x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Western Digital WD Black WD2003FZEX 2 TB V2

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Western Digital WD Black WD2003FZEX 2 TB V2
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Western Digital WD Black WD2003FZEX 2 TB V2
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Western Digital WD Black WD2003FZEX 2 TB V2
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159240.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137528730.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137528738.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137528744.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137528735.jpg?ts=1
Western Digital Western Digital WD Black WD2003FZEX 2 TB V2 WD Black WD2003FZEX 2 TB V2 WD Black WD2003FZEX 2 TB V2 Gemakkelijk te herkennen kleuren WD heeft zijn opslagassortiment opgedeeld in gemakkelijk te herkennen kleuren waarmee klanten de macht hebben om het juiste product voor hun behoeften te kiezen. WD Blue voor elke dag. WD Green voor capaciteit. WD Black voor prestaties. WD Red voor NAS (netwerkopslag). En WD Purple voor bewaking. WD biedt meer dan een harde schijf voor alle doeleinden. WD biedt keuze en het leveren van die keuze drijft alles wat we doen. Maximale prestaties.Verfijnde prestatie... (1)
  • 04053162384514
  • 00718037810553
  • 07612392244530
  • 00804066533218
  • 05499999024756
  • 00724627241355
  • WD2003FZEX
6
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 2000 GB
    • Opslag media: HDD
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: 3.5 inch inch
  • Technische details
    • Drive, omvang buffer: 64 MB
    • Rotatiesnelheid: 7200 rpm
    • Component for: Desktop
    • Spanning bij werking: 5 V
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: Serial ATA III, SATA
    • Start/stop-cycli: 300000
  • Algemene kenmerken
    • Aantal: 1
    • Garantie: 5 jaar
    • Geslacht: Heren
  • Omgevingscondities
    • Schok (buiten gebruik): 300 g
    • Schokbestendigheid: 30 g
    • Temperatuur bij opslag: -40 - 70 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 5 - 55 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 10.16 cm
    • Breedte: 101.6 mm
    • Diepte: 14.7 cm
    • Diepte product: 147 mm
    • Gewicht product: 600 g
    • Hoogte: 2.61 cm
    • Hoogte: 26.1 mm
  • Energie
    • Stroomverbruik (idle): 8.1 Watt
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
  • Inhoud van de verpakking
    • Adapter opslagschijf inbegrepen: Nee
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: sATA II, sATA III
  • publishing
    • Introductiejaar: 2013
  • 117.90 171.99 EUR 6
    6
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Maximale prestaties, hoge betrouwbaarheid en geavanceerde technologie, daarom ideaal voor alle soorten draagbare digitale apparaten, zoal...117.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Dectdirect.nl Dectdirect.nl
      Western Digital WD 2TB SATA III 64MB Desktop Black (WD2003FZEX)126.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Western Digital WD_Black - Interne harde schijf - 2 TB131.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      Gemakkelijk te herkennen kleuren WD heeft zijn opslagassortiment opgedeeld in gemakkelijk te herkennen kleuren waarmee klanten de macht h...149.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De WD Black serie hardeschijven zijn stabieler door de gebruikte no-touch head technologie, waardoor deze langer mee gaan en de StableTra...153.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891432021899005 (1046)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De WD Black WD2003FZEX 2 TB V2 is een 3,5 inch interne harde schijf speciaal voor gamers en grafische ontwerpers. De dual core processor ...171.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126276315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149475739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208550077.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107474288.jpg?ts=1
      DJI DJI Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Het DJI CINESSD Station kan worden gebruikt worden om de CINESSD aan een computer te koppelen en zo eenvoudig en snel de data over te zetten. (1)
      DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • 06958265141003
      • 06958265141010
      • 3939360
      • CP.BX.000176
      • 3939239
      • CP.BX.000177
      1
      deal
    • Western Digital WD Green M.2 240GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137689518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106906412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203482753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148152512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144679850.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB Western Digital 240GB M.2 SATA3 WD Green (1)
      Western Digital WD Green M.2 240GB
      • 00718037858845
      • 9913044
      • WDS240G2G0B
      2
      deal
    • Integral P5 480GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151883152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147106677.jpg?ts=1
      Integral Integral P5 480GB P5 480GB P5 480GB Integral INSSD480GS625P5 internal solid state drive 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC (1)
      Integral P5 480GB
      • 05055288439801
      2
    • Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133123150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182783939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237050353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155341186.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB Verbeter de pc-prestaties Plan voor de toekomst Vertrouw op WD Eenvoudig Back-Ups Maken En Upgrades Uitvoeren Technologie Om Uw Gegevens Te Helpen Beveiligen (1)
      Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • 04053162959101
      • 00718037840147
      • 04016139004204
      • 03540260138015
      • 08032976102107
      • 00785528223512
      • WD10EZRZ
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 119.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 119.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 119.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 119.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 119.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 119.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 119.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 119.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 130.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 100.01
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 106.52
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 113.96
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 113.96
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 113.96
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 117.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 117.90
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 117.90
    • partner@vergelijk.nl