x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HEINE Jurk

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HEINE Jurk
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HEINE Jurk
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HEINE Jurk
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129971483.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129971475.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129971481.jpg?ts=1
HEINE HEINE Jurk Jurk Jurk ASHLEY BROOKE by Heine Gedessineerde jurk (1)
  • 08699182730878
  • 08681942206563
  • 08681942268974
  • PAT0130001000001
1
  • Algemene kenmerken
    • Pasvorm: Normale pasvorm
    • Type jurk: Blousejurk
    • Kleding lengte soort: Normaal
    • Soort mouw lengte: Mouwloos
    • Soort kraag: Boothals
    • Geslacht: Dames
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Polyester, Kunststof
    • Kledingbandjes: Normale bandjes
  • Maat
    • Kledingmaat: 34
  • 88.94 88.94 EUR 1
    1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      ASHLEY BROOKE by Heine Gedessineerde jurk88.94, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Vanilia Mini jurk met plooidetail en steekzakken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225870927.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223612426.jpg?ts=1
      Vanilia Vanilia Mini jurk met plooidetail en steekzakken Mini jurk met plooidetail en steekzakken Mini jurk met plooidetail en steekzakken Khaki Vanilia Crepe Pleated Dress (1)
      Vanilia Mini jurk met plooidetail en steekzakken
      • 08717793896902
      16
    • Colourful Rebel Felin maxi wikkeljurk met zebraprint
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231981301.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231981300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231981303.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232117716.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231981302.jpg?ts=1
      Colourful Rebel Colourful Rebel Felin maxi wikkeljurk met zebraprint Felin maxi wikkeljurk met zebraprint Felin maxi wikkeljurk met zebraprint Colourful Rebel Felin Zebra Maxi Jurk - Maat XS (2)
      Colourful Rebel Felin maxi wikkeljurk met zebraprint
      • 08720603216814
      1
    • LASCANA Zomerjurk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121690561.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232858343.jpg?ts=1
      LASCANA LASCANA Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Materiaal Materiaalsamenstelling: Bovenmateriaal 100% viscose. Materiaal Materiaal: Jersey. Materiaal Onderhoudsadvies: Machinewas. Look/stijl Stijl: Elegant. Pasvorm/snit Hals: V-hals. Pasvorm/snit (1)
      LASCANA Zomerjurk
      • 08698826352988
      1
    • Name it jurk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119672465.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129331090.jpg?ts=1
      Name it Name it jurk jurk jurk Name-It Meisjes Jurk Oisa - 152 (1)
      Name it jurk
      • 05713736930385
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 88.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 88.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 88.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 88.94
    • partner@vergelijk.nl