x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Elho kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Elho Buxus Bol In Elho Pure Large Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168528847.jpg
      Elho Elho Buxus Bol In Elho Pure Large Antraciet Buxus Bol In Elho Pure Large Antraciet Buxus Bol In Elho Pure Large Antraciet Buxus Bol In Elho Pure Large Antraciet (1)
      Elho Buxus Bol In Elho Pure Large Antraciet
      • 07442103792797
      1
      181.95 EUR
    • Elho Buxus bol in Urban
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206917404.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149113360.jpg
      Elho Elho Buxus bol in Urban Buxus bol in Urban Buxus bol in Urban Buxus bol in Urban (1)
      Elho Buxus bol in Urban
      • 07442103783733
      1
      78.95 EUR
    • Elho Goudpalm areca in greenville pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173292298.jpg
      Elho Elho Goudpalm areca in greenville pot Goudpalm areca in greenville pot Goudpalm areca in greenville pot Goudpalm areca in greenville pot (1)
      Elho Goudpalm areca in greenville pot
      • 07442103871812
      1
      108.95 EUR
    • Elho Croton Iceton in Pure Soft
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206214192.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149113425.jpg
      Elho Elho Croton Iceton in Pure Soft Croton Iceton in Pure Soft Croton Iceton in Pure Soft Croton Iceton in Pure Soft (1)
      Elho Croton Iceton in Pure Soft
      • 07442103865828
      1
      169.95 EUR
    • Elho Strelitzia Nicolai In Pure Plain
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206204472.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149113552.jpg
      Elho Elho Strelitzia Nicolai In Pure Plain Strelitzia Nicolai In Pure Plain Strelitzia Nicolai In Pure Plain Strelitzia Nicolai In Pure Plain (1)
      Elho Strelitzia Nicolai In Pure Plain
      • 07442103810897
      1
      145.95 EUR
    • Elho Goudpalm Areca In Urban M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173751624.jpg
      Elho Elho Goudpalm Areca In Urban M Goudpalm Areca In Urban M Goudpalm Areca In Urban M Goudpalm Areca In Urban M (1)
      Elho Goudpalm Areca In Urban M
      • 07442103811849
      1
      96.95 EUR
    • Elho Alocasia Portadora in Pure Round
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174319306.jpg
      Elho Elho Alocasia Portadora in Pure Round Alocasia Portadora in Pure Round Alocasia Portadora in Pure Round Alocasia Portadora in Pure Round (1)
      Elho Alocasia Portadora in Pure Round
      • 07442104037026
      1
      120.95 EUR
    • Elho Goudpalm Areca In Pure Soft High
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173320816.jpg
      Elho Elho Goudpalm Areca In Pure Soft High Goudpalm Areca In Pure Soft High Goudpalm Areca In Pure Soft High Goudpalm Areca In Pure Soft High (1)
      Elho Goudpalm Areca In Pure Soft High
      • 07442103810842
      1
      133.95 EUR
    • Elho Dieffenbachia Maroba in Pure Soft
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149113571.jpg
      Elho Elho Dieffenbachia Maroba in Pure Soft Dieffenbachia Maroba in Pure Soft Dieffenbachia Maroba in Pure Soft Dieffenbachia Maroba in Pure Soft (1)
      Elho Dieffenbachia Maroba in Pure Soft
      • 07442103865811
      1
      108.95 EUR
    • Elho alocasia portadora in greenville pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206205893.jpg
      Elho Elho alocasia portadora in greenville pot alocasia portadora in greenville pot alocasia portadora in greenville pot alocasia portadora in greenville pot (1)
      Elho alocasia portadora in greenville pot
      • 07442103865842
      1
      145.95 EUR
    • Elho Pinus nigra In Pure Soft
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174208498.jpg
      Elho Elho Pinus nigra In Pure Soft Pinus nigra In Pure Soft Pinus nigra In Pure Soft Pinus nigra In Pure Soft (1)
      Elho Pinus nigra In Pure Soft
      • 07442103792773
      1
      193.95 EUR
    • Elho Pinus nigra In Pure Soft
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173208736.jpg
      Elho Elho Pinus nigra In Pure Soft Pinus nigra In Pure Soft Pinus nigra In Pure Soft Pinus nigra In Pure Soft (1)
      Elho Pinus nigra In Pure Soft
      • 07442103792780
      1
      193.95 EUR
    • Elho Plantenpakket palm en vetplanten in Urban pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149113575.jpg
      Elho Elho Plantenpakket palm en vetplanten in Urban pot Plantenpakket palm en vetplanten in Urban pot Plantenpakket palm en vetplanten in Urban pot Plantenpakket palm en vetplanten in Urban pot (1)
      Elho Plantenpakket palm en vetplanten in Urban pot
      • 07442103783771
      1
      96.95 EUR
    • Elho Lepelplant in Urban Loft Schaal
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173988091.jpg
      Elho Elho Lepelplant in Urban Loft Schaal Lepelplant in Urban Loft Schaal Lepelplant in Urban Loft Schaal Lepelplant in Urban Loft Schaal (1)
      Elho Lepelplant in Urban Loft Schaal
      • 07442103799741
      1
      72.95 EUR
    • Elho Buxus Bol In Pure
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168560351.jpg
      Elho Elho Buxus Bol In Pure Buxus Bol In Pure Buxus Bol In Pure Buxus Bol In Pure (1)
      Elho Buxus Bol In Pure
      • 07442103793718
      1
      120.95 EUR
    • Elho Kentiapalm in Urban High
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149113516.jpg
      Elho Elho Kentiapalm in Urban High Kentiapalm in Urban High Kentiapalm in Urban High Kentiapalm in Urban High (1)
      Elho Kentiapalm in Urban High
      • 07442103864883
      1
      108.95 EUR
    • Elho Pinus Naaldboom In Pure Soft
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173807552.jpg
      Elho Elho Pinus Naaldboom In Pure Soft Pinus Naaldboom In Pure Soft Pinus Naaldboom In Pure Soft Pinus Naaldboom In Pure Soft (1)
      Elho Pinus Naaldboom In Pure Soft
      • 07442103793732
      1
      169.95 EUR
    • Elho Buxus sempervirens In Pure Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168518813.jpg
      Elho Elho Buxus sempervirens In Pure Antraciet Buxus sempervirens In Pure Antraciet Buxus sempervirens In Pure Antraciet Buxus sempervirens In Pure Antraciet (1)
      Elho Buxus sempervirens In Pure Antraciet
      • 07442103793756
      1
      145.95 EUR
    • Elho Buxus Bol In Elho Pure Large
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168560363.jpg
      Elho Elho Buxus Bol In Elho Pure Large Buxus Bol In Elho Pure Large Buxus Bol In Elho Pure Large Buxus Bol In Elho Pure Large (1)
      Elho Buxus Bol In Elho Pure Large
      • 07442103793701
      1
      205.95 EUR
    • Elho Kentiapalm in pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168517639.jpg
      Elho Elho Kentiapalm in pot Kentiapalm in pot Kentiapalm in pot Kentiapalm in pot (1)
      Elho Kentiapalm in pot
      • 07442103914953
      1
      145.95 EUR
    • Elho Buxus sempervirens In Elho Pure
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168560350.jpg
      Elho Elho Buxus sempervirens In Elho Pure Buxus sempervirens In Elho Pure Buxus sempervirens In Elho Pure Buxus sempervirens In Elho Pure (1)
      Elho Buxus sempervirens In Elho Pure
      • 07442103793763
      1
      145.95 EUR
    • Elho Goudpalm Areca In Urban L (Wheels)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173549122.jpg
      Elho Elho Goudpalm Areca In Urban L (Wheels) Goudpalm Areca In Urban L (Wheels) Goudpalm Areca In Urban L (Wheels) Goudpalm Areca In Urban L (Wheels) (1)
      Elho Goudpalm Areca In Urban L (Wheels)
      • 07442103811818
      1
      108.95 EUR
    • Elho alocasia portadora in greenville pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206596442.jpg
      Elho Elho alocasia portadora in greenville pot alocasia portadora in greenville pot alocasia portadora in greenville pot alocasia portadora in greenville pot (1)
      Elho alocasia portadora in greenville pot
      • 07442103880807
      1
      145.95 EUR
    • Elho alocasia portadora in greenville pot
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206214250.jpg
      Elho Elho alocasia portadora in greenville pot alocasia portadora in greenville pot alocasia portadora in greenville pot alocasia portadora in greenville pot (1)
      Elho alocasia portadora in greenville pot
      • 07442103871850
      1
      145.95 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomon (bloomon)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • PLNTS.com (plnts_com)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl