x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kaartspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Ravensburger kaartspellen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kaartspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Ravensburger Nijntje memory
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107524153.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100978442.jpg
      Ravensburger Ravensburger Nijntje memory Nijntje memory Nijntje memory Ravensburger nijntje memory® - van memory in de categorie Kaartspel. (1)
      Ravensburger Nijntje memory
      • 04005556216857
      • 1527226
      4
      17.06 EUR
    • Ravensburger Nijntje XL memory
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119320690.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148017242.jpg
      Ravensburger Ravensburger Nijntje XL memory Nijntje XL memory Nijntje XL memory Leeftijd 24-60 mnd, Fabrikant: Ravensburger (1)
      Ravensburger Nijntje XL memory
      • 04005556212217
      4
      16.95 EUR
    • Ravensburger La Cucaracha Card - kaartspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119320736.jpg
      Ravensburger Ravensburger La Cucaracha Card - kaartspel La Cucaracha Card - kaartspel La Cucaracha Card - kaartspel Leeftijd: 60+ mnd, Fabrikant: Ravensburger (1)
      Ravensburger La Cucaracha Card - kaartspel
      • 04005556234530
      3
      10.95 EUR
    • Ravensburger Duo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116543865.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127451528.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127451526.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124205853.jpg
      Ravensburger Ravensburger Duo Duo Duo Koehandel Master is hét kaartspel voor 2 tot en met 6 scrupuleuze koehandelaren vanaf 10 jaar. Net als bij de traditionele versie van koehandel is het ultieme doel door loven en bieden zoveel en - als het even kan - zo kostbaar mogelijke dierkwartetten in handen te krijgen. Wie bovendien de bijbehorende stamboekkaarten op de kop weet te tikken en de ratkaarten een ander in de maag splitst, verhoogt zijn kans op de overwinning. De winnaar van Koehandel Master is de speler die de meeste punten ... (1)
      Ravensburger Duo
      • 04005556207701
      3
      12.44 EUR
    • Ravensburger Alea Castles of Burgundy cardgame - kaartspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/85430098.jpg
      Ravensburger Ravensburger Alea Castles of Burgundy cardgame - kaartspel Alea Castles of Burgundy cardgame - kaartspel Alea Castles of Burgundy cardgame - kaartspel De populaire strategie klassieker - nu als kaartspel. Eenvoudig - compact - snel! Maar net zo uitdagend en onderhoudend als het bordspel! (1)
      Ravensburger Alea Castles of Burgundy cardgame - kaartspel
      • 04005556815036
      3
      15.44 EUR
    • Ravensburger Basta! - kaartspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117232929.jpg
      Ravensburger Ravensburger Basta! - kaartspel Basta! - kaartspel Basta! - kaartspel Voor kinderen en volwassenen vanaf 6 jaar 2-5 spelers - ca. 20 min speeltijd in dit klassieke kaartspel met een nieuwe draai worden niet alleen maar passende kaarten op elkaar afgelegd, maar wordt ook vlijtig gebuzzdalleen wie goed oplet en op tijd op de rode knop van de buzzer drukt, is als eerste al zijn kaarten kwijtbij Basta.van Ravensburger wint de speler die in drie ronden als eerste geëindigd is De pocketspellen van Ravensburger zijn speciaal afgestemd op de verschillende leeftijdsgroe... (1)
      Ravensburger Basta! - kaartspel
      • 04005556267095
      3
      13.13 EUR
    • Ravensburger Start11 - kaartspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116543961.jpg
      Ravensburger Ravensburger Start11 - kaartspel Start11 - kaartspel Start11 - kaartspel Ravensburger Start11 - kaartspel - van Ravensburger in de categorie Kaartspel. (1)
      Ravensburger Start11 - kaartspel
      • 04005556207756
      3
      12.44 EUR
    • Ravensburger Koehandel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116801927.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144494298.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124205852.jpg
      Ravensburger Ravensburger Koehandel Koehandel Koehandel Ravensburger Koehandel - van Ravensburger in de categorie Kaartspel. (1)
      Ravensburger Koehandel
      • 04005556207749
      2
      12.98 EUR
    • Ravensburger Face Cards
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116546838.jpg
      Ravensburger Ravensburger Face Cards Face Cards Face Cards Zoek uit alle VIPs en beesten, paren die bij elkaar horen en leg ze uit. Hoort het konijn bij de beroemdheid met de grote oren? Bij de indiaan met de verentooi? Of toch bij de kok? (1)
      Ravensburger Face Cards
      • 04005556266753
      2
      12.48 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Uno DEFAULT
        • uno
      • 999 Games DEFAULT
        • 999_games
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • €35 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 999 Games (999_games)
      • Mattel (mattel)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • White Goblin Games (white_goblin_games)
      • Abacus spiele (abacus_spiele)
      • AEG (aeg)
      • Alderac entertainment group (alderac_entertainment_group)
      • Aquachek (aquachek)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Artipia Games (artipia_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Bandai (bandai)
      • BANDAI NAMCO (bandai_namco)
      • Beleduc (beleduc)
      • Bezier Games (bezier_games)
      • Bicycle (bicycle)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Bioviva (bioviva)
      • Blam (blam)
      • Blue Lagoon (blue_lagoon)
      • Board&Dice (board_dice)
      • Bombyx (bombyx)
      • Book (book)
      • Bordspellen (bordspellen)
      • Breaking Games (breaking_games)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • Cartamundi (cartamundi)
      • Catalyst Game Labs (catalyst_game_labs)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Cocktail games (cocktail_games)
      • Copag (copag)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • Czech Games Edition (czech_games_edition)
      • Dal Negro (dal_negro)
      • Deltas (deltas)
      • Dragon Ball (dragon_ball)
      • Dragon Ball Z (dragon_ball_z)
      • Drie Magiers Spellen (drie_magiers_spellen)
      • Engelhart (engelhart)
      • Enigma (enigma)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • Fournier (fournier)
      • Game salute (game_salute)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Gigamic (gigamic)
      • Goliath (goliath)
      • Haba (haba)
      • Hasbro (hasbro)
      • Helvetiq (helvetiq)
      • HOT Games (hot_games)
      • Identity Games (identity_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Jumbo (jumbo)
      • Just games (just_games)
      • K3 (k3)
      • Kickstarter (kickstarter)
      • Kinderboeken (kinderboeken)
      • King (king)
      • King international (king_international)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Konami (konami)
      • Kosmos (kosmos)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Level 99 Games (level_99_games)
      • Libellud (libellud)
      • Longfield Darts (longfield_darts)
      • Looney Labs (looney_labs)
      • Loonie Laboratories (loonie_laboratories)
      • Magic the gathering (magic_the_gathering)
      • Marvel (marvel)
      • Mayday Games (mayday_games)
      • Moodzz (moodzz)
      • Nova Carta (nova_carta)
      • Pandasaurus Games (pandasaurus_games)
      • Panini (panini)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Piatnik (piatnik)
      • Plan B (plan_b)
      • Pokémon (poke_mon)
      • PS Games (ps_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • R&r games (r_r_games)
      • Rebel (rebel)
      • Renegade (renegade)
      • Repos Production (repos_production)
      • Restoration Games (restoration_games)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Ridley (ridley)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Scala (scala)
      • Scala leuker leren (scala_leuker_leren)
      • Schmidt (schmidt)
      • Selecta (selecta)
      • Selecta spellen (selecta_spellen)
      • Skybound Games (skybound_games)
      • Small Foot (small_foot)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Square Enix (square_enix)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steamforged Games (steamforged_games)
      • Stone Blade Entertainment (stone_blade_entertainment)
      • Stonemaier Games (stonemaier_games)
      • Story Factory (story_factory)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Sunny Games (sunny_games)
      • Tactic (tactic)
      • Tasty Minstrel Games (tasty_minstrel_games)
      • The Oatmeal (the_oatmeal)
      • Twilight creations (twilight_creations)
      • Ultimate Guard (ultimate_guard)
      • Ultra pro (ultra_pro)
      • Ultrapro (ultrapro)
      • University games (university_games)
      • Uno (uno)
      • Upper Deck Entertainment (upper_deck_entertainment)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • USAopoly (usaopoly)
      • Vampire Squid Cards (vampire_squid_cards)
      • White Wizard Games (white_wizard_games)
      • Winning Moves (winning_moves)
      • Wizards of the Coast (wizards_of_the_coast)
      • WizKids (wizkids)
      • Z-Man Games, Inc. (z_man_games_inc_)
      • Zwijsen (zwijsen)
    • Speelduur (speelduur):
      • < 20 Minuten (speelduur_1)
      • 20 Minuten - 30 Minuten (speelduur_2)
      • 30 Minuten - 45 Minuten (speelduur_3)
      • ≥ 45 Minuten (speelduur_4)
    • Minimum aantal spelers (minimaal_aantal_spelers):
      • 2 (minimaal_aantal_spelers_2.0)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 11 jaar en ouder (11_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 17+ (17_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl