x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Circle of trust jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Circle of trust jeans kopen

    • Circle of trust jeans

      2. Bewustwording door bijdrage milieu.

      3. Bewust produceren en ondersteunen van fabrieken om dit te doen

        

      Twijfel je nog of je een spijkerbroek van Cirle of Trust wil aanschaffen? De zeer betaalbare prijs is dan iets dat je makkelijk over de streep zal krijgen.

    0 - 3
    • Circle of trust skinny fit jeans Grijs 29
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131514615.jpg
      Circle of trust Circle of trust skinny fit jeans Grijs 29 skinny fit jeans Grijs 29 skinny fit jeans Grijs 29 Circle of Trust skinny fit jeans. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'grijs'. Het product is gemaakt van 64% katoen/31% polyester/3% viscose/2% spandex. Probeer jouw Circle of Trust skinny fit jeans rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Circle of trust skinny fit jeans Grijs 29
      • 08718659311591
      1
      most_sold
      99.95 EUR
    • Circle of trust skinny fit jeans Poppy Blauw 30
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131514297.jpg
      Circle of trust Circle of trust skinny fit jeans Poppy Blauw 30 skinny fit jeans Poppy Blauw 30 skinny fit jeans Poppy Blauw 30 Circle of Trust skinny fit jeans Poppy. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'blauw'. Het product is gemaakt van 98% katoen/2% spandex. Probeer jouw Circle of Trust skinny fit jeans Poppy rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Circle of trust skinny fit jeans Poppy Blauw 30
      • 08718659311485
      1
      89.95 EUR
    • Circle of trust regular fit jeans D'nimes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132644802.jpg
      Circle of trust Circle of trust regular fit jeans D'nimes regular fit jeans D'nimes regular fit jeans D'nimes Circle of Trust regular fit jeans D'nimes. Het artikel is uitgevoerd in de kleur 'blauw'. Het product is gemaakt van 98% katoen/2% spandex. Probeer jouw Circle of Trust regular fit jeans D'nimes rustig thuis uit. Niet goed? Gratis retour. Achteraf betalen mogelijk! (1)
      Circle of trust regular fit jeans D'nimes
      • 08718659311041
      1
      99.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Bootcut (bootcut)
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
      • Straight (straight)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 3XL (3xl)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 23x24 (23x24)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29/36 (29_36)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 34-38 (34_38)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 44/32 (44_32)
      • 44/36 (44_36)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/34 (46_34)
      • 46/47 (46_47)
      • 48 (48)
      • 48/32 (48_32)
      • 48/34 (48_34)
      • 50 (50)
      • 50/32 (50_32)
      • 52 (52)
      • 52/32 (52_32)
      • 54/32 (54_32)
      • 56 (56)
      • 56/68 (56_68)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 68/80 (68_80)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • Onesize (onesize)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2nd day (2nd_day)
      • 247 Jeans (247_jeans)
      • !Solid (_solid)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Adelina (adelina)
      • ADIA (adia)
      • AGOLDE (agolde)
      • Ajc (ajc)
      • Alberto (alberto)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Amsterdenim (amsterdenim)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Aniston (aniston)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arizona (arizona)
      • Arrested (arrested)
      • Ascari (ascari)
      • B.young (b_young)
      • Babista (babista)
      • Babyface (babyface)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Basler (basler)
      • Bench (bench)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Bianco (bianco)
      • Bik bok (bik_bok)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • Blue frog (blue_frog)
      • Blue Monkey (blue_monkey)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boohoo (boohoo)
      • Boss Business (boss_business)
      • Boss green (boss_green)
      • Boston Park (boston_park)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Brooker (brooker)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brühl (bru_hl)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • C&A (c_a)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Cecil (cecil)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cheer (cheer)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Ciso (ciso)
      • CKS (cks)
      • Claire Woman (claire_woman)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Coccara (coccara)
      • Colorado Denim (colorado_denim)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Comma (comma)
      • Cosma (cosma)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • Crosshatch (crosshatch)
      • Culture (culture)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Desires (desires)
      • DIDI (didi)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Dollywood (dollywood)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Drykorn (drykorn)
      • Eastwind (eastwind)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Eksept (eksept)
      • Element (element)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Enjoy (enjoy)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Eurex by brax (eurex_by_brax)
      • Even&odd (even_odd)
      • Expresso (expresso)
      • Fornarina (fornarina)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freeman T. Porter (freeman_t_porter)
      • Freequent (freequent)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gang (gang)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Gas (gas)
      • Gebe (gebe)
      • GeBe Maternity (gebe_maternity)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gin Tonic (gin_tonic)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • Greystone (greystone)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Gwynedds (gwynedds)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hema (hema)
      • Hermann Lange (hermann_lange)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Il dolce (il_dolce)
      • Imps&elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Jette (jette)
      • Joe browns (joe_browns)
      • John devin (john_devin)
      • John F. Gee (john_f_gee)
      • Joker (joker)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Khujo (khujo)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • Klingel (klingel)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Lauren Woman (lauren_woman)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lisette L (lisette_l)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • LMTD (lmtd)
      • Lois (lois)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Me too (me_too)
      • Mel Ivy (mel_ivy)
      • Melrose (melrose)
      • Men Plus (men_plus)
      • Meyer (meyer)
      • Miamoda (miamoda)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo® (minymo_)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Miss Sixty (miss_sixty)
      • Missguided (missguided)
      • Momokrom (momokrom)
      • moony mood (moony_mood)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Mustang (mustang)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Navigazione (navigazione)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • NickJean (nickjean)
      • Nikkie (nikkie)
      • No Secret (no_secret)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • Norr (norr)
      • North 56 4 (north_56_4)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • Object (object)
      • Oklahoma Jeans (oklahoma_jeans)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • OTTO (otto)
      • OUI (oui)
      • Paddock's (paddock_s)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Pionier (pionier)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Promiss (promiss)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R-Neal (r_neal)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Raphaela By Brax (raphaela_by_brax)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Replay (replay)
      • Replika (replika)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Roxy (roxy)
      • Rusty neal (rusty_neal)
      • RVCA (rvca)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Scotch Rbelle (scotch_rbelle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Sevenoneseven (sevenoneseven)
      • Sheego (sheego)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Small Rags (small_rags)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • STACCATO (staccato)
      • Stedman (stedman)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steps (steps)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Stooker Women (stooker_women)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Timezone (timezone)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • True Religion (true_religion)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twintip (twintip)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Venice beach (venice_beach)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Vivance active (vivance_active)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yesta (yesta)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Yurban (yurban)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zoe Karssen (zoe_karssen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl