x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Western Digital WD NAS - 6TB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Western Digital WD NAS - 6TB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Western Digital WD NAS - 6TB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Western Digital WD NAS - 6TB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141292761.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141292760.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137689808.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140543237.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135334010.jpg?ts=1
Western Digital Western Digital WD NAS - 6TB WD NAS - 6TB WD NAS - 6TB Western Digital Network - Interne harde schijf - 6 TB (1)
  • 05054484766063
  • 00718037829913
  • 04053162528215
  • WDBMMA0060HNC-ERSN
  • WDBMMA0060HNCERSN
  • 2360823
3
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 6000 GB
  • Technische details
    • Drive, omvang buffer: 64 MB
    • Spanning bij werking: 5 V
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: SATA, Serial ATA III
  • Design
    • Kleur: Rood
  • Inhoud van de verpakking
    • Adapter opslagschijf inbegrepen: Nee
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: sATA III, sATA II
  • 192.61 253.00 EUR 3
    3
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      6 TB Grootte Kleur: Rood192.61, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Western Digital Network - Interne harde schijf - 6 TB197.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Omdat NAS-systemen bijzondere hoge eisen stellen aan harde schijven heeft Western Digital hun Red-schijven speciaal voor dit doel ontwikk...
      227.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126276315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149475739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208550077.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107474288.jpg?ts=1
      DJI DJI Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Het DJI CINESSD Station kan worden gebruikt worden om de CINESSD aan een computer te koppelen en zo eenvoudig en snel de data over te zetten. (1)
      DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • 06958265141003
      • 06958265141010
      • 3939360
      • CP.BX.000176
      • 3939239
      • CP.BX.000177
      1
      deal
    • Western Digital WD Green M.2 240GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137689518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106906412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203482753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148152512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144679850.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB Western Digital 240GB M.2 SATA3 WD Green (1)
      Western Digital WD Green M.2 240GB
      • 00718037858845
      • 9913044
      • WDS240G2G0B
      2
      deal
    • Integral P5 480GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151883152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147106677.jpg?ts=1
      Integral Integral P5 480GB P5 480GB P5 480GB Integral INSSD480GS625P5 internal solid state drive 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC (1)
      Integral P5 480GB
      • 05055288439801
      2
    • Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133123150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182783939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237050353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155341186.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB Verbeter de pc-prestaties Plan voor de toekomst Vertrouw op WD Eenvoudig Back-Ups Maken En Upgrades Uitvoeren Technologie Om Uw Gegevens Te Helpen Beveiligen (1)
      Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • 04053162959101
      • 00718037840147
      • 04016139004204
      • 03540260138015
      • 08032976102107
      • 00785528223512
      • WD10EZRZ
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 219.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 168.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 168.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 159.42
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 152.58
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 159.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 155.19
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 167.42
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 167.42
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 154.31
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 152.58
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 152.58
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 152.58
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 155.19
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 152.58
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 152.58
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 152.58
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 152.58
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 152.58
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 154.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 154.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 154.49
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 154.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 154.49
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 161.49
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 173.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 192.61
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 183.43
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 192.61
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 192.61
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 197.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 183.43
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 183.43
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 183.43
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 183.43
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 167.45
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 167.45
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 167.45
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 167.45
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 167.45
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 183.43
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 183.43
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 167.45
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 167.45
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 167.45
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 167.45
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 167.45
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 167.45
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 167.45
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 192.61
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 192.61
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 192.61
    • partner@vergelijk.nl