x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP Interne harde schijf - HP 900GB 6G SAS 10K rpm SFF

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP Interne harde schijf - HP 900GB 6G SAS 10K rpm SFF
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP Interne harde schijf - HP 900GB 6G SAS 10K rpm SFF
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP Interne harde schijf - HP 900GB 6G SAS 10K rpm SFF
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236976913.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236976912.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236976914.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117848827.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109014659.jpg?ts=1
HP HP Interne harde schijf - HP 900GB 6G SAS 10K rpm SFF Interne harde schijf - HP 900GB 6G SAS 10K rpm SFF Interne harde schijf - HP 900GB 6G SAS 10K rpm SFF Opslagcapaciteit: 300 GB 15.000 omw/min SAS-interface (1)
  • 00745449880089
  • 05711045533129
  • 04948382820037
  • 00639767843904
  • 00886111585151
  • 652589-B21
2
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 900 GB
    • Compatibele geheugenkaarten: Niet ondersteund
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: 2.5 inch inch
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: SCSI
    • Bytes per sector: 512
  • Technische details
    • Rotatiesnelheid: 10000 rpm
    • Aantal inbegrepen producten: 1 stuks
    • Component for: Server/werkplaats
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Intern: Ja
    • Overdrachtssnelheid: 6 Mbit/s
    • Spanning bij werking: 5 V
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 10 - 35 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 7.57 cm
    • Breedte: 75.7 mm
    • Diepte: 11.87 cm
    • Diepte product: 118.7 mm
    • Gewicht product: 725 g
    • Hoogte: 1.56 cm
    • Hoogte: 15.6 mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Poorten & interfaces
    • FireWire 800: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • FireWire 400: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2013
  • 154.00 282.09 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Opslagcapaciteit: 300 GB 15.000 omw/min SAS-interface154.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Opslagcapaciteit: 300 GB 15.000 omw/min SAS-interface282.09, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126276315.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149475739.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208550077.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159626.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/107474288.jpg?ts=1
      DJI DJI Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Het DJI CINESSD Station kan worden gebruikt worden om de CINESSD aan een computer te koppelen en zo eenvoudig en snel de data over te zetten. (1)
      DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • 06958265141003
      • 06958265141010
      • 3939360
      • CP.BX.000176
      • 3939239
      • CP.BX.000177
      1
      deal
    • Western Digital WD Green M.2 240GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137689518.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106906412.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203482753.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148152512.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144679850.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB WD Green M.2 240GB Western Digital 240GB M.2 SATA3 WD Green (1)
      Western Digital WD Green M.2 240GB
      • 00718037858845
      • 9913044
      • WDS240G2G0B
      2
      deal
    • Integral P5 480GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151883152.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147106677.jpg?ts=1
      Integral Integral P5 480GB P5 480GB P5 480GB Integral INSSD480GS625P5 internal solid state drive 2.5'' 480 GB SATA III 3D TLC (1)
      Integral P5 480GB
      • 05055288439801
      2
    • Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180495650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133123150.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182783939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237050353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155341186.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB WD Blue WD10EZRZ 1TB Verbeter de pc-prestaties Plan voor de toekomst Vertrouw op WD Eenvoudig Back-Ups Maken En Upgrades Uitvoeren Technologie Om Uw Gegevens Te Helpen Beveiligen (1)
      Western Digital WD Blue WD10EZRZ 1TB
      • 04053162959101
      • 00718037840147
      • 04016139004204
      • 03540260138015
      • 08032976102107
      • 00785528223512
      • WD10EZRZ
      4
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 128.33
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Thu Mar 03 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 128.33
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 128.33
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 128.33
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 128.33
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 128.33
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 128.33
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 128.33
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 154.00
    • partner@vergelijk.nl