x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Western Digital WD Desktop Performance - 1TB

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Western Digital WD Desktop Performance - 1TB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Western Digital WD Desktop Performance - 1TB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Western Digital WD Desktop Performance - 1TB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141347844.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141347845.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173702356.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121607149.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138579959.jpg?ts=1
Western Digital Western Digital WD Desktop Performance - 1TB WD Desktop Performance - 1TB WD Desktop Performance - 1TB Maximale prestaties, hoge betrouwbaarheid en geavanceerde technologie, daarom ideaal voor draagbare digitale apparaten van alle soorten zoals high-end notebooks, externe opslag, gaming-systemen, bladeservers en digitale mediaspelers De Dynamic Cache-technologie van WD verbetert de betrouwbaarheid en optimaliseert de prestaties Meegeleverde, bijv. Gratis gegevensdragerdienstprogramma's en migratietools ondersteunen je bij het wisselen van schijven. WD biedt toonaangevende 5-jarige ondersteuning WD Black met dual-core processor voor dubbele verwerkingsprestaties - perfect voor ultrasnel opladen van games of grote multimediabestanden Inhoud: WD Black SATA 3,5 inch harde schijf 1 TB high-performance harde schijf, Acronis True Image WD Edition, snelle installatiehandleiding. Modelnummer WDBSLA0010HNC-ERSN (1)
  • 04053162419827
  • 05054533714755
  • 00718037822563
  • WDBSLA0010HNC-ERSN
2
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 1000 GB
  • Technische details
    • Drive, omvang buffer: 64 MB
    • Rotatiesnelheid: 7200 rpm
    • Component for: Desktop
    • Spanning bij werking: 5 V
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: Serial ATA III
  • Inhoud van de verpakking
    • Adapter opslagschijf inbegrepen: Nee
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: sATA III, sATA II
  • 77.99 81.45 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Maximale prestaties, hoge betrouwbaarheid en geavanceerde technologie, daarom ideaal voor draagbare digitale apparaten van alle soorten z...77.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Western Digital Desktop Performance 3.5'' 1000 GB SATA III81.45, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Verbatim Store 'n' Go 256 GB Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237493816.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237493822.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222566322.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176550183.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225723524.jpg?ts=1
      Verbatim Verbatim Store 'n' Go 256 GB Zwart Store 'n' Go 256 GB Zwart Store 'n' Go 256 GB Zwart Verbatim Store n Go 256GB Portable SSD USB 3.2 (1)
      Verbatim Store 'n' Go 256 GB Zwart
      • 00023942532491
      1
    • Western Digital WD Green - 240GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140460582.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156133361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156133359.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156133360.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98747250.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Green - 240GB WD Green - 240GB WD Green - 240GB Western Digital Green SSD - Externe SSD M.2 - 240 GB (1)
      Western Digital WD Green - 240GB
      • 00718037853000
      • 3982651
      • WDS240G1G0B
      • 9105350
      1
    • Western Digital WD Blue SN570 NVMe SSD 2TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/250456414.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/254228929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219254982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/248034432.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Blue SN570 NVMe SSD 2TB WD Blue SN570 NVMe SSD 2TB WD Blue SN570 NVMe SSD 2TB WD Blue SN570 - Interne SSD - M.2 NVMe - 2TB (1)
      Western Digital WD Blue SN570 NVMe SSD 2TB
      • 00718037883854
      • WDS200T3B0C
      • 102054
      3
    • Transcend 220S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176557806.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166878204.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237502553.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237502549.jpg?ts=1
      Transcend Transcend 220S 220S 220S Transcend 220S 2 TB NVMe/PCIe M.2 SSD 2280 harde schijf M.2 NVMe PCIe 3.0 x4 Retail TS2TMTE220S (1)
      Transcend 220S
      • 00760557847731
      • TS2TMTE220S
      2
    • min
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 77.59
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 75.53
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 75.53
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 75.53
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 75.53
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 75.53
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 75.53
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 75.53
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 75.53
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 75.53
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 75.53
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 75.53
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 75.53
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 75.53
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 77.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 81.45
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 77.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Wed Dec 14 01:00:00 CET 2022 81.45
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 81.45
      • Sat Dec 17 01:00:00 CET 2022 77.99
      • Sun Dec 18 01:00:00 CET 2022 77.99
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 77.99
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 72.50
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Fri Dec 23 01:00:00 CET 2022 72.50
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 72.50
      • Wed Dec 28 01:00:00 CET 2022 78.14
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 78.14
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 78.14
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 78.14
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 78.14
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 77.99
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 77.99
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 77.99
    • partner@vergelijk.nl