x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vila VITINNY NEW DRESS - NOOS

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vila VITINNY NEW DRESS - NOOS
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vila VITINNY NEW DRESS - NOOS
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vila VITINNY NEW DRESS - NOOS
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105777143.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208453396.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172304932.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172304894.jpg?ts=1
Vila Vila VITINNY NEW DRESS - NOOS VITINNY NEW DRESS - NOOS VITINNY NEW DRESS - NOOS VITINNY NEW DRESS - NOOS (1)
  • 05710637148871
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Polyester, Elasthaan, Katoen, Viscose
  • Algemene kenmerken
    • Type jurk: Jerseyjurk
    • Motief: Printopdruk
    • Geslacht: Dames
  • 23.27 26.96 EUR 3
    3
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Een model als dit van Vila mag niet ontbreken in je kledingrepertoire. Soms is een eenvoudige jurk in minimalistisch design veel spannend...23.27, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Een model als dit van Vila mag niet ontbreken in je kledingrepertoire. Soms is een eenvoudige jurk in minimalistisch design veel spannend...26.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      VITINNY NEW DRESS - NOOS26.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • C&A geruite zwangerschaps- en voedingsjurk zwart/wit Dames | Maat: 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228076300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228076301.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228076302.jpg?ts=1
      C&A C&A geruite zwangerschaps- en voedingsjurk zwart/wit Dames | Maat: 36 geruite zwangerschaps- en voedingsjurk zwart/wit Dames | Maat: 36 geruite zwangerschaps- en voedingsjurk zwart/wit Dames | Maat: 36 Deze dames zwangerschapsjurk van C&A is gemaakt van katoen en heeft een geruit patroon. Het model beschikt over een knoopsluiting. De jurk heeft verder een klassieke kraag en korte mouwen. Het voeden wordt makkelijker gemaakt door het ontwerp aan de voorkant.Bij het bestellen van zwangerschapskleding kun je je gebruikelijke kledingmaat aan houden.details van deze jurk:met los strikkoord (1)
      C&A geruite zwangerschaps- en voedingsjurk zwart/wit Dames | Maat: 36
      1
    • Superdry Zomerjurk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228058475.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227889954.jpg?ts=1
      Superdry Superdry Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Superdry Zomerjurk (8)
      Superdry Zomerjurk
      • 05057847698810
      1
    • Adidas Originals jurk met logo zwart Dames
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231849870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231305362.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231305365.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231305366.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231305364.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Originals jurk met logo zwart Dames Originals jurk met logo zwart Dames Originals jurk met logo zwart Dames Deze damesjurk van adidas Originals is gemaakt van een katoenmix en heeft een logo-opdruk. De jurk is mouwloos en heeft verder een ronde hals.details van deze jurk:designed2moveprimegreen produkten, worden gemaakt van gerecyclede high-performance materialen (1)
      Adidas Originals jurk met logo zwart Dames
      • 04065423748232
      1
    • Tommy Hilfiger Mini jurk TJW AOP Mini Dress Lichtblauw Dames | Maat XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228449607.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231276129.jpg?ts=1
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Mini jurk TJW AOP Mini Dress Lichtblauw Dames | Maat XL Mini jurk TJW AOP Mini Dress Lichtblauw Dames | Maat XL Mini jurk TJW AOP Mini Dress Lichtblauw Dames | Maat XL Lichtblauwe Tommy Jeans Mini jurk TJW AOP Mini Dress (1)
      Tommy Hilfiger Mini jurk TJW AOP Mini Dress Lichtblauw Dames | Maat XL
      • 08720641029933
      16
    • Maat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 26.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 25.06
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 24.23
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 24.23
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 24.23
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 24.23
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 24.23
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 24.23
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 24.23
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 24.10
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 24.11
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 24.10
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 24.11
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.11
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.11
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.11
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.11
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.11
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 24.23
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 24.10
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.10
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.10
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 23.92
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 23.92
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 23.60
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 23.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.44
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 22.46
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 22.31
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 22.31
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 22.31
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 22.31
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 22.36
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 23.38
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 23.38
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 23.38
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 23.38
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 23.52
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 23.54
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 23.38
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 23.38
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 23.38
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 23.21
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 21.32
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 21.32
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 21.32
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 23.23
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 23.28
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 23.26
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 23.26
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 23.21
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 23.21
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 21.88
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 21.38
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 21.38
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 21.38
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 23.38
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 23.21
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 23.21
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 23.22
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 23.38
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 23.21
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 23.21
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 23.82
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 23.21
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 21.66
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 21.83
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 21.83
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 21.66
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 21.66
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 21.83
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 21.66
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 21.86
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 22.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 21.66
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 21.66
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 22.16
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 26.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 23.27
    • partner@vergelijk.nl