x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er interne harde schijven verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Technisat interne harde schijf

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in interne harde schijf categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Technisat StreamStore 100 2.5'' 1000 GB SATA II HDD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151942896.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110062855.jpg
      Technisat Technisat StreamStore 100 2.5'' 1000 GB SATA II HDD StreamStore 100 2.5'' 1000 GB SATA II HDD StreamStore 100 2.5'' 1000 GB SATA II HDD TechniSat StreamStore 100 2.5'' 1000 GB SATA II HDD (1)
      Technisat StreamStore 100 2.5'' 1000 GB SATA II HDD
      • 04019588025868
      • 0000/2586
      2
      most_sold
      106.90 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Seagate DEFAULT
        • seagate
      • Western Digital DEFAULT
        • western_digital
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Western Digital (western_digital)
      • Seagate (seagate)
      • Samsung (samsung)
      • Toshiba (toshiba)
      • ADATA (adata)
      • Angelbird (angelbird)
      • Angelbird Technologies (angelbird_technologies)
      • Chieftec (chieftec)
      • Corsair (corsair)
      • Crucial (crucial)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • DJI (dji)
      • Emtec (emtec)
      • Excalibur (excalibur)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Gembird (gembird)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Goodram (goodram)
      • HGST (hgst)
      • HP (hp)
      • HyperX (hyperx)
      • IBM (ibm)
      • Icy Box (icy_box)
      • Icy Dock (icy_dock)
      • Innovation IT (innovation_it)
      • Integral (integral)
      • Intel (intel)
      • Intenso (intenso)
      • Kingston (kingston)
      • Kioxia (kioxia)
      • Konftel (konftel)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexar (lexar)
      • MediaRange (mediarange)
      • Metabo (metabo)
      • MSI (msi)
      • Origin Storage (origin_storage)
      • OWC (owc)
      • Panasonic (panasonic)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Philips (philips)
      • PNY (pny)
      • PNY Technologies (pny_technologies)
      • Sabrent (sabrent)
      • SanDisk (sandisk)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Synology (synology)
      • Tandberg Data (tandberg_data)
      • Team Group (team_group)
      • Technisat (technisat)
      • Transcend (transcend)
      • Verbatim (verbatim)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €165 (budget)
      • €165 - €275 (low)
      • €275 - €480 (medium)
      • €480 of meer (high)
    • Opslagcapaciteit (hardeschijfcapaciteit):
      • Kleiner dan 250 GB (mini)
      • 250 GB (small)
      • 500 GB (medium)
      • 1 TB (large)
      • 2 TB (xl)
      • 3 TB (xxl)
      • 4 TB (3xl)
      • Meer dan 4 TB (4xl)
    • Type harde schijf (opslag_media):
      • HDD (hdd)
      • SSD (ssd)
    • Vormfactor (ssd_hdd_vormfactor):
      • 2.5 inch (2_5_inch)
      • 3.5 inch (3_5_inch)
      • M.2 inch (m_2)
      • Mini PCIe inch (mini_pcie)
      • mSATA inch (msata)
      • PCIe inch (pcie)
    • Type aansluiting (harde_schijf_interface):
      • NL-SAS (nl_sas)
      • Optical fiber (optical_fiber)
      • PCIe (pcie)
      • SAS (sas)
      • SATA (sata)
      • SCSI (scsi)
      • Serial ATA II (serial_ata_ii)
      • Serial ATA III (serial_ata_iii)
    • Rotatiesnelheid (rotatiesnelheid):
      • 5400 rpm (rotatiesnelheid_5400.0)
      • 5900 rpm (rotatiesnelheid_5900.0)
      • 7200 rpm (rotatiesnelheid_7200.0)
      • 10000 rpm (rotatiesnelheid_10000.0)
      • 15000 rpm (rotatiesnelheid_15000.0)
    • Leessnelheid (leessnelheid):
      • < 545 MB/s (leessnelheid_1)
      • 545 MB/s - 3400 MB/s (leessnelheid_2)
      • ≥ 3400 MB/s (leessnelheid_3)
    • Schrijfsnelheid (schrijfsnelheid):
      • < 500 MB/s (schrijfsnelheid_1)
      • 500 MB/s - 2325 MB/s (schrijfsnelheid_2)
      • ≥ 2325 MB/s (schrijfsnelheid_3)
    • Cachegeheugen (drive_omvang_buffer):
      • 8 MB (drive_omvang_buffer_8.0)
      • 16 MB (drive_omvang_buffer_16.0)
      • 32 MB (drive_omvang_buffer_32.0)
      • 64 MB (drive_omvang_buffer_64.0)
      • 128 MB (drive_omvang_buffer_128.0)
      • 256 MB (drive_omvang_buffer_256.0)
      • 512 MB (drive_omvang_buffer_512.0)
      • 1024 MB (drive_omvang_buffer_1024.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl