x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kaartspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Koelkastpoezie kaartspellen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kaartspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Koelkastpoezie Jippijaja Quiz - Reizen & Avonturen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/56190692.jpg
      Koelkastpoezie Koelkastpoezie Jippijaja Quiz - Reizen & Avonturen Jippijaja Quiz - Reizen & Avonturen Jippijaja Quiz - Reizen & Avonturen *Model: Junior * Leeftijd: Vanaf 12 jaar * Aantal Spelers: 2 - 12 spelers. (3)
      Koelkastpoezie Jippijaja Quiz - Reizen & Avonturen
      • 07331672640038
      1
      21.91 EUR
    • Koelkastpoezie Een gekke wereld
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123928416.jpg
      Koelkastpoezie Koelkastpoezie Een gekke wereld Een gekke wereld Een gekke wereld Meer dan 50 ongelooflijke verhalen van over de hele wereld. Gebruik je fantasie, creativiteit en gezonde verstand om de juiste antwoorden op de vragen te vinden! Perfect voor iedereen die houdt van creatief denken gecombineerd met veel humor! * Aantal spelers*2+* Leeftijd vanaf*12+* Duur*60'**Model: Heren / dames * Leeftijd: Vanaf 12 jaar * Aantal Spelers: 2 - 12 spelers. (1)
      Koelkastpoezie Een gekke wereld
      • 07331672620108
      1
      21.91 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Uno DEFAULT
        • uno
      • 999 Games DEFAULT
        • 999_games
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Korte spellen DEFAULT
        • speelduur_10.0
        • speelduur_15.0
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • €35 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 999 Games (999_games)
      • Mattel (mattel)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • White Goblin Games (white_goblin_games)
      • AEG (aeg)
      • Alderac entertainment group (alderac_entertainment_group)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Bandai (bandai)
      • Bicycle (bicycle)
      • Board&Dice (board_dice)
      • Bombyx (bombyx)
      • Book (book)
      • Brain Games (brain_games)
      • Breaking Games (breaking_games)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • Cartamundi (cartamundi)
      • Catalyst Game Labs (catalyst_game_labs)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • DaVinci Games (davinci_games)
      • Drie magiers (drie_magiers)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Enigma (enigma)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • Goliath (goliath)
      • Greenbrier Games (greenbrier_games)
      • Haba (haba)
      • Helvetiq (helvetiq)
      • HOT Games (hot_games)
      • Hurrican games (hurrican_games)
      • Identity Games (identity_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kickstarter (kickstarter)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Konami (konami)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Libellud (libellud)
      • Looney Labs (looney_labs)
      • Lucky Duck Games (lucky_duck_games)
      • Magic the gathering (magic_the_gathering)
      • Moodzz (moodzz)
      • Pandasaurus Games (pandasaurus_games)
      • Panini (panini)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Portal Games (portal_games)
      • Queen games (queen_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • Rebel (rebel)
      • Renegade (renegade)
      • Restoration Games (restoration_games)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rick And Morty (rick_and_morty)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Schmidt (schmidt)
      • Skybound Games (skybound_games)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Spilbræt (spilbr_t)
      • Square Enix (square_enix)
      • Stone Blade Entertainment (stone_blade_entertainment)
      • Story Factory (story_factory)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Sunny Games (sunny_games)
      • Tactic (tactic)
      • Ultimate Guard (ultimate_guard)
      • Ultra pro (ultra_pro)
      • Ultrapro (ultrapro)
      • University games (university_games)
      • Uno (uno)
      • Upper Deck Entertainment (upper_deck_entertainment)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • USAopoly (usaopoly)
      • White Wizard Games (white_wizard_games)
      • Wizards of the Coast (wizards_of_the_coast)
      • WizKids (wizkids)
      • Z-Man Games, Inc. (z_man_games_inc_)
      • Zwijsen (zwijsen)
    • Speelduur (speelduur):
      • 2 Minuten (speelduur_2.0)
      • 10 Minuten (speelduur_10.0)
      • 15 Minuten (speelduur_15.0)
      • 20 Minuten (speelduur_20.0)
      • 25 Minuten (speelduur_25.0)
      • 30 Minuten (speelduur_30.0)
      • 45 Minuten (speelduur_45.0)
      • 60 Minuten (speelduur_60.0)
      • 90 Minuten (speelduur_90.0)
    • Minimum aantal spelers (minimaal_aantal_spelers):
      • 2 (minimaal_aantal_spelers_2.0)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 11 jaar en ouder (11_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 17+ (17_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl