplant
      • 07442103853856
      1
      133.95 EUR
    • Fleurdirect Gras vossenstaart kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149725518.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Gras vossenstaart kunstplant Gras vossenstaart kunstplant Gras vossenstaart kunstplant Gras vossenstaart kunstplant (1)
      Fleurdirect Gras vossenstaart kunstplant
      • 07442103849835
      1
      139.95 EUR
    • Fleurdirect Crassula Horntree XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174473840.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Crassula Horntree XL Crassula Horntree XL Crassula Horntree XL Crassula Horntree XL (1)
      Fleurdirect Crassula Horntree XL
      • 07442103863862
      1
      84.95 EUR
    • Fleurdirect Olijf gedraaid kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174359946.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Olijf gedraaid kunstplant Olijf gedraaid kunstplant Olijf gedraaid kunstplant Olijf gedraaid kunstplant (1)
      Fleurdirect Olijf gedraaid kunstplant
      • 07442103847817
      1
      266.95 EUR
    • Fleurdirect Olijfboom in Terra Cotta pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168524733.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149724971.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Olijfboom in Terra Cotta pot Olijfboom in Terra Cotta pot Olijfboom in Terra Cotta pot Olijfboom in Terra Cotta pot (1)
      Fleurdirect Olijfboom in Terra Cotta pot
      • 07442103812822
      1
      49.95 EUR
    • Fleurdirect Dracaena Small Leaves XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168536081.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Dracaena Small Leaves XL Dracaena Small Leaves XL Dracaena Small Leaves XL Dracaena Small Leaves XL (1)
      Fleurdirect Dracaena Small Leaves XL
      • 07442103899878
      1
      139.95 EUR
    • Fleurdirect Orchidee Adar Cascade Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158809552.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Orchidee Adar Cascade Wit Orchidee Adar Cascade Wit Orchidee Adar Cascade Wit Orchidee Adar Cascade Wit (1)
      Fleurdirect Orchidee Adar Cascade Wit
      • 07442103788707
      1
      49.95 EUR
    • Fleurdirect Grass onion kunstplant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149725463.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173834685.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Grass onion kunstplant Grass onion kunstplant Grass onion kunstplant Grass onion kunstplant (1)
      Fleurdirect Grass onion kunstplant
      • 07442103852897
      1
      78.95 EUR
    • Fleurdirect Croton Wonderstruik L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168561240.jpg
      Fleurdirect Fleurdirect Croton Wonderstruik L Croton Wonderstruik L Croton Wonderstruik L Croton Wonderstruik L (1)
      Fleurdirect Croton Wonderstruik L
      • 07442103911969
      1
      169.95 EUR
    2 16
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomon (bloomon)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • PLNTS.com (plnts_com)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl