x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kaartspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Haba kaartspellen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kaartspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Haba Club der Klauwen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153454241.jpg
      Haba Haba Club der Klauwen Club der Klauwen Club der Klauwen HABA Spel - Club der klauwen (Nederlands) (1)
      Haba Club der Klauwen
      • 04010168248783
      3
      19.94 EUR
    • Haba Conex
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/91136179.jpg
      Haba Haba Conex Conex Conex het spel met scherpe kantjes kleine doos, groots spel De spelers zoeken de beste plaatsen om hun kaarten met de waardevolste CONEX-hoeken af te leggen. Maar let op: je ziet snel dingen over het hoofd! De behaalde actiesterren moeten slim, maar ook op tijd worden ingezet. Alleen wie het overzicht niet verliest, wordt de CONEX-kampioen. Inhoud: 52 kaarten (inclusief actiekaarten), 1 startspelerkaart, 1 puntenbord, 4 spelersmarkers, 2 actiesterren (2x-ster, bliksemster), 1 symbooldobbelsteen, 1 ... (1)
      Haba Conex
      • 04010168232652
      3
      18.94 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Uno DEFAULT
        • uno
      • 999 Games DEFAULT
        • 999_games
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Korte spellen DEFAULT
        • speelduur_10.0
        • speelduur_15.0
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • €35 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 999 Games (999_games)
      • Mattel (mattel)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • White Goblin Games (white_goblin_games)
      • AEG (aeg)
      • Alderac entertainment group (alderac_entertainment_group)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Bandai (bandai)
      • Bezier Games (bezier_games)
      • Bicycle (bicycle)
      • Board&Dice (board_dice)
      • Bombyx (bombyx)
      • Book (book)
      • Breaking Games (breaking_games)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • Cartamundi (cartamundi)
      • Catalyst Game Labs (catalyst_game_labs)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • DaVinci Games (davinci_games)
      • Drie magiers (drie_magiers)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Enigma (enigma)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • Goliath (goliath)
      • Greenbrier Games (greenbrier_games)
      • Haba (haba)
      • Helvetiq (helvetiq)
      • HOT Games (hot_games)
      • Identity Games (identity_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Jumbo (jumbo)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Konami (konami)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Libellud (libellud)
      • Looney Labs (looney_labs)
      • Lucky Duck Games (lucky_duck_games)
      • Magic the gathering (magic_the_gathering)
      • Moodzz (moodzz)
      • Pandasaurus Games (pandasaurus_games)
      • Panini (panini)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Portal Games (portal_games)
      • Queen games (queen_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • R&r games (r_r_games)
      • Rebel (rebel)
      • Renegade (renegade)
      • Renegade Game Studios (renegade_game_studios)
      • Restoration Games (restoration_games)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rick And Morty (rick_and_morty)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Schmidt (schmidt)
      • Skybound Games (skybound_games)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Spilbræt (spilbr_t)
      • Square Enix (square_enix)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stone Blade Entertainment (stone_blade_entertainment)
      • Story Factory (story_factory)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Sunny Games (sunny_games)
      • Tactic (tactic)
      • Ultra pro (ultra_pro)
      • Ultrapro (ultrapro)
      • Uno (uno)
      • Upper Deck Entertainment (upper_deck_entertainment)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • USAopoly (usaopoly)
      • White Wizard Games (white_wizard_games)
      • Wizards of the Coast (wizards_of_the_coast)
      • WizKids (wizkids)
      • Z-Man Games, Inc. (z_man_games_inc_)
      • Zwijsen (zwijsen)
    • Speelduur (speelduur):
      • 2 Minuten (speelduur_2.0)
      • 10 Minuten (speelduur_10.0)
      • 15 Minuten (speelduur_15.0)
      • 20 Minuten (speelduur_20.0)
      • 25 Minuten (speelduur_25.0)
      • 30 Minuten (speelduur_30.0)
      • 45 Minuten (speelduur_45.0)
      • 60 Minuten (speelduur_60.0)
    • Minimum aantal spelers (minimaal_aantal_spelers):
      • 2 (minimaal_aantal_spelers_2.0)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 11 jaar en ouder (11_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 17+ (17_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl