x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Creativ Deco kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • Creativ Deco Kunsttak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205264011.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunsttak Kunsttak Kunsttak Creativ deco Kunsttak (1)
      Creativ Deco Kunsttak
      • 04064118886709
      1
      23.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstbloem
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205263981.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstbloem Kunstbloem Kunstbloem Creativ deco Kunstbloem (1)
      Creativ Deco Kunstbloem
      • 04064118886815
      1
      23.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstguirlande
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205264362.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstguirlande Kunstguirlande Kunstguirlande Creativ deco Kunstguirlande (1)
      Creativ Deco Kunstguirlande
      • 04064118886662
      1
      21.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstboom
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205264703.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstboom Kunstboom Kunstboom Creativ deco Kunstboom (1)
      Creativ Deco Kunstboom
      • 04064118886730
      1
      28.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstguirlande
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205265105.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstguirlande Kunstguirlande Kunstguirlande Creativ deco Kunstguirlande (1)
      Creativ Deco Kunstguirlande
      • 04064118886648
      1
      23.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstguirlande (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205265934.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstguirlande (set, 2 stuks) Kunstguirlande (set, 2 stuks) Kunstguirlande (set, 2 stuks) Creativ deco Kunstguirlande (set, 2 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunstguirlande (set, 2 stuks)
      • 04064118883708
      1
      23.94 EUR
    • Creativ Deco Kunsttak (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206239976.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunsttak (set, 2 stuks) Kunsttak (set, 2 stuks) Kunsttak (set, 2 stuks) Creativ deco Kunsttak (set, 2 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunsttak (set, 2 stuks)
      • 04064118881971
      1
      41.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstboom Haagbeuk met glitter (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185687107.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstboom Haagbeuk met glitter (1 stuk) Kunstboom Haagbeuk met glitter (1 stuk) Kunstboom Haagbeuk met glitter (1 stuk) Creativ deco Kunstboom Haagbeuk met glitter (1 stuk) (1)
      Creativ Deco Kunstboom Haagbeuk met glitter (1 stuk)
      • 04003529921104
      1
      33.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstgras Struik in de pan berijpt (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185680747.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstgras Struik in de pan berijpt (1 stuk) Kunstgras Struik in de pan berijpt (1 stuk) Kunstgras Struik in de pan berijpt (1 stuk) Creativ deco Kunstgras Struik in de pan berijpt (1 stuk) (1)
      Creativ Deco Kunstgras Struik in de pan berijpt (1 stuk)
      • 04003529895191
      1
      33.94 EUR
    • Creativ Deco Kunsttak (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205742622.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunsttak (set, 2 stuks) Kunsttak (set, 2 stuks) Kunsttak (set, 2 stuks) Creativ deco Kunsttak (set, 2 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunsttak (set, 2 stuks)
      • 04064118881940
      1
      31.94 EUR
    • Creativ Deco Kunsttak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205898071.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunsttak Kunsttak Kunsttak Creativ deco Kunsttak (1)
      Creativ Deco Kunsttak
      • 04064118886549
      1
      28.94 EUR
    • Creativ Deco Kunsttak (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206589134.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunsttak (set, 2 stuks) Kunsttak (set, 2 stuks) Kunsttak (set, 2 stuks) Creativ deco Kunsttak (set, 2 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunsttak (set, 2 stuks)
      • 04064118881889
      1
      25.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstguirlande
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205898156.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstguirlande Kunstguirlande Kunstguirlande Creativ deco Kunstguirlande (1)
      Creativ Deco Kunstguirlande
      • 04064118886228
      1
      38.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208869829.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks) Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks) Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks) Creativ deco Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks)
      • 04064118885214
      1
      23.94 EUR
    • Creativ Deco Kunsttak set van 2 (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208870102.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunsttak set van 2 (set, 2 stuks) Kunsttak set van 2 (set, 2 stuks) Kunsttak set van 2 (set, 2 stuks) Creativ deco Kunsttak set van 2 (set, 2 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunsttak set van 2 (set, 2 stuks)
      • 04064118883630
      1
      36.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208870394.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) Creativ deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks)
      • 04064118881926
      1
      26.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208869697.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) Creativ deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks)
      • 04064118881957
      1
      25.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstgras set van 3 (set, 3 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208870101.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstgras set van 3 (set, 3 stuks) Kunstgras set van 3 (set, 3 stuks) Kunstgras set van 3 (set, 3 stuks) Creativ deco Kunstgras set van 3 (set, 3 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunstgras set van 3 (set, 3 stuks)
      • 04064118884248
      1
      36.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208870353.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) Creativ deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunstplant set van 2 (set, 2 stuks)
      • 04064118883654
      1
      33.94 EUR
    • Creativ Deco Kunst-potplanten
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207450874.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunst-potplanten Kunst-potplanten Kunst-potplanten Creativ deco Kunst-potplanten (1)
      Creativ Deco Kunst-potplanten
      • 04064118886402
      1
      38.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208869679.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks) Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks) Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks) Creativ deco Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks) (1)
      Creativ Deco Kunstbloem 5set van (set, 5 stuks)
      • 04064118885221
      1
      23.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstguirlande Noot met glitter (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185687408.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstguirlande Noot met glitter (1 stuk) Kunstguirlande Noot met glitter (1 stuk) Kunstguirlande Noot met glitter (1 stuk) Creativ deco Kunstguirlande Noot met glitter (1 stuk) (1)
      Creativ Deco Kunstguirlande Noot met glitter (1 stuk)
      • 04003529921227
      1
      28.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstplant Hangende Den (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207154056.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstplant Hangende Den (1 stuk) Kunstplant Hangende Den (1 stuk) Kunstplant Hangende Den (1 stuk) Creativ deco Kunstplant Hangende Den (1 stuk) (1)
      Creativ Deco Kunstplant Hangende Den (1 stuk)
      • 04003529921135
      1
      33.94 EUR
    • Creativ Deco Kunstplant Magnoliaboom met kunststof plantenbak
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199301504.jpg
      Creativ Deco Creativ Deco Kunstplant Magnoliaboom met kunststof plantenbak Kunstplant Magnoliaboom met kunststof plantenbak Kunstplant Magnoliaboom met kunststof plantenbak Creativ deco Kunstplant Magnoliaboom met kunststof plantenbak (1)
      Creativ Deco Kunstplant Magnoliaboom met kunststof plantenbak
      • 04064118058076
      1
      63.94 EUR
    2 4
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomon (bloomon)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • PLNTS.com (plnts_com)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl