x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

ADATA XPG SX8200 960GB M.2

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews ADATA XPG SX8200 960GB M.2
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties ADATA XPG SX8200 960GB M.2
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
ADATA XPG SX8200 960GB M.2
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112352877.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112352881.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/112352880.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138574411.jpg
ADATA ADATA XPG SX8200 960GB M.2 XPG SX8200 960GB M.2 XPG SX8200 960GB M.2 XPG SX8200 960GB M.2 (1)
  • 04713218463692
  • ASX8200NP-960GT-C
1
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 960 GB
    • Opslag media: SSD
  • Storage
    • SSD/HDD-vormfactor: M.2 inch
    • RAID support: Ja
  • Technische details
    • Leessnelheid: 3150 MB/s
    • Schrijfsnelheid: 1700 MB/s
    • Component for: Laptop
    • Type geheugen: 3D TLC
  • Algemene kenmerken
    • Certificering: - CE
  • Omgevingscondities
    • Schokbestendigheid: 1500 g
    • Temperatuur bij opslag: -40 - 85 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 70 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 8 cm
    • Diepte: 2.2 cm
    • Gewicht product: 8 g
    • Hoogte: 0.35 cm
    • Hoogte: 3.5 mm
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Geheugen
    • ECC: Ja
  • Prestatie
    • Gemiddelde levensduur: 2000000 Uur
    • Lage dichtheid pariteitscontrole (LDPC): Ja
    • Random read (4KB): 310000 IOPS
    • Random write (4KB): 280000 IOPS
    • Sequentiële leessnelheid (AS SSD): 2500
    • Sequentiële leessnelheid (CDM): 3150
    • Sequentiële schrijfsnelheid (AS SSD): 1600
    • Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO): 1700
    • Sequentiële schrijfsnelheid (CDM): 1700
  • 295.73 295.73 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      XPG SX8200 960GB M.2295.73, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126276315.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/75062172.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149475739.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/75062171.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140159626.jpg
      DJI DJI Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Inspire 2 CINESSD Station Het DJI CINESSD Station kan worden gebruikt worden om de CINESSD aan een computer te koppelen en zo eenvoudig en snel de data over te zetten. (1)
      DJI Inspire 2 CINESSD Station
      • 06958265141003
      • 06958265141010
      • 3939360
      • CP.BX.000176
      • 3939239
      • CP.BX.000177
      1
    • Western Digital Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150277170.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150277172.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150277171.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151067707.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171012129.jpg
      Western Digital Western Digital Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB) Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB) Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB) De WD Blue 3D NAND SSD met een SATA M.2-aansluiting gebruikt NAND-technologie voor een razendsnelle en extra opslag voor jouw computer. Hierdoor geniet jouw computer van een langere levensduur en heb je toegang tot maar liefst 2 TB aan opslagruimte voor al jouw games, documenten en overige media. (1)
      Western Digital Blue M.2 3D NAND SATA SSD (2TB)
      • 00718037868912
      • WDBK3U0020BNC-WRSN
      • 7272957
      1
    • Glyph 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220284114.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167937573.jpg
      Glyph Glyph 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3 De Glyph Black Atom is een externe SSD die beschikt over een USB 3.1-aansluiting om snel je content van een Mac of Windows-systeem op te kunnen slaan. (1)
      Glyph 2TB Black Atom SSD USB C(3.2Gen2)/compat. w/USB 3.0/Thunderbolt 3
      • 00691450002715
      1
    • HP 2-TB SATA SSD
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204786620.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172316623.jpg
      HP HP 2-TB SATA SSD 2-TB SATA SSD 2-TB SATA SSD U kunt aanzienlijk sneller opstarten, afsluiten en applicaties laden en applicaties reageren ook sneller met de HP 2-TB SATA SSD. (1)
      HP 2-TB SATA SSD
      • 00190780530047
      • Y6P08AA
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 295.73
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 295.73
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 292.66
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 292.66
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 295.73
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 292.66
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 292.66
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 295.73
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 295.73
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 295.73
    • partner@vergelijk.nl