x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er jeans verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Circle of trust jeans

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in jeans categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    Circle of trust jeans kopen

    • Circle of trust jeans

      2. Bewustwording door bijdrage milieu.

      3. Bewust produceren en ondersteunen van fabrieken om dit te doen

        

      Twijfel je nog of je een spijkerbroek van Cirle of Trust wil aanschaffen? De zeer betaalbare prijs is dan iets dat je makkelijk over de streep zal krijgen.

    0 - 1
    • Circle of trust Poppy skinny fit jeans Damaged charcoal 33
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116666358.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/118155503.jpg
      Circle of trust Poppy skinny fit jeans Damaged charcoal 33 (1)
      Circle of trust Poppy skinny fit jeans Damaged charcoal 33
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      74.9500, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      74.9500, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      deal
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Scotch & Soda DEFAULT
        • scotch_soda
      • Levi's DEFAULT
        • levi_s
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Diesel DEFAULT
        • diesel
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Heren (heren)
      • Dames (dames)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • Meer dan €150 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Bootcut (bootcut)
      • Boyfriend jeans (boyfriend_jeans)
      • Loose (loose)
      • Mom jeans (mom_jeans)
      • Skinny (skinny)
      • Slim (slim)
      • Straight (straight)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Maat (kledingmaat):
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 24 (24)
      • 25x26 (25x26)
      • 27x28 (27x28)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 29/36 (29_36)
      • 29x30 (29x30)
      • 30 (30)
      • 30/31 (30_31)
      • 30/36 (30_36)
      • 31 (31)
      • 31/36 (31_36)
      • 31x30 (31x30)
      • 32 (32)
      • 32/36 (32_36)
      • 32/38 (32_38)
      • 33 (33)
      • 33x30 (33x30)
      • 33x38 (33x38)
      • 34 (34)
      • 34-38 (34_38)
      • 34/30 (34_30)
      • 34/36 (34_36)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 38/30 (38_30)
      • 40 (40)
      • 40/30 (40_30)
      • 40/32 (40_32)
      • 40/34 (40_34)
      • 40/36 (40_36)
      • 42 (42)
      • 42/30 (42_30)
      • 42/32 (42_32)
      • 42/36 (42_36)
      • 44 (44)
      • 44/30 (44_30)
      • 44/32 (44_32)
      • 44/36 (44_36)
      • 46 (46)
      • 46/30 (46_30)
      • 46/32 (46_32)
      • 46/34 (46_34)
      • 48 (48)
      • 48/30 (48_30)
      • 48/32 (48_32)
      • 48/34 (48_34)
      • 50 (50)
      • 50/32 (50_32)
      • 52 (52)
      • 52/32 (52_32)
      • 54 (54)
      • 54/32 (54_32)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 100 (100)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • Onesize (onesize)
      • S (s)
      • S/M (s_m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Crème (cre_me)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Jute (jute)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyetheen PE (polyetheen_pe)
      • Polyethylene (polyethylene)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Stretch (stretch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Merk (brand):
      • !Solid (_solid)
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • 2nd day (2nd_day)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • ADIA (adia)
      • Adidas (adidas)
      • AGOLDE (agolde)
      • Ajc (ajc)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alberto (alberto)
      • Almgwand (almgwand)
      • America Today (america_today)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Aniston (aniston)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arizona (arizona)
      • Arrested (arrested)
      • Artigiano (artigiano)
      • Ascari (ascari)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • Babista (babista)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Betty & Co (betty_co)
      • BETTY BARCLAY (betty_barclay)
      • Bianco (bianco)
      • Bik bok (bik_bok)
      • Billabong (billabong)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blend (blend)
      • Blue frog (blue_frog)
      • Blue Monkey (blue_monkey)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bogner (bogner)
      • Bonita (bonita)
      • Boohoo (boohoo)
      • Boss green (boss_green)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brax (brax)
      • Bright jeans (bright_jeans)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Brooker (brooker)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brühl (bru_hl)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • C&A (c_a)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Jeans (carrera_jeans)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Cecil (cecil)
      • Chasin' (chasin_)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Checker (checker)
      • Cheer (cheer)
      • Cimarron (cimarron)
      • Cinque (cinque)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Circle of trust (circle_of_trust)
      • CKS (cks)
      • Claire Woman (claire_woman)
      • Class international (class_international)
      • Claudia sträter (claudia_stra_ter)
      • Club Of Comfort (club_of_comfort)
      • Coccara (coccara)
      • Colorado Denim (colorado_denim)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Coolcat (coolcat)
      • Corley (corley)
      • Cosma (cosma)
      • Country line (country_line)
      • Cream (cream)
      • Crosshatch (crosshatch)
      • Cross jeans (cross_jeans)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Denham (denham)
      • Desigual (desigual)
      • Dickies (dickies)
      • DIDI (didi)
      • Diesel (diesel)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DMG (dmg)
      • Dollywood (dollywood)
      • Dr. denim (dr_denim)
      • Dress In (dress_in)
      • Drykorn (drykorn)
      • Ecko unltd. (ecko_unltd_)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Eurex by brax (eurex_by_brax)
      • Even&odd (even_odd)
      • Expresso (expresso)
      • Flashlights (flashlights)
      • Fornarina (fornarina)
      • Frapp (frapp)
      • Freeman T. Porter (freeman_t_porter)
      • Freequent (freequent)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • G-Star (g_star)
      • Gang (gang)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gardeur (gardeur)
      • Gas (gas)
      • Geisha (geisha)
      • Gin Tonic (gin_tonic)
      • Glücksstern (glu_cksstern)
      • Greystone (greystone)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hermann Lange (hermann_lange)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Ichi (ichi)
      • Il dolce (il_dolce)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Jan Vanderstorm (jan_vanderstorm)
      • Jette (jette)
      • Joe browns (joe_browns)
      • John devin (john_devin)
      • JOOP! (joop_)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Just rhyse (just_rhyse)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjbrand (kjbrand)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Lee (lee)
      • Lerros (lerros)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Line 8 (levi_s_line_8)
      • Lindbergh (lindbergh)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lisette L (lisette_l)
      • Lisette L. (lisette_l_)
      • LMTD (lmtd)
      • Lois (lois)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • LTB (ltb)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Mac broeken (mac_broeken)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Man'S World (man_s_world)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marjo (marjo)
      • Mavi (mavi)
      • Mavi Jeans (mavi_jeans)
      • Mbym (mbym)
      • Mel Ivy (mel_ivy)
      • Melrose (melrose)
      • Men Plus (men_plus)
      • Meyer (meyer)
      • Miamoda (miamoda)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • Miss Sixty (miss_sixty)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mustang (mustang)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • Navigazione (navigazione)
      • Neuw (neuw)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • No-excess (no_excess)
      • Noisy May (noisy_may)
      • NOP (nop)
      • Noppies (noppies)
      • North 56.4 (north_56_4)
      • No Secret (no_secret)
      • Nudie jeans (nudie_jeans)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Nydj (nydj)
      • Object (object)
      • October (october)
      • Oklahoma Jeans (oklahoma_jeans)
      • Oneill (oneill)
      • One teaspoon (one_teaspoon)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • OTTO (otto)
      • Paddock's (paddock_s)
      • Paola (paola)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Pierre cardin (pierre_cardin)
      • Pionier (pionier)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Pme (pme)
      • Produkt (produkt)
      • Promiss (promiss)
      • Purewhite (purewhite)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R-Neal (r_neal)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Raphaela By Brax (raphaela_by_brax)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Relaxed by Toni (relaxed_by_toni)
      • Replay (replay)
      • Replika (replika)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Review (review)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Roger Kent (roger_kent)
      • Roxy (roxy)
      • Rusty neal (rusty_neal)
      • RVCA (rvca)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Satrday. (satrday_)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sheegotit (sheegotit)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Steps (steps)
      • Stone Kids (stone_kids)
      • Stooker Women (stooker_women)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Tamaris (tamaris)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Timezone (timezone)
      • TOGETHER (together)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Toni (toni)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Trueprodigy (trueprodigy)
      • True Religion (true_religion)
      • Twintip (twintip)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yesta (yesta)
      • YOURTURN (yourturn)
      • Yurban (yurban)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Patroon (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Bont (bont)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Fotoprint (fotoprint)
      • Gemêleerd (geme_leerd)
      • Gestreept (gestreept)
      • Krijtstreepje (krijtstreepje)
      • Logo (logo)
      • Paisley (paisley)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Ruit (ruit)
      • Sterren (sterren)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl