x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Western Digital AV-25 WD10JUCT 1TB 2.5 5400tpm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Western Digital AV-25 WD10JUCT 1TB 2.5 5400tpm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Western Digital AV-25 WD10JUCT 1TB 2.5 5400tpm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Western Digital AV-25 WD10JUCT 1TB 2.5 5400tpm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182049069.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182783885.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137253253.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222006091.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147033082.jpg?ts=1
Western Digital Western Digital AV-25 WD10JUCT 1TB 2.5 5400tpm AV-25 WD10JUCT 1TB 2.5 5400tpm AV-25 WD10JUCT 1TB 2.5 5400tpm 24 x 7 betrouwbaarheid: ontworpen voor hoge temperaturen in omgevingen zoals PVR, DVR en IPTV systemen Verbeterde mogelijkheden voor foutcorrectie waardoor CE-klanten herstelopties kunnen krijgen SilkStream: Geoptimaliseerd voor vloeiende, continue digitale videoweergave van maximaal 12 gelijktijdige HD-streams. SilkStream is compatibel met de ATA-streaming-opdrachtset zodat CE-klanten standaard streamingbeheer kunnen gebruiken Stilte: Geluidsniveaus zijn geminimaliseerd tot minder dan één zo... (1)
  • 00460014000067
  • 00718037778440
  • 04053162363953
  • 07330381956133
  • 05711045336102
  • 04016138804850
  • 05415247003328
  • 05054533415393
  • WD10JUCT
2
  • Technische details
    • Drive, omvang buffer: 16 MB
    • Aantal inbegrepen producten: 1 stuks
    • Component for: Desktop
    • Intern: Ja
    • Overdrachtssnelheid: 3 Mbit/s
    • Spanning bij werking: 5 V
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: SATA, Serial ATA II
    • Drive-gereed-tijd: 3.5 Seconden
    • SMART-technologie: Ja
    • Start/stop-cycli: 600000
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -40 - 65 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 60 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 12 cm
    • Breedte: 120 mm
    • Diepte: 10.02 cm
    • Diepte product: 100.2 mm
    • Gewicht product: 69.85 g
    • Hoogte: 0.95 cm
    • Hoogte: 9.5 mm
  • Energie
    • Stroomverbruik (idle): 0.59 Watt
  • Poorten & interfaces
    • Apparaat connectiviteit: sATA II
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Ja
    • Linux operating systems supported: Ja
    • Mac-compatibiliteit: Ja
  • 61.95 95.59 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      24 x 7 betrouwbaarheid: ontworpen voor hoge temperaturen in omgevingen zoals PVR, DVR en IPTV systemen Verbeterde mogelijkheden voor fout...61.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      24 x 7 betrouwbaarheid: ontworpen voor hoge temperaturen in omgevingen zoals PVR, DVR en IPTV systemen Verbeterde mogelijkheden voor fout...95.59, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126276315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149475739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208550077.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107474288.jpg?ts=1
      DJI DJI Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Het DJI CINESSD Station kan worden gebruikt worden om de CINESSD aan een computer te koppelen en zo eenvoudig en snel de data over te zetten. (1)
      DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • 06958265141003
      • 06958265141010
      • 3939360
      • CP.BX.000176
      • 3939239
      • CP.BX.000177
      1
      deal
    • Western Digital WD Green M.2 240GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137689518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106906412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203482753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148152512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144679850.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB Western Digital 240GB M.2 SATA3 WD Green (1)
      Western Digital WD Green M.2 240GB
      • 00718037858845
      • 9913044
      • WDS240G2G0B
      2
      deal
    • Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133123150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182783939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237050353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155341186.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB Verbeter de pc-prestaties Plan voor de toekomst Vertrouw op WD Eenvoudig Back-Ups Maken En Upgrades Uitvoeren Technologie Om Uw Gegevens Te Helpen Beveiligen (1)
      Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • 04053162959101
      • 00718037840147
      • 04016139004204
      • 03540260138015
      • 08032976102107
      • 00785528223512
      • WD10EZRZ
      4
    • Integral P5 480GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151883152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147106677.jpg?ts=1
      Integral Integral P5 480GB P5 480GB P5 480GB Integral INSSD480GS625P5 internal solid state drive 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC (1)
      Integral P5 480GB
      • 05055288439801
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 43.58
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 43.58
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 62.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 62.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 62.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 62.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 62.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 72.45
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 72.45
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 72.45
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 72.45
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 72.45
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 61.95
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 61.95
    • partner@vergelijk.nl