x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er kaartspellen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    999 Games kaartspellen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in kaartspel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • 999 Games Halli Galli Junior
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132651152.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107764335.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124864777.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/45303409.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148017446.jpg
      999 Games 999 Games Halli Galli Junior Halli Galli Junior Halli Galli Junior Iedere speler krijgt een gedekte stapel kaarten. Op elke kaart staat een vrolijke of een verdrietige clown. Om beurten draait iedere speler een kaart om en legt deze op zijn eventueel eerder omgedraaide kaarten. Zo is voor iedere speler altijd maar één kaart zichtbaar. Als van een bepaalde clown preciestwee lachende exemplaren zichtbaar zijn, proberen alle spelers zo snel mogelijk op de bel te drukken. Maar als er een verdrietige clown op tafel ligt, moet je juist niet op de bel drukken. Wie ... (3)
      999 Games Halli Galli Junior
      • 08717249192589
      2
      good_buy
      17.90 EUR
    • 999 Games Yogi - Actiespel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144178441.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147940602.jpg
      999 Games 999 Games Yogi - Actiespel Yogi - Actiespel Yogi - Actiespel 999 Games actie kaartspel Yogi (1)
      999 Games Yogi - Actiespel
      • 08719214426545
      2
      good_buy
      15.90 EUR
    • 999 Games Gesjaakt
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115717934.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148017274.jpg
      999 Games 999 Games Gesjaakt Gesjaakt Gesjaakt 999 Games spel Gesjaakt (1)
      999 Games Gesjaakt
      • 08717249192756
      2
      good_buy
      13.90 EUR
    • 999 Games De Weerwolven van Wakkerdam: Het Pact Bordspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148585852.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/70110513.jpg
      999 Games 999 Games De Weerwolven van Wakkerdam: Het Pact Bordspel De Weerwolven van Wakkerdam: Het Pact Bordspel De Weerwolven van Wakkerdam: Het Pact Bordspel 999 Games De Weerwolven van Wakkerdam: Het Pact (1)
      999 Games De Weerwolven van Wakkerdam: Het Pact Bordspel
      • 08719214421540
      2
      good_buy
      deal
      24.45 EUR
    • 999 Games De ark is vol! Bordspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96061772.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115718079.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96061771.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96061770.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124897104.jpg
      999 Games 999 Games De ark is vol! Bordspel De ark is vol! Bordspel De ark is vol! Bordspel Tactisch kaartspel voor jong en oud. Probeer zoveel mogelijk setjes gelijke dieren te verzamelen. Voorkom echter dat een setje uit precies 2 kaarten bestaat, want dan rennen die dieren weg. Setjes van 3 of meer kaarten zijn meer waard dan 1 opzichzelfstaand dier. Elke beurt kies je of je dieren van tafel neemt en (1)
      999 Games De ark is vol! Bordspel
      • 08719214420901
      • 4501557
      1
      30.79 EUR
    • 999 Games Machiavelli kaartspel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96061966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116543267.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96061967.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121891438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118375526.jpg
      999 Games 999 Games Machiavelli kaartspel Machiavelli kaartspel Machiavelli kaartspel 999 Games MachiavelliSpannend kaartspel, waarin de spelers elke beurt in de huid van een ander karakter kruipen. Omdat het kiezen van deze personen in het geheim gebeurt, staan de spelers regelmatig voor verrassingen. Er zijn 8 karakters in het spel, waaronder bijvoorbeeld een moordenaar, een dief, een priester (1)
      999 Games Machiavelli kaartspel
      • 04001504481230
      • 08717249196686
      • 999-MAC01
      • 4500094
      1
      good_buy
      20.98 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • 999 Games DEFAULT
        • 999_games
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Korte spellen DEFAULT
        • speelduur_15.0
    • Prijs (price):
      • Minder dan €15 (budget)
      • €15 - €25 (low)
      • €25 - €35 (medium)
      • €35 of meer (high)
    • Merk (brand):
      • 999 Games (999_games)
      • Mattel (mattel)
      • Steve Jackson Games (steve_jackson_games)
      • Ravensburger (ravensburger)
      • White Goblin Games (white_goblin_games)
      • AEG (aeg)
      • Arcane wonders (arcane_wonders)
      • Ares Games (ares_games)
      • Asmodee (asmodee)
      • Atlas Games (atlas_games)
      • Bombyx (bombyx)
      • Brotherwise Games (brotherwise_games)
      • BS (bs)
      • BS Toys (bs_toys)
      • Cards Against Humanity (cards_against_humanity)
      • CMON Limited (cmon_limited)
      • Cryptozoic Entertainment (cryptozoic_entertainment)
      • DaVinci Games (davinci_games)
      • Drie magiers (drie_magiers)
      • Drie Magiers Spellen (drie_magiers_spellen)
      • Enigma (enigma)
      • Exploding Kittens (exploding_kittens)
      • Fantasy Flight Games (fantasy_flight_games)
      • Gamelyn Games (gamelyn_games)
      • Generic (generic)
      • Goliath (goliath)
      • Haba (haba)
      • Helvetiq (helvetiq)
      • HOT Games (hot_games)
      • Identity Games (identity_games)
      • IDW Games (idw_games)
      • Iello (iello)
      • Indie Boards And Cards (indie_boards_and_cards)
      • Indie Boards & Cards (indie_boards_cards)
      • Jumbo (jumbo)
      • Kickstarter (kickstarter)
      • Koelkastpoezie (koelkastpoezie)
      • Konami (konami)
      • Kosmos (kosmos)
      • Lautapelit (lautapelit)
      • Libellud (libellud)
      • Looney Labs (looney_labs)
      • Lucky Duck Games (lucky_duck_games)
      • Philos (philos)
      • Pokémon (poke_mon)
      • Portal Games (portal_games)
      • Queen games (queen_games)
      • Quined Games (quined_games)
      • R&r games (r_r_games)
      • Renegade (renegade)
      • Restoration Games (restoration_games)
      • Retrospelbutiken.se (retrospelbutiken_se)
      • Rio grande games (rio_grande_games)
      • Schmidt (schmidt)
      • Space cowboys (space_cowboys)
      • Spilbræt (spilbr_t)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stronghold Games (stronghold_games)
      • Sunny Games (sunny_games)
      • Upperdeck Entertainment (upperdeck_entertainment)
      • White Wizard Games (white_wizard_games)
      • Wizards of the Coast (wizards_of_the_coast)
      • WizKids (wizkids)
      • Z-Man Games, Inc. (z_man_games_inc_)
    • Speelduur (speelduur):
      • 15 Minuten (speelduur_15.0)
      • 20 Minuten (speelduur_20.0)
      • 25 Minuten (speelduur_25.0)
      • 30 Minuten (speelduur_30.0)
      • 45 Minuten (speelduur_45.0)
      • 60 Minuten (speelduur_60.0)
      • 90 Minuten (speelduur_90.0)
    • Minimum aantal spelers (minimaal_aantal_spelers):
      • 2 (minimaal_aantal_spelers_2.0)
    • Leeftijdsindicatie (leeftijdsindicatie):
      • 7+ (7_)
      • 8+ (8_)
      • 10 jaar en ouder (10_jaar_en_ouder)
      • 11 jaar en ouder (11_jaar_en_ouder)
      • 12+ (12_)
      • 13+ (13_)
      • 14+ (14_)
      • 17+ (17_)
      • 18 jaar en ouder (18_jaar_en_ouder)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl