x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Levi's Jeans '501 ORIGINAL FIT'

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Levi's Jeans '501 ORIGINAL FIT'
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Levi's Jeans '501 ORIGINAL FIT'
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Levi's Jeans '501 ORIGINAL FIT'
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105759255.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223574574.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227854614.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88918073.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163586923.jpg?ts=1
Levi's Levi's Jeans '501 ORIGINAL FIT' Jeans '501 ORIGINAL FIT' Jeans '501 ORIGINAL FIT' 501 high rise straight leg jeans in donkere wassing (1)
  • 05412456006737
10
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Pasvorm: Normale pasvorm, Straight
    • Motief: Monochroom
  • Design
    • Kleur: Blauw
    • Materiaal: Textiel, Katoen
    • Hakhoogte (cm): 0 cm
  • Maat
    • Kledingmaat: 31
  • Technische details
    • Duurzaam design: Ja
  • 74.17 109.95 EUR 10
    4
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De originele jeans sinds 1873 De originele jeans met rechte pasvorm Echte Amerikaanse stijl Een leeg canvas voor jouw stijl Gemaakt met w...74.17, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Levi's - s 501 Broek Regular Fit Donkerblauw - W 31 - L 32 - Regular-fit75.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      501 high rise straight leg jeans in donkere wassing109.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • De Bijenkorf Amsterdam De Bijenkorf Amsterdam
      5.6 (1)
      501 high rise straight leg jeans in donkere wassing109.95, 4.895270600000001, 52.37375309999999 HIGH
      7
  • 0 0
    • s.Oliver slim fit jeans grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173909044.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212008095.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212008096.jpg?ts=1
      s.Oliver s.Oliver slim fit jeans grijs slim fit jeans grijs slim fit jeans grijs s.Oliver Dames Jeans - Maat W30 X L30 (1)
      s.Oliver slim fit jeans grijs
      • 04063614070926
      1
      deal
    • s.Oliver slim fit jeans blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174448464.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183121874.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183123066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183312263.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183123064.jpg?ts=1
      s.Oliver s.Oliver slim fit jeans blauw slim fit jeans blauw slim fit jeans blauw s.Oliver Heren Jeans - Maat W34 X L32 (1)
      s.Oliver slim fit jeans blauw
      • 04063615029589
      1
      deal
    • HUGO BOSS Sestart 1 Joggingbroek Broek - Mannen - grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200956921.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212724986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203203787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200869083.jpg?ts=1
      HUGO BOSS HUGO BOSS Sestart 1 Joggingbroek Broek - Mannen - grijs Sestart 1 Joggingbroek Broek - Mannen - grijs Sestart 1 Joggingbroek Broek - Mannen - grijs Hugo Boss Hugo Boss Sestart 1 Joggingbroek Broek - Mannen - grijs (1)
      HUGO BOSS Sestart 1 Joggingbroek Broek - Mannen - grijs
      • 04043201002103
      1
    • Denham Spray Pd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220515284.jpg?ts=1
      Denham Denham Spray Pd Spray Pd Spray Pd Spray Pd (1)
      Denham Spray Pd
      • 08719567091902
      1
    • Maat (kledingmaat):
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 80.54
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 80.54
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 80.54
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 80.54
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 75.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 75.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 75.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 75.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 75.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 75.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 75.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 75.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 75.49
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 90.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 70.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 70.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 70.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 70.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 70.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 70.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 70.94
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 70.94
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 75.22
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 75.22
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 75.22
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 74.17
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 74.17
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 74.17
    • partner@vergelijk.nl