x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP StorageWorks P2000 600GB 6G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Enterprise Hard Drive

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP StorageWorks P2000 600GB 6G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Enterprise Hard Drive
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP StorageWorks P2000 600GB 6G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Enterprise Hard Drive
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP StorageWorks P2000 600GB 6G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Enterprise Hard Drive
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147033302.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101346990.jpg?ts=1
HP HP StorageWorks P2000 600GB 6G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Enterprise Hard Drive StorageWorks P2000 600GB 6G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Enterprise Hard Drive StorageWorks P2000 600GB 6G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Enterprise Hard Drive 600 GB 6G SAS 15K grote vormfactor drive voor het P2000 MSA Array System HP AP860A. Interface van de harde schijf: Serial Attached SCSI (SAS), Capaciteit harde schijf: 600 GB, harde schijfgrootte: 8,89 cm (3,5"). Breedte: 21,6 cm, hoogte: 31,7 cm, diepte: 16,5 cm. Compatibiliteit: LaserJet P2000, Kleur van het product: Zwart, Overdrachtssnelheid: 6 Gbit/s Betrouwbaar product (1)
  • 00740146262305
  • 00884962331804
  • 00102646219065
  • 04948382675095
  • AP860A
2
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: SCSI
  • Technische details
    • Component for: Server/werkplaats
    • Hot-swap: Ja
    • Intern: Ja
    • Overdrachtssnelheid: 6 Mbit/s
    • Plug-en-play: Ja
    • Spanning bij werking: 5 V
    • Stroomvoorziening via usb: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 21.6 cm
    • Breedte: 216 mm
    • Diepte: 16.5 cm
    • Diepte product: 165 mm
    • Gewicht product: 2270 g
    • Hoogte: 31.7 cm
    • Hoogte: 317 mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Printtechnologie
    • Printer technologie: Laser
  • 357.01 456.95 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      HP StorageWorks P2000 600GB 6G SAS 15K rpm LFF (3.5-inch) Dual Port Enterprise Hard Drive357.01, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      600 GB 6G SAS 15K grote vormfactor drive voor het P2000 MSA Array System HP AP860A. Interface van de harde schijf: Serial Attached SCSI (...456.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Seagate IronWolf 125 1 TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197316190.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233417463.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173098221.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228116798.jpg?ts=1
      Seagate Seagate IronWolf 125 1 TB IronWolf 125 1 TB IronWolf 125 1 TB Hoge duurzaamheid: 1 DWPD biedt een hoog uithoudingsvermogen en hoge prestaties. De ideale SSD-oplossing voor dag en nacht NAS-omgevingen met meerdere gebruikers Gegevensbescherming bij stroomuitval: maak u geen zorgen bij stroomuitval in het besef dat uw gegevens veilig zijn IronWolf Health Management: de geïntegreerde gegevensbescherming waakt over de status van de SSD in compatibele NAS-systemen en waarschuwt u om in te grijpen, om een rampzalige gebeurtenis te voorkomen Ruime keuze uit ca... (1)
      Seagate IronWolf 125 1 TB
      • 08719706027137
      • 00763649146866
      • ZA1000NM1A002
      • 8719706027137
      2
    • Toshiba N300 NAS Hard Drive 4TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215377780.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237851544.jpg?ts=1
      Toshiba Toshiba N300 NAS Hard Drive 4TB N300 NAS Hard Drive 4TB N300 NAS Hard Drive 4TB De Toshiba N300 NAS Hard Drive 4TB is een 3,5 inch interne harde schijf die speciaal ontwikkeld is voor gebruik in een NAS. De schijf is uitgerust met speciale sensoren die trillingen verminderen, waardoor de schijf langer meegaat. Met een werklading van 180 terabyte per jaar verwerkt de N300 3 keer zoveel data dan gewone interne harde schijven. Deze Toshiba harde schijf controleert zijn eigen warmte en draait automatisch langzamer wanneer hij te heet wordt. Hierdoor werkt de schijf zonder pr... (2)
      Toshiba N300 NAS Hard Drive 4TB
      • 04260557511756
      • HDWG440EZSTA
      2
    • Metabo Combopack Combo Set BS 18 LT BL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147167159.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220060253.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Combopack Combo Set BS 18 LT BL Combopack Combo Set BS 18 LT BL Combopack Combo Set BS 18 LT BL Metabo Combo Set 2.1.11 18V 3 x 4,0Ah LiHD - BS18LT BL accuboor + SSD18 LTX 200 BL Slagschroevendraaier 685123960 + 5 jaar dealer garantie Bestel nu uw Metabo machine en maak gebruik van de totaal 5 jaar garantie op Metabo Machines(*) (*) boven op de fabrieksgarantie van Metabo (3 jaar na registratie bij Metabo) ontvangt u van ons nog 2 jaar TOOLPLUS warranty extra. ToolNation TOOLPLUS Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap, extra zekerheid van Toolnation. Bijzonde... (1)
      Metabo Combopack Combo Set BS 18 LT BL
      • 04007430331168
      • 4007430331168
      2
      deal
    • Western Digital Laptop Everyday 2.5'' 2000 GB SATA II HDD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155354773.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155165009.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208424951.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138574142.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129734482.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital Laptop Everyday 2.5'' 2000 GB SATA II HDD Laptop Everyday 2.5'' 2000 GB SATA II HDD Laptop Everyday 2.5'' 2000 GB SATA II HDD Western Digital Laptop Everyday 2.5'' 2000 GB SATA II HDD (1)
      Western Digital Laptop Everyday 2.5'' 2000 GB SATA II HDD
      • 00718037861555
      • WDBMYH0020BNC-WRSN
      2
    • min
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 382.19
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 382.19
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 382.19
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 382.19
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 382.19
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 382.19
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 382.19
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 382.19
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 382.19
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 390.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 390.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 390.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 389.79
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 389.79
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 367.39
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 367.39
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 367.39
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 367.39
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 364.57
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 364.57
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 364.57
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 370.74
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 375.49
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 370.74
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 370.74
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 408.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 408.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 408.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 408.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 408.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 408.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 408.70
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 404.78
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 404.78
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 404.78
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 404.81
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 404.81
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 404.81
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 357.01
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 357.01
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 357.01
    • partner@vergelijk.nl