x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kaartspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    BS kaartspellen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kaartspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • BS IJs Creaties
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148216362.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147411809.jpg
      BS BS IJs Creaties IJs Creaties IJs Creaties BS Toys Ice Dream (1)
      BS IJs Creaties
      • 08717775443292
      3
      23.94 EUR
    • BS Frames
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151409235.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148694209.jpg
      BS BS Frames Frames Frames BS Toys Frames Draai een kaartje om en bouw zo snel mogelijk de patronen na met dit leuke spel van BS Toys! Het kaartje vertelt je op welke manier je het moet nabouwen. Specificaties: Kleur: rood Geslacht: junior Materiaal: hout Afmetingen groot frame: 9 x 9 x 0,9 cm (L x B x H) Afmetingen middel frame: 4 x 4 x 2 cm (L x B x H) Afmetingen klein frame: 2,5 x 2,5 x 2,5 cm (L x B x H) Afmetingen verpakking: 22,5 x 22,5 x 3,5 cm (L x B x H) Aantal spelers: 2-4 Leeftijd: vanaf 6 jaar Inhoud: 48 Fr... (1)
      BS Frames
      • 08717775443490
      2
      23.94 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Uno DEFAULT
        • uno
      • 999 Games DEFAULT
        • 999_games
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Korte spellen DEFAULT
        • speelduur_10.0
        • speelduur_15.0
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • €35 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 999 Games (999_games)
      • Mattel (mattel)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • White Goblin Games (white_goblin_games)
      • AEG (aeg)
      • Alderac entertainment group (alderac_entertainment_group)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Bandai (bandai)
      • Bicycle (bicycle)
      • Board&Dice (board_dice)
      • Bombyx (bombyx)
      • Book (book)
      • Brain Games (brain_games)
      • Breaking Games (breaking_games)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • Cartamundi (cartamundi)
      • Catalyst Game Labs (catalyst_game_labs)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • DaVinci Games (davinci_games)
      • Drie magiers (drie_magiers)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Enigma (enigma)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • Goliath (goliath)
      • Greenbrier Games (greenbrier_games)
      • Haba (haba)
      • Helvetiq (helvetiq)
      • HOT Games (hot_games)
      • Hurrican games (hurrican_games)
      • Identity Games (identity_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kickstarter (kickstarter)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Konami (konami)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Libellud (libellud)
      • Looney Labs (looney_labs)
      • Lucky Duck Games (lucky_duck_games)
      • Magic the gathering (magic_the_gathering)
      • Moodzz (moodzz)
      • Pandasaurus Games (pandasaurus_games)
      • Panini (panini)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philos (philos)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Portal Games (portal_games)
      • Queen games (queen_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • Rebel (rebel)
      • Renegade (renegade)
      • Restoration Games (restoration_games)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rick And Morty (rick_and_morty)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Schmidt (schmidt)
      • Skybound Games (skybound_games)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Spilbræt (spilbr_t)
      • Square Enix (square_enix)
      • Stone Blade Entertainment (stone_blade_entertainment)
      • Story Factory (story_factory)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Sunny Games (sunny_games)
      • Tactic (tactic)
      • Ultimate Guard (ultimate_guard)
      • Ultra pro (ultra_pro)
      • Ultrapro (ultrapro)
      • University games (university_games)
      • Uno (uno)
      • Upper Deck Entertainment (upper_deck_entertainment)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • USAopoly (usaopoly)
      • White Wizard Games (white_wizard_games)
      • Wizards of the Coast (wizards_of_the_coast)
      • WizKids (wizkids)
      • Z-Man Games, Inc. (z_man_games_inc_)
      • Zwijsen (zwijsen)
    • Speelduur (speelduur):
      • 2 Minuten (speelduur_2.0)
      • 10 Minuten (speelduur_10.0)
      • 15 Minuten (speelduur_15.0)
      • 20 Minuten (speelduur_20.0)
      • 25 Minuten (speelduur_25.0)
      • 30 Minuten (speelduur_30.0)
      • 45 Minuten (speelduur_45.0)
      • 60 Minuten (speelduur_60.0)
      • 90 Minuten (speelduur_90.0)
    • Minimum aantal spelers (minimaal_aantal_spelers):
      • 2 (minimaal_aantal_spelers_2.0)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 6+ (6_)
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 11 jaar en ouder (11_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 17+ (17_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl