x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Seagate 18TB Exos X18 HDD 512E/4KN SAS (ST18000NM004J)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Seagate 18TB Exos X18 HDD 512E/4KN SAS (ST18000NM004J)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Seagate 18TB Exos X18 HDD 512E/4KN SAS (ST18000NM004J)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Seagate 18TB Exos X18 HDD 512E/4KN SAS (ST18000NM004J)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213652001.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225694928.jpg?ts=1
Seagate Seagate 18TB Exos X18 HDD 512E/4KN SAS (ST18000NM004J) 18TB Exos X18 HDD 512E/4KN SAS (ST18000NM004J) 18TB Exos X18 HDD 512E/4KN SAS (ST18000NM004J) Seagate 18TB Exos X18 HDD 512E/4KN SAS (ST18000NM004J) (1)
  • 08719706020480
  • ST18000NM004J
1
  • 371.25 371.25 EUR 1
    1
    • Dectdirect.nl Dectdirect.nl
      Seagate 18TB Exos X18 HDD 512E/4KN SAS (ST18000NM004J)371.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Glyph 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220284114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167937573.jpg?ts=1
      Glyph Glyph 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 De Glyph Black Atom is een externe SSD die beschikt over een USB 3.1-aansluiting om snel je content van een Mac of Windows-systeem op te kunnen slaan. (1)
      Glyph 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3
      • 00691450002715
      1
    • DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126276315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149475739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208550077.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107474288.jpg?ts=1
      DJI DJI Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Het DJI CINESSD Station kan worden gebruikt worden om de CINESSD aan een computer te koppelen en zo eenvoudig en snel de data over te zetten. (1)
      DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • 06958265141003
      • 06958265141010
      • 3939360
      • CP.BX.000176
      • 3939239
      • CP.BX.000177
      1
      deal
    • Western Digital WD Purple WD80PURZ - 8TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100750675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117631890.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105320222.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Purple WD80PURZ - 8TB WD Purple WD80PURZ - 8TB WD Purple WD80PURZ - 8TB Western Digital Harddisk Sata 8Tb Purple (1)
      Western Digital WD Purple WD80PURZ - 8TB
      • 05054444008899
      • 00718037856094
      • 08592978075835
      • 07180378560948
      • 04058154208977
      • 07330381159084
      • WD80PURZ
      1
    • HP Solid State Drive 2.5" 400 GB SAS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223456890.jpg?ts=1
      HP HP Solid State Drive 2.5" 400 GB SAS Solid State Drive 2.5" 400 GB SAS Solid State Drive 2.5" 400 GB SAS HP Solid State Drive 2.5" 400 GB SAS (1)
      HP Solid State Drive 2.5" 400 GB SAS
      • 04053162963870
      • 727390-001
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 361.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 361.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 361.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 361.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 361.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 481.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 481.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 471.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 471.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 469.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 472.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 472.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 469.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 455.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 455.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 455.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 368.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 368.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 368.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 368.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 368.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 360.45
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 360.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 360.45
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 455.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 371.25
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 371.25
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 371.25
    • partner@vergelijk.nl