x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

HP Enterprise 2.5 300GB Serial Attached SCSI 3 10000tpm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews HP Enterprise 2.5 300GB Serial Attached SCSI 3 10000tpm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties HP Enterprise 2.5 300GB Serial Attached SCSI 3 10000tpm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
HP Enterprise 2.5 300GB Serial Attached SCSI 3 10000tpm
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101749662.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109037518.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149879367.jpg?ts=1
HP HP Enterprise 2.5 300GB Serial Attached SCSI 3 10000tpm Enterprise 2.5 300GB Serial Attached SCSI 3 10000tpm Enterprise 2.5 300GB Serial Attached SCSI 3 10000tpm Eenvoudig te installeren. Hoog vermogen. Hoge kwaliteit. (1)
  • 00888793427910
  • 04514953788565
  • 785067-B21
2
  • Schijf
    • Harde schijf-interface: SCSI
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 75.7 mm
    • Diepte product: 118.7 mm
    • Gewicht product: 450 g
    • Hoogte: 15.6 mm
  • 155.00 175.00 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Eenvoudig te installeren. Hoog vermogen. Hoge kwaliteit.155.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      HP E 300GB 12G SAS 10K 2.5in SC ENT HDD175.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Metabo Combopack Combo Set BS 18 LT BL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147167159.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220060253.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Combopack Combo Set BS 18 LT BL Combopack Combo Set BS 18 LT BL Combopack Combo Set BS 18 LT BL Metabo Combo Set 2.1.11 18V 3 x 4,0Ah LiHD - BS18LT BL accuboor + SSD18 LTX 200 BL Slagschroevendraaier 685123960 + 5 jaar dealer garantie Bestel nu uw Metabo machine en maak gebruik van de totaal 5 jaar garantie op Metabo Machines(*) (*) boven op de fabrieksgarantie van Metabo (3 jaar na registratie bij Metabo) ontvangt u van ons nog 2 jaar TOOLPLUS warranty extra. ToolNation TOOLPLUS Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap, extra zekerheid van Toolnation. Bijzonde... (1)
      Metabo Combopack Combo Set BS 18 LT BL
      • 04007430331168
      • 4007430331168
      2
      deal
    • Transcend MTS820S SSD 120GB M.2 2280 SSD SATA3 TLC
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155188555.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237266884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211703205.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225022406.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237266882.jpg?ts=1
      Transcend Transcend MTS820S SSD 120GB M.2 2280 SSD SATA3 TLC MTS820S SSD 120GB M.2 2280 SSD SATA3 TLC MTS820S SSD 120GB M.2 2280 SSD SATA3 TLC Transcend MTS820 - Solid state drive - 120 GB - intern - M.2 2280 - SATA 6Gb/s (1)
      Transcend MTS820S SSD 120GB M.2 2280 SSD SATA3 TLC
      • 00760557839941
      • TS120GMTS820S
      2
    • Emtec SSD 3.1 Gen2 X200 1 TB Portable
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237419670.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147709112.jpg?ts=1
      Emtec Emtec SSD 3.1 Gen2 X200 1 TB Portable SSD 3.1 Gen2 X200 1 TB Portable SSD 3.1 Gen2 X200 1 TB Portable SSD 1TB EMTEC 3.1 Gen2 X200 Portable 4K retail (1)
      Emtec SSD 3.1 Gen2 X200 1 TB Portable
      • 03126170170293
      2
    • Western Digital Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166879755.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151067707.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216823402.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171012129.jpg?ts=1
      Western Digital Western Digital Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB) Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB) Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB) 2 TB (1)
      Western Digital Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB)
      • 00718037868912
      • WDBK3U0020BNC-WRSN
      • 7272957
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
    • partner@vergelijk.nl