x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Seagate IronWolf ST8000VN004 8TB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Seagate IronWolf ST8000VN004 8TB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Seagate IronWolf ST8000VN004 8TB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Seagate IronWolf ST8000VN004 8TB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124309213.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218949193.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218906573.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218949192.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166289709.jpg?ts=1
Seagate Seagate IronWolf ST8000VN004 8TB IronWolf ST8000VN004 8TB IronWolf ST8000VN004 8TB De IronWolf NAS is ontworpen voor alles wat met de NAS te maken heeft. Met IronWolf NAS kan je vertrouwen op hoge, altijd beschikbare, schaalbare prestaties in continue werking in omgevingen met meerdere schijven en een breed... (2)
  • 08592978061531
  • 00763649110560
  • 00763649098196
  • 00763649097885
  • 05415247123842
  • 08719706003278
  • 04058829436575
  • 08719706009812
  • 05415247104544
  • 08592978074128
  • 05704174018452
  • 04058154132043
  • 00763649125069
  • 08719706002899
  • 05415247123859
  • 08719706003902
  • 08592978061548
  • 08592978162887
  • 00763649110874
  • 00763649098028
  • 07330381873836
  • 00797212982391
  • 00763649110706
  • 07636490794162
  • 6868087
  • 4125609
  • ST4000VN008
  • ST3000VN007
  • 6868091
  • ST8000VN004
  • ST8000VN0022
  • 4125613
6
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 4000 GB
    • Opslag media: HDD
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: 3.5 inch inch
  • Technische details
    • Drive, omvang buffer: 64 MB
    • Rotatiesnelheid: 5900 rpm
    • Stroomverbruik: 9 Watt
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: SATA, Serial ATA III
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 3 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 101.6 mm
    • Diepte product: 147 mm
    • Gewicht product: 780 g
    • Hoogte: 26.11 mm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver, Multi, Wit
  • publishing
    • Introductiejaar: 2016
  • 99.25 303.50 EUR 6
    6
    • Dectdirect.nl Dectdirect.nl
      Seagate 3TB Guardian IronWolf NAS (ST3000VN007)99.25, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Seagate IronWolf - Interne harde schijf - 4 TB
      108.86, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Paradigit.nl Paradigit.nl
      Robuust. Klaar voor gebruik. Schaalbaar.Er is een IronWolf voor elke NAS. IronWolf is altijd aan en altijd actief, en bovendien voorzien ...
      115.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Altijd beschikbare prestaties bij continu gebruik met NAS-behuizingen. Gebruikerstechnologie voor hogere werkbelasting. IronWolf Health M...246.75, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891432021899005 (1046)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Seagate IronWolf ST8000VN004 8 TB is een 3,5 inch interne harde schijf, speciaal ontwikkeld voor gebruik in NAS-servers. Deze harde sc...269.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De IronWolf NAS is ontworpen voor alles wat met de NAS te maken heeft. Met IronWolf NAS kan je vertrouwen op hoge, altijd beschikbare, sc...303.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126276315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149475739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208550077.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107474288.jpg?ts=1
      DJI DJI Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Het DJI CINESSD Station kan worden gebruikt worden om de CINESSD aan een computer te koppelen en zo eenvoudig en snel de data over te zetten. (1)
      DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • 06958265141003
      • 06958265141010
      • 3939360
      • CP.BX.000176
      • 3939239
      • CP.BX.000177
      1
      deal
    • Western Digital WD Green M.2 240GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137689518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106906412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203482753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148152512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144679850.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB Western Digital 240GB M.2 SATA3 WD Green (1)
      Western Digital WD Green M.2 240GB
      • 00718037858845
      • 9913044
      • WDS240G2G0B
      2
      deal
    • Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133123150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182783939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237050353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155341186.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB Verbeter de pc-prestaties Plan voor de toekomst Vertrouw op WD Eenvoudig Back-Ups Maken En Upgrades Uitvoeren Technologie Om Uw Gegevens Te Helpen Beveiligen (1)
      Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • 04053162959101
      • 00718037840147
      • 04016139004204
      • 03540260138015
      • 08032976102107
      • 00785528223512
      • WD10EZRZ
      4
    • Integral P5 480GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151883152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147106677.jpg?ts=1
      Integral Integral P5 480GB P5 480GB P5 480GB Integral INSSD480GS625P5 internal solid state drive 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC (1)
      Integral P5 480GB
      • 05055288439801
      2
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 98.85
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 98.85
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 98.85
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 98.85
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 98.85
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 98.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 98.85
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 99.25
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 98.85
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 98.85
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 98.85
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 99.25
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 99.25
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 99.25
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 99.25
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 99.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 99.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 99.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 99.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 99.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 99.25
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 98.85
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 94.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 98.85
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 94.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 90.90
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 90.90
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 94.80
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 98.85
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 94.85
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 94.85
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 94.85
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 99.25
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 99.25
    • partner@vergelijk.nl