x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP 1 TB solid-state drive

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP 1 TB solid-state drive
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP 1 TB solid-state drive
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP 1 TB solid-state drive
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204818005.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187665660.jpg?ts=1
HP HP 1 TB solid-state drive 1 TB solid-state drive 1 TB solid-state drive HP 1TB SATA HP Branded Solid State Drive (1)
  • 04053162946163
  • 00888182069561
  • 04514953661196
  • F3C96AA
2
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 1000 GB
    • Opslag media: SSD
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: 2.5 inch inch
  • Technische details
    • Leessnelheid: 550 MB/s
    • Intern: Ja
    • Type geheugen: MLC
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 233.30 239.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      HP 1TB SATA HP Branded Solid State Drive233.30, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • HPstore.nl HPstore.nl
      7.2 (1)
      U kunt aanzienlijk sneller opstarten, afsluiten en applicaties laden en applicaties reageren ook sneller met de HP 1-TB solid-state drive.
      239.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126276315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149475739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208550077.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107474288.jpg?ts=1
      DJI DJI Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Het DJI CINESSD Station kan worden gebruikt worden om de CINESSD aan een computer te koppelen en zo eenvoudig en snel de data over te zetten. (1)
      DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • 06958265141003
      • 06958265141010
      • 3939360
      • CP.BX.000176
      • 3939239
      • CP.BX.000177
      1
      deal
    • Western Digital WD Green M.2 240GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137689518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106906412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203482753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148152512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144679850.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB Western Digital 240GB M.2 SATA3 WD Green (1)
      Western Digital WD Green M.2 240GB
      • 00718037858845
      • 9913044
      • WDS240G2G0B
      2
      deal
    • Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133123150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182783939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237050353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155341186.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB Verbeter de pc-prestaties Plan voor de toekomst Vertrouw op WD Eenvoudig Back-Ups Maken En Upgrades Uitvoeren Technologie Om Uw Gegevens Te Helpen Beveiligen (1)
      Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • 04053162959101
      • 00718037840147
      • 04016139004204
      • 03540260138015
      • 08032976102107
      • 00785528223512
      • WD10EZRZ
      4
    • Integral P5 480GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151883152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147106677.jpg?ts=1
      Integral Integral P5 480GB P5 480GB P5 480GB Integral INSSD480GS625P5 internal solid state drive 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC (1)
      Integral P5 480GB
      • 05055288439801
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 238.37
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 238.37
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 251.01
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 251.01
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 251.01
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 249.01
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 234.40
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 234.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 235.10
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 249.01
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 233.60
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 233.60
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 234.60
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 234.90
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 234.20
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 235.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 235.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 235.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 234.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 235.60
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 235.70
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 236.20
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 236.20
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 236.50
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 236.50
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 237.40
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 237.70
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 238.50
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 237.60
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 237.70
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 237.70
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 249.01
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 238.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 239.40
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 239.40
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 238.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 238.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 238.70
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 238.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 238.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 249.01
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 249.01
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 233.70
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 234.80
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 236.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 236.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 233.10
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 233.10
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 233.10
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 233.10
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 233.70
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 233.50
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 234.40
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 234.40
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 234.40
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 230.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 230.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 230.20
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 230.70
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 230.60
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 230.60
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 230.60
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 230.60
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 232.60
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 232.70
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 229.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 229.10
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 231.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 231.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 231.70
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 231.30
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 233.10
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 233.30
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 232.40
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 233.30
    • partner@vergelijk.nl