x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kamerplanten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    CF label kamerplant

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kamerplant categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • CF label kunstplant Pteropsida 25 x 13 x 48 cm kunstzijde groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207879692.jpg
      CF label CF label kunstplant Pteropsida 25 x 13 x 48 cm kunstzijde groen kunstplant Pteropsida 25 x 13 x 48 cm kunstzijde groen kunstplant Pteropsida 25 x 13 x 48 cm kunstzijde groen CF label Pteropsida kunstplant Een prachtige kunstplant voor bij jouw in huis. Ideaal voor als je geen groene vingers hebt. De plant is voorzien van mooie Varens en ziet er echt uit. Deze plant brengt direct sfeer in jouw woning! Specificaties: Kleur: groen Geslacht: unisex Materiaal: kunstzijde Afmetingen: 25 x 13 x 48 cm (lxbxh) (1)
      CF label kunstplant Pteropsida 25 x 13 x 48 cm kunstzijde groen
      • 08718317688263
      2
      deal
      87.95 EUR
    • CF label kunstbloem 17 x 70 cm zijde donkerbruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178949931.jpg
      CF label CF label kunstbloem 17 x 70 cm zijde donkerbruin kunstbloem 17 x 70 cm zijde donkerbruin kunstbloem 17 x 70 cm zijde donkerbruin CF label kunstbloem Versier je huis met deze prachtige kuntbloem! Perfect voor tijdens kerst om een heerlijke sfeer in het huis te creëren. Specificaties: Kleur: donkerbruin Geslacht: unisex Materiaal: zijde, kunststof Afmetingen: 10 x 17 x 70 cm (LxBxH) (1)
      CF label kunstbloem 17 x 70 cm zijde donkerbruin
      • 08718317797545
      2
      deal
      19.90 EUR
    • CF label versiering pijnboom 20 x 66 cm bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178949974.jpg
      CF label CF label versiering pijnboom 20 x 66 cm bruin versiering pijnboom 20 x 66 cm bruin versiering pijnboom 20 x 66 cm bruin Cf Label Versiering Pijnboom 20 X 66 Cm Bruin (1)
      CF label versiering pijnboom 20 x 66 cm bruin
      • 08718317787447
      2
      deal
      19.90 EUR
    • CF label kunstbloem 17 x 70 cm zijde champagne
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178949935.jpg
      CF label CF label kunstbloem 17 x 70 cm zijde champagne kunstbloem 17 x 70 cm zijde champagne kunstbloem 17 x 70 cm zijde champagne Cf Label Kunstbloem 17 X 70 Cm Zijde Champagne (1)
      CF label kunstbloem 17 x 70 cm zijde champagne
      • 08718317797521
      2
      deal
      19.90 EUR
    • CF label versiering pijnboom 20 x 66 cm zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178950072.jpg
      CF label CF label versiering pijnboom 20 x 66 cm zilver versiering pijnboom 20 x 66 cm zilver versiering pijnboom 20 x 66 cm zilver Cf Label Versiering Pijnboom 20 X 66 Cm Zilver (1)
      CF label versiering pijnboom 20 x 66 cm zilver
      • 08718317787478
      2
      deal
      19.90 EUR
    • CF label versiering pijnboom 20 x 66 cm donkerbruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178949942.jpg
      CF label CF label versiering pijnboom 20 x 66 cm donkerbruin versiering pijnboom 20 x 66 cm donkerbruin versiering pijnboom 20 x 66 cm donkerbruin Cf Label Versiering Pijnboom 20 X 66 Cm Donkerbruin (1)
      CF label versiering pijnboom 20 x 66 cm donkerbruin
      • 08718317787508
      2
      deal
      19.90 EUR
    • CF label kunstplant Pteropsida 20 x 12 x 30 cm kunstzijde groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178949879.jpg
      CF label CF label kunstplant Pteropsida 20 x 12 x 30 cm kunstzijde groen kunstplant Pteropsida 20 x 12 x 30 cm kunstzijde groen kunstplant Pteropsida 20 x 12 x 30 cm kunstzijde groen Cf Label Kunstplant Pteropsida 20 X 12 X 30 Cm Kunstzijde Groen (1)
      CF label kunstplant Pteropsida 20 x 12 x 30 cm kunstzijde groen
      • 08718317688225
      2
      deal
      63.95 EUR
    • CF label kunstbloem 17 x 70 cm zijde goud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178949890.jpg
      CF label CF label kunstbloem 17 x 70 cm zijde goud kunstbloem 17 x 70 cm zijde goud kunstbloem 17 x 70 cm zijde goud Cf Label Kunstbloem 17 X 70 Cm Zijde Goud (1)
      CF label kunstbloem 17 x 70 cm zijde goud
      • 08718317797538
      2
      deal
      19.90 EUR
    • CF label kunstplant Pteropsida 40 x 30 x 15 cm kunstzijde groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178950048.jpg
      CF label CF label kunstplant Pteropsida 40 x 30 x 15 cm kunstzijde groen kunstplant Pteropsida 40 x 30 x 15 cm kunstzijde groen kunstplant Pteropsida 40 x 30 x 15 cm kunstzijde groen Cf Label Kunstplant Pteropsida 40 X 30 X 15 Cm Kunstzijde Groen (1)
      CF label kunstplant Pteropsida 40 x 30 x 15 cm kunstzijde groen
      • 08718317688218
      2
      deal
      83.95 EUR
    • CF label versiering coniferen 26 x 66 cm bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189807655.jpg
      CF label CF label versiering coniferen 26 x 66 cm bruin versiering coniferen 26 x 66 cm bruin versiering coniferen 26 x 66 cm bruin Cf Label Versiering Coniferen 26 X 66 Cm Bruin (1)
      CF label versiering coniferen 26 x 66 cm bruin
      • 08718317787201
      2
      deal
      20.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kunstplant DEFAULT
        • ja
      • Wout DEFAULT
        • wout
      • Mica DEFAULT
        • mica
      • Coppens DEFAULT
        • coppens
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Wout (wout)
      • Mica (mica)
      • Coppens (coppens)
      • Creativ Green (creativ_green)
      • Andas (andas)
      • Anna's Collection (anna_s_collection)
      • Artstone (artstone)
      • Bauhaus (bauhaus)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bloomon (bloomon)
      • Bries aan Zee (bries_aan_zee)
      • Cadeau (cadeau)
      • Capi Europe (capi_europe)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Coco Maison (coco_maison)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Creativ Deco (creativ_deco)
      • Creativ Light (creativ_light)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Delavita (delavita)
      • Dijk (dijk)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Elho (elho)
      • Emerald (emerald)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fleurdirect (fleurdirect)
      • Floraya (floraya)
      • Gardalux (gardalux)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Green bubble (green_bubble)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Hbx (hbx)
      • HBX Deco (hbx_deco)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • House Nordic (house_nordic)
      • House of Seasons (house_of_seasons)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • IGEA (igea)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kaemingk (kaemingk)
      • Kave Home (kave_home)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Koopman International (koopman_international)
      • Lechuza (lechuza)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lolaa (lolaa)
      • Love Nature (love_nature)
      • Luca Lighting (luca_lighting)
      • Marleyn (marleyn)
      • Maxifleur Kunstplanten (maxifleur_kunstplanten)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MICA FLOWERS (mica_flowers)
      • Mobilane (mobilane)
      • My Home (my_home)
      • Nova Nature (nova_nature)
      • Näve (na_ve)
      • Oosterik Home (oosterik_home)
      • OTTO (otto)
      • Perfect Plant (perfect_plant)
      • Plantenwinkel.nl (plantenwinkel_nl)
      • Plantjescoren.nl (plantjescoren_nl)
      • PLNTS.com (plnts_com)
      • Polewolf (polewolf)
      • Pomax (pomax)
      • Present Time (present_time)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Rayher Hobby Materialen (rayher_hobby_materialen)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Schneider (schneider)
      • Spring (spring)
      • Swirly (swirly)
      • Thüringer Glasdesign (thu_ringer_glasdesign)
      • Tom (tom)
      • Tuinplantenwinkel.nl (tuinplantenwinkel_nl)
      • Up!Climbers (up_climbers)
      • Urban Green (urban_green)
      • Urban Street Forest (urban_street_forest)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Varios (varios)
      • Velda (velda)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Warentuin Collection (warentuin_collection)
      • Webshop-outlet (webshop_outlet)
      • Wild Flowers (wild_flowers)
      • Woonexpress (woonexpress)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €15 (budget)
      • €15 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Kunstplant (kunstplant):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Droogbloemen (droogbloemen):
      • Ja (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl