x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495650.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133123150.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182783939.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237050353.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155341186.jpg?ts=1
Western Digital Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB Verbeter de pc-prestaties Plan voor de toekomst Vertrouw op WD Eenvoudig Back-Ups Maken En Upgrades Uitvoeren Technologie Om Uw Gegevens Te Helpen Beveiligen (1)
  • 04053162959101
  • 00718037840147
  • 04016139004204
  • 03540260138015
  • 08032976102107
  • 00785528223512
  • WD10EZRZ
4
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 1000 GB
    • Opslag media: HDD
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: 3.5 inch inch
  • Technische details
    • Drive, omvang buffer: 64 MB
    • Rotatiesnelheid: 5400 rpm
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: SATA, Serial ATA III
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 101.6 mm
    • Diepte product: 147 mm
    • Gewicht product: 450 g
    • Hoogte: 26.1 mm
  • Design
    • Kleur: Wit
  • publishing
    • Introductiejaar: 2015
  • 42.88 65.95 EUR 4
    4
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Verbeter de pc-prestaties Plan voor de toekomst Vertrouw op WD Eenvoudig Back-Ups Maken En Upgrades Uitvoeren Technologie Om Uw Gegevens ...42.88, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      Gemakkelijk te herkennen kleuren WD heeft zijn opslagassortiment opgedeeld in gemakkelijk te herkennen kleuren waarmee klanten de macht h...
      44.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891432021899005 (1046)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De WD Blue WD10EZRZ 1TB is een 3,5 inch interne harde schijf waarmee je de opslagcapaciteit van je desktop pc uitbreidt. Deze schijf heef...58.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De WD Blue levert razendsnelle en ultra-stille prestaties hand in hand met een laag stroomverbruik. Bovendien zijn ze ontworpen met robuu...65.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126276315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149475739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208550077.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107474288.jpg?ts=1
      DJI DJI Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Het DJI CINESSD Station kan worden gebruikt worden om de CINESSD aan een computer te koppelen en zo eenvoudig en snel de data over te zetten. (1)
      DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • 06958265141003
      • 06958265141010
      • 3939360
      • CP.BX.000176
      • 3939239
      • CP.BX.000177
      1
      deal
    • Western Digital WD Green M.2 240GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137689518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106906412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203482753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148152512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144679850.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB Western Digital 240GB M.2 SATA3 WD Green (1)
      Western Digital WD Green M.2 240GB
      • 00718037858845
      • 9913044
      • WDS240G2G0B
      2
      deal
    • Integral P5 480GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151883152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147106677.jpg?ts=1
      Integral Integral P5 480GB P5 480GB P5 480GB Integral INSSD480GS625P5 internal solid state drive 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC (1)
      Integral P5 480GB
      • 05055288439801
      2
    • Samsung PM9A1 SSD PCIe 4.0 NVMe M.2 - 2TB (BULK)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198510588.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172230452.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212493826.jpg?ts=1
      Samsung Samsung PM9A1 SSD PCIe 4.0 NVMe M.2 - 2TB (BULK) PM9A1 SSD PCIe 4.0 NVMe M.2 - 2TB (BULK) PM9A1 SSD PCIe 4.0 NVMe M.2 - 2TB (BULK) Samsung PM9A1 M.2 2000 GB PCI Express 4.0 TLC NVMe (1)
      Samsung PM9A1 SSD PCIe 4.0 NVMe M.2 - 2TB (BULK)
      • 04260580375820
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 44.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 44.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 44.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 44.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 42.88
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 42.88
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 42.88
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 42.88
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 42.88
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 42.88
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 42.88
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 42.88
    • partner@vergelijk.nl