x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

LASCANA Zomerjurk

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews LASCANA Zomerjurk
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties LASCANA Zomerjurk
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
LASCANA Zomerjurk
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129895906.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129895902.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129895908.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129895905.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129895910.jpg?ts=1
LASCANA LASCANA Zomerjurk Zomerjurk Zomerjurk Materiaal Materiaalsamenstelling: Bovenmateriaal 100% viscose. Materiaal Materiaal: Jersey. Materiaal Onderhoudsadvies: Machinewas. Look/stijl Look: Paisley. Look/stijl Stijl: Elegant. Pasvorm/snit (13)
  • 08698826290464
  • LAS0431001000002
2
  • Algemene kenmerken
    • Pasvorm: Normale pasvorm
    • Type jurk: Blousejurk, Zomerjurk, Maxi jurk
    • Kleding lengte soort: Lang
    • Soort mouw lengte: Mouwloos
    • Soort kraag: V-hals
    • Geslacht: Dames
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zwart/Wit, Wit
    • Materiaal: Viscose
    • Kledingbandjes: Brede bandjes
  • Maat
    • Kledingmaat: 34
  • 58.94 58.94 EUR 2
    2
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met prachtige paisleyprint of in uni-zwart, elk gedessineerd exemplaar is uniek. Wat opvalt aan deze stijl is de variabele hals: gewoon d...58.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Lascana.nl Lascana.nl
      Materiaal Materiaalsamenstelling: Bovenmateriaal 100% viscose. Materiaal Materiaal: Jersey. Materiaal Onderhoudsadvies: Machinewas. Look/...58.94, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Tommy Hilfiger Polojurk TJW SLIM V-NECK POLO DRESS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227946771.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222570709.jpg?ts=1
      Tommy Hilfiger Tommy Hilfiger Polojurk TJW SLIM V-NECK POLO DRESS Polojurk TJW SLIM V-NECK POLO DRESS Polojurk TJW SLIM V-NECK POLO DRESS TOMMY JEANS Polojurk TJW SLIM V-NECK POLO DRESS (1)
      Tommy Hilfiger Polojurk TJW SLIM V-NECK POLO DRESS
      • 08720116586466
      1
    • Tom Tailor Jerseyjurk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229164386.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227828929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230711455.jpg?ts=1
      Tom Tailor Tom Tailor Jerseyjurk Jerseyjurk Jerseyjurk Tom Tailor Jerseyjurk (1)
      Tom Tailor Jerseyjurk
      • 04065308450502
      2
    • HUGO BOSS Diflowu mini tuniekjurk van zijde
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225976623.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232168879.jpg?ts=1
      HUGO BOSS HUGO BOSS Diflowu mini tuniekjurk van zijde Diflowu mini tuniekjurk van zijde Diflowu mini tuniekjurk van zijde Oversized-fit Opstaande kraag Korte mouwen Zakken aan de bovenkant: Naadzak Volledig gevoerd (1)
      HUGO BOSS Diflowu mini tuniekjurk van zijde
      • 04063534314001
      1
    • ONLY Kids Only Suri Leop Jurk - Meisjes - blauw/zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189662151.jpg?ts=1
      ONLY ONLY Kids Only Suri Leop Jurk - Meisjes - blauw/zwart Kids Only Suri Leop Jurk - Meisjes - blauw/zwart Kids Only Suri Leop Jurk - Meisjes - blauw/zwart Kids Only Suri Leop Jurk - Meisjes - blauw/zwart (1)
      ONLY Kids Only Suri Leop Jurk - Meisjes - blauw/zwart
      • 05715098517952
      1
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart-Wit (zwart_wit)
    • Maat (kledingmaat):
      • 34 (34)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 58.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 58.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 58.94
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 58.94
    • partner@vergelijk.nl