x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jumpsuits verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Claudia Sträter jumpsuit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jumpsuit categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Claudia Sträter Loose jumpsuit van jersey met streepdetail
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186544227.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186544228.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186544229.jpg
      Claudia Sträter Claudia Sträter Loose jumpsuit van jersey met streepdetail Loose jumpsuit van jersey met streepdetail Loose jumpsuit van jersey met streepdetail Deze dames jumpsuit van het merk Claudia Sträter is gemaakt van een viscosemix. Dit model heeft een V-hals en kapmouwtjes. De jumpsuit heeft een elastische tailleband met aantrekkoord en heeft een meerkleurige print.details van deze jumpsuit:contrasterende biezenknoopdetail2 steekzakken (2)
      Claudia Sträter Loose jumpsuit van jersey met streepdetail
      • 08720583033951
      2
      deal
      183.90 EUR
    • Claudia Sträter Loose fit jumpsuit met V-hals en strikceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182910064.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182910066.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183639609.jpg
      Claudia Sträter Claudia Sträter Loose fit jumpsuit met V-hals en strikceintuur Loose fit jumpsuit met V-hals en strikceintuur Loose fit jumpsuit met V-hals en strikceintuur Loose fit jumpsuit met V-hals en strikceintuur (2)
      Claudia Sträter Loose fit jumpsuit met V-hals en strikceintuur
      • 08720083126627
      1
      deal
      149.95 EUR
    • Claudia Sträter Loose fit jumpsuit met slangenprint en overslag
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182893378.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182899805.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182899806.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183135812.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187779492.jpg
      Claudia Sträter Claudia Sträter Loose fit jumpsuit met slangenprint en overslag Loose fit jumpsuit met slangenprint en overslag Loose fit jumpsuit met slangenprint en overslag Loose fit jumpsuit met slangenprint en overslag (2)
      Claudia Sträter Loose fit jumpsuit met slangenprint en overslag
      • 08720083071323
      1
      deal
      193.90 EUR
    • Claudia Sträter Straight fit jumpsuit van jersey met ceintuur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186228929.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186228990.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/181289241.jpg
      Claudia Sträter Claudia Sträter Straight fit jumpsuit van jersey met ceintuur Straight fit jumpsuit van jersey met ceintuur Straight fit jumpsuit van jersey met ceintuur Straight fit jumpsuit van jersey met ceintuur (2)
      Claudia Sträter Straight fit jumpsuit van jersey met ceintuur
      • 08720083126443
      1
      deal
      199.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Multi DEFAULT
        • multi
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Agu (agu)
      • Ajc (ajc)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Alessa W. (alessa_w_)
      • AllSaints (allsaints)
      • America Today (america_today)
      • Aniston (aniston)
      • Anytime (anytime)
      • Apricot (apricot)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Babyface (babyface)
      • Bampidano (bampidano)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • BOSS (boss)
      • Buffalo (buffalo)
      • C&A (c_a)
      • Carpet City (carpet_city)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CKS (cks)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Comma (comma)
      • Cream (cream)
      • Création L (cre_ation_l)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Desigual (desigual)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dirkje (dirkje)
      • DJ Dutchjeans (dj_dutchjeans)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Forever New (forever_new)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Freeman T. Porter (freeman_t_porter)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • GUESS (guess)
      • HARPER & YVE (harper_yve)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • IMAGINE (imagine)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • Josh V (josh_v)
      • Kiddo (kiddo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidz-Art (kidz_art)
      • Koko Noko (koko_noko)
      • Lady (lady)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Le Chic (le_chic)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lingadore (lingadore)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LMTD (lmtd)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • LOOXS (looxs)
      • LTB (ltb)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • MAYCE Girlslabel (mayce_girlslabel)
      • Melrose (melrose)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Mona (mona)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • NA-KD (na_kd)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nobell (nobell)
      • NoBell' (nobell_)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Opus (opus)
      • Paprika (paprika)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quapi (quapi)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Queenkerosin (queenkerosin)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • Roxy (roxy)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sandro (sandro)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sheego (sheego)
      • Simply Be (simply_be)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • Snurk (snurk)
      • Someday (someday)
      • Someone (someone)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Superdry (superdry)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • TOP-itm (top_itm)
      • Tramontana (tramontana)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanilia (vanilia)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Voodoo Vixen (voodoo_vixen)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Winshape (winshape)
      • Yesta (yesta)
      • Your Wishes (your_wishes)
      • Z8 (z8)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
    • Prijs (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 50 (price_2)
      • € 50 - € 90 (price_3)
      • ≥ € 90 (price_4)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl