x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Circle of trust jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Circle of trust jeans kopen

    • Circle of trust jeans

      2. Bewustwording door bijdrage milieu.

      3. Bewust produceren en ondersteunen van fabrieken om dit te doen

        

      Twijfel je nog of je een spijkerbroek van Cirle of Trust wil aanschaffen? De zeer betaalbare prijs is dan iets dat je makkelijk over de streep zal krijgen.

    0 - 6
    • Circle of trust Poppy skinny fit jeans Damaged charcoal 28
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/118155503.jpg
      Circle of trust Poppy skinny fit jeans Damaged charcoal 28 (1)
      Circle of trust Poppy skinny fit jeans Damaged charcoal 28
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      49.9500, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      49.9500, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      deal
    • Circle of trust skinny fit jeans Grijs 27
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/131514615.jpg
      Circle of trust skinny fit jeans Grijs 27 (1)
      Circle of trust skinny fit jeans Grijs 27
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Circle of trust skinny fit jeans Poppy Blauw 29
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/131514297.jpg
      Circle of trust skinny fit jeans Poppy Blauw 29 (1)
      Circle of trust skinny fit jeans Poppy Blauw 29
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Circle of trust skinny fit jeans Poppy Lichtblauw 32
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/132260507.jpg
      Circle of trust skinny fit jeans Poppy Lichtblauw 32 (1)
      Circle of trust skinny fit jeans Poppy Lichtblauw 32
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Circle of trust regular fit jeans D'nimes Blauw 32
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/132644802.jpg
      Circle of trust regular fit jeans D'nimes Blauw 32 (1)
      Circle of trust regular fit jeans D'nimes Blauw 32
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Circle of trust D'nimes skinny fit jeans Washed up blue 33
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/118738664.jpg
      Circle of trust D'nimes skinny fit jeans Washed up blue 33 (1)
      Circle of trust D'nimes skinny fit jeans Washed up blue 33
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.596189017946102 (657)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.82/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
      • Straight (straight)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 6XL (6xl)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 23x24 (23x24)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29/36 (29_36)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34-38 (34_38)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 44/32 (44_32)
      • 44/36 (44_36)
      • 46 (46)
      • 46/30 (46_30)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/34 (46_34)
      • 48 (48)
      • 48/30 (48_30)
      • 48/32 (48_32)
      • 48/34 (48_34)
      • 50 (50)
      • 50/32 (50_32)
      • 52 (52)
      • 52/32 (52_32)
      • 54 (54)
      • 54/32 (54_32)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 157/164 (157_164)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • 182 (182)
      • L (l)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • Onesize (onesize)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
      • XXXL (xxxl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Crème (cre_me)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Merk (brand):
      • !Solid (_solid)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • ABOUT YOU (about_you)
      • Adelina (adelina)
      • ADIA (adia)
      • Ajc (ajc)
      • Alba moda (alba_moda)
      • Alberto (alberto)
      • America Today (america_today)
      • America Today Junior (america_today_junior)
      • Amsterdenim (amsterdenim)
      • Amy vermont (amy_vermont)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Aniston (aniston)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arizona (arizona)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Arrested (arrested)
      • Artigiano (artigiano)
      • Ascari (ascari)
      • B.young (b_young)
      • Babista (babista)
      • Babyface (babyface)
      • Baker Bridge (baker_bridge)
      • Banana republic (banana_republic)
      • Basler (basler)
      • Bench (bench)
      • Betty & Co (betty_co)
      • BETTY BARCLAY (betty_barclay)
      • Bianco (bianco)
      • Bik bok (bik_bok)
      • Billabong (billabong)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blend (blend)
      • Blue frog (blue_frog)
      • Blue Monkey (blue_monkey)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue rebel (blue_rebel)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bogner (bogner)
      • Bonita (bonita)
      • Boohoo (boohoo)
      • Boss green (boss_green)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brax (brax)
      • Bright jeans (bright_jeans)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Brooker (brooker)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brühl (bru_hl)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • C&A (c_a)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Cecil (cecil)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cheer (cheer)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • Ciso (ciso)
      • Cks (cks)
      • Claire Woman (claire_woman)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Coccara (coccara)
      • Colorado Denim (colorado_denim)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Comma (comma)
      • Coolcat (coolcat)
      • Corley (corley)
      • Cosma (cosma)
      • Country line (country_line)
      • Cream (cream)
      • Crosshatch (crosshatch)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • Dc-shoes (dc_shoes)
      • Desigual (desigual)
      • Desires (desires)
      • Dickies (dickies)
      • DIDI (didi)
      • Diesel (diesel)
      • Dirkje (dirkje)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DMG (dmg)
      • Dockers (dockers)
      • Dollywood (dollywood)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Dress In (dress_in)
      • Drykorn (drykorn)
      • Duke London (duke_london)
      • Ecko unltd. (ecko_unltd_)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eksept (eksept)
      • Element (element)
      • Enjoy (enjoy)
      • Esprit (esprit)
      • Eurex by brax (eurex_by_brax)
      • Even&odd (even_odd)
      • Expresso (expresso)
      • Flashlights (flashlights)
      • Fornarina (fornarina)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gabbiano (gabbiano)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Geisha (geisha)
      • Gin Tonic (gin_tonic)
      • Glamorous (glamorous)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • Greystone (greystone)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hermann Lange (hermann_lange)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Il dolce (il_dolce)
      • Imperial (imperial)
      • Imps & Elfs (imps_elfs)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jette (jette)
      • Joe browns (joe_browns)
      • John devin (john_devin)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Just rhyse (just_rhyse)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Khujo (khujo)
      • King Kerosin (king_kerosin)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura kent (laura_kent)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Laurèl (laure_l)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lerros (lerros)
      • LE TEMPS DES CERISES (le_temps_des_cerises)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Lisette L (lisette_l)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • LMTD (lmtd)
      • Lois (lois)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Ltb (ltb)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc o'polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Mel Ivy (mel_ivy)
      • Melrose (melrose)
      • Men Plus (men_plus)
      • Me too (me_too)
      • Meyer (meyer)
      • Miamoda (miamoda)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo® (minymo_)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • Momokrom (momokrom)
      • Mona (mona)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mustang (mustang)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Navigazione (navigazione)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • New Look Curves (new_look_curves)
      • NickJean (nickjean)
      • NIK&NIK (nik_nik)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • North 56.4 (north_56_4)
      • No Secret (no_secret)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Oklahoma Jeans (oklahoma_jeans)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • OTTO (otto)
      • Paddock's (paddock_s)
      • Paola (paola)
      • Paprika (paprika)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Persona by Marina Rinaldi (persona_by_marina_rinaldi)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre cardin (pierre_cardin)
      • Pionier (pionier)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Promiss (promiss)
      • Puma (puma)
      • Purewhite (purewhite)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R-Neal (r_neal)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Raphaela By Brax (raphaela_by_brax)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • REELL (reell)
      • Reell jeans (reell_jeans)
      • Relaxed by Toni (relaxed_by_toni)
      • Replay (replay)
      • Replika (replika)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Review (review)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rocawear (rocawear)
      • Roxy (roxy)
      • Rusty neal (rusty_neal)
      • RVCA (rvca)
      • S.oliver (s_oliver)
      • S.oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sara lindholm (sara_lindholm)
      • Satrday. (satrday_)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sheegotit (sheegotit)
      • Sik Silk (sik_silk)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Small Rags (small_rags)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • STACCATO (staccato)
      • Steps (steps)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Stooker Women (stooker_women)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tigha (tigha)
      • Timezone (timezone)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Twintip (twintip)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vegaoo (vegaoo)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whkmp'S Own (whkmp_s_own)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yesta (yesta)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Patroon (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Bont (bont)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Gemêleerd (geme_leerd)
      • Gestipt (gestipt)
      • Gestreept (gestreept)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Ruit (ruit)
      • Sterren (sterren)
      • Tekst (tekst)
      • Tie-dye/dip-dye (tie_dye_dip_dye)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl